• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Четвер, 30 Березня 2023
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

У буковинському селі, де народився владика Онуфрій, люди хочуть перейти до Київського патріархату

Буковина
22.09.2014 | 16:10
34
6867
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
У буковинському селі, де народився владика Онуфрій, люди хочуть перейти до Київського патріархату
Настоятель УПЦ МП владика Онуфрій народився у с. Коритному
vidido.ua
A A A
Вже зібрано 500 підписів за те, щоб релігійна парафія перейшла до УПЦ КП

Після сіл Мілієве і Кибаки Вижницького району Чернівецької області до Київського патріархату УПЦ забажала приєднатися і громада Коритного.

Люди хочуть, щоб богослужіння у місцевому храмі проводились тільки українською мовою, а молитви звершувались за українських військових, які гинуть на сході країни від зброї агресора, пише chv.tv.

Два десятки священиків з різних парафій Вижниччини і Кіцманщини звершили молебен біля пам’ятного хреста в центрі Коритного за встановлення миру в Україні. Люди вносили пожертви, які передадуть на потреби армії.

Як повідомив місцевий активіст Георгій Колотило, вже зібрано 500 підписів односельців, які вимагають, щоб релігійна парафія перейшла до УПЦ КП.

- Але підписів буде набагато більше, бо процес переходу тільки розпочався,- каже чоловік.

- Колективного листа надішлемо владиці Онуфрію, щоб нас відпустив. А якщо ні, то будемо воювати, - заявив активіст.

За тиждень-другий у селі проведуть загальні збори громадян, щоб остаточно оформити перехід до УПЦ КП.

Як відомо, владика Онуфрій, настоятель УПЦ МП народився в селі Коритному. Утім земляки відомого архієрея не підтримують політику МП в Україні.теріл з сайту chv.tv

Теги: церква – УПЦ МП – Київський патріархат – релігія – перехід – Онуфрій – Коритне

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Не всі мешканці Мілієво і Кибак у Чернівецькій області хочуть до Київського патріархату
Не всі мешканці Мілієво і Кибак у Чернівецькій області хочуть до Київського патріархату
Московський патріархат звинуватив УПЦ КП у церковному сепаратизмі
Московський патріархат звинуватив УПЦ КП у церковному сепаратизмі
Патріарх Кирил благословив митрополита Онуфрія на престол Глави УПЦ МП
Патріарх Кирил благословив митрополита Онуфрія на престол Глави УПЦ МП
Буковинський митрополит Онуфрій обраний предстоятелем УПЦ МП
Буковинський митрополит Онуфрій обраний предстоятелем УПЦ МП
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
007
007 22.09.2014 16:48:34
Цей місцевий активіст Георгій Колотило, щирий націоналіст нехай розкаже чому це раптом його зацікавила церква !!! Краще б далі людей вивози за кордон, або не платив чесно зароблені гроші робітникам. Такі то і ро***ть завжди заколоти.
Відповісти
Віруючий
Віруючий 22.09.2014 17:12:33
Дана інформація не відповідає дійсності.Місцевий активіст Георгій Колотило,який дав цю інформацію не являється релігійною людиною,якого до тепер ні Церква ні Бог не цікавили.Своїм життям він підтвердив оточуючим далеко не християнський спосіб життя,якого у церкві ніхто і ніколи не бачив.Інформація одностороння і не вказується що БІЛЬША ЧАСТИНА віруючих людей ПРОТИ заколотів цього бунтівника та його шайки, які у релігії нічого не тя*****.Вони не розуміють що ро***ть,не знаючи що їх і їхнє покоління чекає у майбутньому.Його цифра 500 підписів це фантастика,їх невелика кількість враховуючи тих,які приходять з сусідніх сіл, показавши це збираючись вже неодноразово.
Відповісти
Віруючий
Віруючий 22.09.2014 17:13:23
Вони намагаються нав'язати свою політичну думку всьому селу.З їхньої агресії видно які вони віруючі люди і чи потрібна їм Церква і взагалі Бог.Їм мало би бути стидно перед Блаженнішим митрополитом Онуфрієм за свої заколоти і брехливу інформацію,подану на даному ресурсі. (Односельчанин і очевидець даних подій)
Відповісти
парафіянин
парафіянин 22.09.2014 17:45:25
Шановний активіст!!!Ти зовсім безбожна людина і не знаєш за що взявся.З Богом хто воює, або з Його Церквою того Господь жорстоко наказує.Так що після своєї агресії чекай кари Божої.Це явна агресія проти православної віри.Слуги антихриста готують йому дорогу.Дорогі християни!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Відстоюймо нашу віру православну,як це робили святі люди.
Відповісти
односельчани
односельчани 22.09.2014 18:41:15
Ми жителі села Коритне, дуже любимо і поважаємо нашого владику Онуфрія.Ніхто не збирається відходити від канонічної церкви, нам соромно за таких як Георгій Колотило, вони не розуміють що ро***ть,за неправду і колот рано чи пізно треба буде дати відповідь перед Богом.
Відповісти
Единая Поместная Церковь
Единая Поместная Церковь 22.09.2014 19:09:38
Искренне жаль верующих людей, которые с ползунков посещают свою родную церковь. МП и КП подло пытаются столкнуть людей лбами, навязать выгодные им мысли, указать людям, что и как делать "правильно". Прямо в коммунизм возвращаемся, честное слово.
Відповісти
her
her 22.09.2014 19:33:28
Користувач Единая Поместная Церковь Украины: Искренне жаль верующих людей, которые с ползунков посещают свою родную церковь. МП и КП подло пытаются столкнуть людей лбами, навязать выгодные им мысли, указать людям, что и как делать “правильно”. Прямо в коммунизм  возвращаемся, честное слово.МП закликає до миру і любові молиться за Україну та її військо, щоб повернулися додому живими наші сини, а КП нападають, захвачують храми протизаконним шляхом і цим сталкують людей.Не знаю жодного випадку щоб МП нападали на храми.
Відповісти
KOLOLYLO MARIYA
KOLOLYLO MARIYA 23.09.2014 07:20:57
I IAK KOLOTYLO TAKOG CE XOCHY VGE 20 ROKIV
Відповісти
лонд
лонд 23.09.2014 07:47:34
Да, разом з папаньом своїм. Я тоже багато чого хочу, для початку треба щось петрати в цім. Сумніваюся цо знає хоча б скільки таїнств в церкві.
Відповісти
Mariya Kolotylo
Mariya Kolotylo 23.09.2014 08:57:11
Для користувача лонд: Для користувача лонд: no no he is not my father this Kolotylo Georgy we are so many u can't even imagine there i am abroad i will do everything my church there to become UKRAINIAN SPOKEN enough russian there is UKRAINE no russia
Відповісти
Mariya Kolotylo
Mariya Kolotylo 23.09.2014 09:05:39
Для користувача лонд: "Сумніваюся цо знає хоча б скільки таїнств в церкві" don't be doubt so much, we have a priest too at our big family. Ну що удар ниже пояса!ти мені будеш казати за таїства ти перший тримай а потім повчай
Відповісти
Славянка
Славянка 23.09.2014 10:37:28
Люди добрі, прозріть нарешті і побачте, що Г. Колотилу ні церква ні віра, не говорю навіть про Бога, бо він(Колотило) не знає Хто Це, йому не потрібні, він піариться і робить собі самому славу, він не хоче славити Бога, ні на якій мові, тому що мова серця внього німа, він хоче щоб ви, люди, яких обманює, щоб ви славили і воздавали йому честь і похвалу. Колотило!!! Легіони бєсів зачикались на тебе в пеклі!!!
Відповісти
ніка
ніка 23.09.2014 10:45:55
Сто років ця церква була правильна, а тепер стала неправильна?Ходять хатами залякують людей щоб підписувались, бандити, воювати вони хочуть, ідіть на схід воюйте допоможіть нашим молодим хлопцям. А побудувати церкву самим слабо?????
Відповісти
Майк
Майк 23.09.2014 11:14:38
Censored Колотило поймаем и кастрируем обязательно, не долго ему бегать осталось с орешками.
Відповісти
чернівчанка
чернівчанка 23.09.2014 12:27:19
А МНЕ очень понравилось как в самой Москве сказали про церковь на марше мира!Короче цитирую Нет бога в церквях!Все батюшки только про деньги думают!А ВООБЩЕ МЕНЯ ПОРАЖАЕТ ХАМСТВО НАШИХ ПРИХОЖАН СОБОРА!Такого я давно не замечала!А вообще хочу обратиться к батюшкам!Вы хоть понимаете куда лезите!Может хватит новых мучеников!Может хватит той крови которая пролилась!Задумайтесь пока не поздно!Церква как Библия святая!Она для души для того чтобы свечечку поставить той маме которая не дождалась своего сыночка или с майдана или с востока!Эх вы черти!
Відповісти
Ксюша
Ксюша 23.09.2014 14:07:27
Для користувача чернівчанка: а Вы дорогая, вхрам ходите, чтоб смотреть, как ведут себя прихожани и священники или Вы ходите молится о прощении своих грехов, впервую очередь начните из себя и своих грехов, а если смотреть на то, какие лозунги Вам нравятся, то можно и вообще сказать, что вы не только не верующий человек, а безбожница, надеюсь, что всетаки Вы покаитесь и вразумитесь.
Відповісти
жителі с.Коритне
жителі с.Коритне 23.09.2014 19:10:21
Головна місія Церкви-це спасіння людських душ!...Що ще можна більшого шукати в Церкві?....і якщо розділення станеться,то це буде проти волі Божої!
Відповісти
я теж Георгій
я теж Георгій 23.09.2014 19:15:49
Прочитавши вашу статтю пане Георгій,скажу тека: Не той господар,що руйнує,а той що будує,ви руйнуєте історію своїх батьків,дідів,прадідів. А у вас є діти??? якщо є,Задумайтесь!!! Є така поговорка,що посієш,тей пожнеш...і ще така пісня. "Надейся и жди,вся жизнь впереди!!".....але,що чекати від таких задумів??....
Відповісти
Люди
Люди 23.09.2014 19:18:44
Юрчику,в тебе кирзове лице!ти не подоплачував нам робочим,ти просто знущався,а тепер лізеш,до Храму Божого?? "СХАМЕНИСЯ!"
Відповісти
Пін
Пін 23.09.2014 19:24:25
Я не православний,а ви Георгій як рахуєте себе за православного та чи варто так поступати? ми відділялися і будували молитовний дім,ні на кого не нападали...де ваша віра?? оце дійсно "Ганьба!"
Відповісти
толик
толик 23.09.2014 19:45:20
Люди добрі, цей колотило із жиру біситься і немає чим зайнятися,у мене питання до Колотило чому не пішов на схід воювати???????? а поповоду того, що у Мілєєві і Кибаках церкви перейшли на українску, то це не правда, їх забрали такі як Колотило, бо йому слабо було проявити мужнісьть і піти воювати.... і КОЛОТИЛО Г. ніколи до церкви не ходив, і не ходить і небуде ходити, а як що прийде то тоді коли кошики світять і то коли батюшка пасху світить вот це пронього....
Відповісти
нюанс
нюанс 24.09.2014 15:14:41
Для користувача Майк: Ну а на рахунок погроз є відповідальність дивіться хто погрожує чинно законодавству карається це вам не росія
Відповісти
просто так
просто так 25.09.2014 06:14:30
не будьте як он ті фарисеі що в своєму ойі цілоі колоди не бачать але у других бачать, чому у вашому серці таке поганство чому ви так не гарно висловлюєтесь знайте що те що є в серці про те і говорять ваші губи.навіщо украіні церкви які правять русс мовою я іі не розумію. Ну он підем в росс та будем правити там на укр мові в церквах як то буде?а ще кажуть тут що не ма різниці на якій мові бо до господа звертаєшся на любіі мові якщо он так нема різниці то нехай буде на укр мові.а ще он каже одна за пекло це так говорить християнин?і так за часів союзу слідкували хто ходить до цекви.а ще тут кажуть за побожність ви лицеміри ніхто не може знати на скільки хтось може і якій мірі побожний. Ви якщо такі побожні і кажете про других що не є ви перші маєте знати що не годиться обсуджувати якусь людину?
Відповісти
ніка
ніка 25.09.2014 08:35:22
Для просто так: Що правда очі колить????Не говоріть про те чого не розумієте, ви хоч знаєте що церковна мова не російська не українська а СЛОВ'ЯНСЬКА.ВАШІ ПРЕДКИ ЦЮ МОВУ РОЗУМІЛИ І НЕЮ МОЛИЛИСЬ, а ви просто нехочете розуміти.Сьогодні вивчають і англійську і китайську....., і кому дійсно цікаво вивчають слов'нську.В усіх православних церквах світу моляться на ЦЕРКОВНИХ МОВАХ А НЕ НА РОЗМОВНИХ.
Відповісти
рєва
рєва 25.09.2014 10:57:40
Повірте мені,навіть віруючі люди говорять про пекло (а що вас дивує), бо вони, на відміну від вас, ПАМ"ЯТАЮТЬ, що там, рано чи пізно, треба буде відповісти за свої діла, але вас це очевидно не хвилює, що буде потім, бо ви живете сьогоднішнім днем, а сьогодні вам захотілося воювати з Богом і Його церквою, хто ви такі, щоб керувати церквами??? У нас є кому це робити!!! Якщо ви такі правильні, скажіть нам - А ЦЕРКВИ ЗАБИРАТИ У ДІЙСНО ВІРУЮЧИХ ЛЮДЕЙ - ЦЕ ПО БОЖОМУ???!!! Вам постійно все не те: то церква не така, то мова не та, то священник не той... Може пора вже схаменутися, розібратися в собі, подумати про душу??? І не потрібно говорити від імені всього села, бо село не з вами і нас більшість, хто підтримує нашого дорогого земляка митрополита Онуфрія!!!!!!! А вам, тим хто "риє" хай Господь воздасть по ДІЛАХ ВАШИХ!
Відповісти
просто так
просто так 25.09.2014 15:10:14
Для користувача ніка: ні мова грецька, давайте я вас навчу мови.
Відповісти
Армагедон
Армагедон 25.09.2014 17:31:43
Шановні розкольники...,і"байдужі віруючі"до церкви,і історії своїх батьків,мова наша рідна наша українська не зблизить і неспасе нас...,Бог чує мову старо -Єверську якою розмовляв сам Господь Іісус Христос ще з Старого Завіту,і яка по промислу Божому переведенна нашими святими Кирилом і Мефодієм на старослов'янську,яка і нині молитовно прославляє ім'я Боже в наших храмах,від якої бєси трєпєщут і автокифали видно теж....
Відповісти
садиба
садиба 25.09.2014 18:49:29
Та не коритне бо росіяни так називали а вилавче.Ніхто не з ким не воює що ви верзете ніхто ні у кого церкву не забирае але востанавлює як меє бути.а має бути так церва має ця Украіну любити бо Христос учив любити , та людей іі а не розбрату робити як робить русська бо не молиться ща укр вояків та благословляє ворогів Украіни та русских що пришли на наші землі все розпався союз ніхто вже не заставляє россійською правити,а також як бідолаха попередник Березовського хотів церкви наші возєднати та потрохи потиху убивали його бо не пригодно москві було.люди ви що таке пишете ви не маєте бути украінцями бо патріоти б такого не писали ви що фсб,росіяни чи русські попи?
Відповісти
вовчик
вовчик 25.09.2014 18:59:43
Трепещит русска церва бо не хоче втратити прибуток з укр церков,а також керуванням народом укр.бо як буде обдурювати укр народ лиш в неділю на проповіді має силу. А чому росія має свою церкву і украінська має бути під нею? ви подивіться як тримае та не відпускає.ну он є шанс у россіі доказати що вона не тримає під владою укр церкву.але ні вона це не зробить БО солодкі грошенята та влада.багато украінців ввела в оману русска церква підлегла москві.а москвою хто керує?
Відповісти
никто
никто 25.09.2014 19:03:18
Для користувача рєва: тому що душа не знає але надіється на воскресіння як обіцяно навіщо думати за пекло це служить лиш щоб душа завжди надіялась тай боялася не чинити поганих діл і ті що кажуть що Госпость воздасть по ділам вашим як казали старці з афону що цього речення не правильно висловлювати навіть, але мені страшно навіть таке сказати бо не можна.бо таким способом хто таке каже хоче зла для ближного бо містить у собі погрозу.
Відповісти
отаман
отаман 26.09.2014 15:08:26
Для САДИБА!!! А звідки вам знати, як має бути??? Чому мирські, духовно не освідчені люди вирішили, що вони знають краще, якою має бути церква (щоби щось восстановлювати), це вам не безар, це храм Божий, і в першу чергу БОГ МАЄ ЛЮБИТИ ЦЕРКВУ(а не як ви пишете), а якщо вона незаконна та безблагодатна то про що ми говоримо! Досить уже людей вводити в оману і протирічити самим собі-що ви ні з ким не воюєте, ми не сліпі і все бачимо. Якщо ви "ходите" в храм Божий і НЕ ЧУЄТЕ, що там кожної літургії моляться ЗА МИР В УКРАЇНІ та ЗА УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ, які захищають наш край, і всі люди це знають(хто ходить до церкви), КРІМ ВАС ЧОМУСЬ, для чого тут писати відверту брехню. Що і кому ви хочете цим доказати.
Відповісти
Голіаф
Голіаф 26.09.2014 15:53:40
Дорогий Вовчик! Русска(як ви кажете) церква, перш за все, відповідає за спасіння душ людських, а у вас все зводиться до політики - Росія-Україна. А ви особисто багато грошей пожертвували на храм Божий, очевидно що ні, бо ви НЕ ЗНАЄТЕ, що всі пожертви ідуть на благоустрій та потреби храму, А ЗАУЧЕНА ВАМИ БРЕХЛИВА ФРАЗА, ЩО ГРОШІ ЙДУТЬ ДО РОСІЇ - НЕ МАЄ ПІДГРУНТЯ, і ЖОДНОГО ДОКАЗУ, що це так, тому що ця НЕПРАВДА вигадана в якості задурювання людей проти істинної церкви! Тому, шановні ДУМАЙТЕ ПРО СВОЇ ДУШІ, перш ніж дурити людей всеможливими і неможливими способами, бо це рано чи пізно вернеться вам же!!!
Відповісти
рєва
рєва 26.09.2014 16:01:41
А ви "НИКТО" не бійтеся - це ви чомусь розцінюєте як погрозу, а насправді, це було сказено в якості побажання. Але якщо ви так злякалися, значить є чого???!!! Якщо ж ні, хай Господь воздасть вам сторицею, якщо добре діло умножине на 100 - це ж прекрасно, а якщо зле діло умножити на 100...... тому, шановні ДУМАЙТЕ ПРО СВОЇ ДУШІ, і моліться за мир в Україні.
Відповісти
прохвэсор
прохвэсор 04.10.2014 20:42:16
Користувач вовчик: Трепещит русска церва бо не хоче втратити прибуток з укр церков,а також керуванням народом укр.бо як буде обдурювати укр народ лиш в неділю на проповіді має силу. А чому росія має свою церкву і украінська має бути під нею? ви подивіться як тримае та не відпускає.ну он є шанс у россіі доказати що вона не тримає під владою укр церкву.але ні вона це не зробить БО солодкі грошенята та влада.багато украінців ввела в оману русска церква підлегла москві.а москвою хто керує? Господи какой бред..
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

На Буковині зареєстрували перехід релігійної громади з УПЦ до ПЦУ
На Буковині зареєстрували перехід релігійної громади з УПЦ до ПЦУ 14.03 14:01
  0   8413
На зупинці Дріжджзавод у Чернівцях раптово помер водій автобуса
На зупинці Дріжджзавод у Чернівцях раптово помер водій автобуса 10.03 16:27
  1   6405
У п'яної матері в Чернівцях соціальна служба забрала тримісячне немовля
У п'яної матері в Чернівцях соціальна служба забрала тримісячне немовля 24.03 14:04
  0   6282
За добу у місті Чернівці трапилося три аварії з потерпілими
За добу у місті Чернівці трапилося три аварії з потерпілими 10.03 11:55
  0   6021
ДТП з двома загиблими - на Буковині судитимуть водійку мікроавтобуса
ДТП з двома загиблими - на Буковині судитимуть водійку мікроавтобуса 16.03 15:51
  0   5159

Прес-релізи

< >
Податок за «зайві» квадратні метри
Податок за «зайві» квадратні метри
22 Лют 2022 о 11:35
  4822
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Погода на sinoptik.ua у Києві
Информер курса валют
© 2003 – 2023
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

У місті Чернівці запрацювала Мала сцена-майстерня драмтеатру
У місті Чернівці запрацювала Мала сцена-майстерня драмтеатру 28 Бер 2023 о 17:27
У Чернівцях пройшов чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях
У Чернівцях пройшов чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях 24 Бер 2023 о 15:11
Вагітна файна, як та писанка