
Якщо хтось вирішує співпрацювати з батьками, то сільська рада села Бурдюг всю фінансову ношу взяла на себе, оскільки цілком забезпечила харчування дітей із місцевого бюджету.
Сільський голова села Бурдюг Кельменецького району Андрій Піхут розповідає, що сільська рада виділила гроші на харчування дітей 1-4 класів. До того ж пільговики 5-11 класів теж харчуватимуться безкоштовно.
- Допомоги від держави жодної, тільки і чуємо про економію. Ось вже і на дітях економлять. Та поки є гроші – доти будемо харчувати дітей. Зараз говорять, що потрібно 12,5 тисячі гривень. Ми готові їх дати, - підсумовує А. Піхут.
Не бачить проблеми у цьому і Олена Нандриш, сільський голова села Магала Новоселицького району. Жінка каже, на районній сесії вирішили, буцім гроші на харчування дітей виділить сільська рада.
- Якщо потрібно – ми всі кошти готові виділити, головне, аби дали розрахунок, - зазначає О. Нандриш. – З цим проблем у нас не буде. За нами контроль. Поки нам не дали ані рішення, ані розрахунку, щоб ми обговорили все.
Варто нагадати, що у більшості країн світу безкоштовно харчуються всі учні, і меню у них не обмежується кашею чи картоплею. Тому здається, що цю статтю витрат в Україні вигадали самі ж реформатори. І ця думка ще глибше в`їдається. Особливо після того, як проголосувавши за відміну дитячого харчування, депутати і далі отримують мільйонні компенсації на орендовані житла чи інші привілеї. Ба навіть час від часу закидають про малу зарплату. Як то кажуть – у чужому оці скалку бачить, а у своєму колоди не помічає. Та скорочувати витрати на себе депутати не поспішають. Натомість активно беруться за народ, в тому числі і за найменших.
Яна МАРІЯНЧУК
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар