
21 березня 2023 року у селі Недобоївці Недобоївської територіальної громади Дністровського району трапилася пожежа в житловому будинку. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.
Задимлення у будинку помітила власниця та викликала рятувальників. За вказаною адресою прибув черговий караул 7 державної пожежно-рятувальної частини та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ села Недобоївці. Вогнеборці ліквідували пожежу на площі 30 кв. м, врятувавши від полум’я будинок. Вогонь знищив акумуляторні батареї, обладнання та сонячні панелі, речі домашнього вжитку.
Внаслідок пожежі травмувалася власниця будинку, 1951 року народження. Жінка звернулася по допомогу до лікарів, від подальшої госпіталізації вона відмовилась. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Решта пожеж минулої доби було ліквідовано у місті Чернівці, більшість з них сталися через загоряння сухої трави та чагарників. Полум’я знищило понад 1 га сухої рослинності.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар