
На всіх напрямках державного кордону співробітниками Держприкордонслужби із взаємодіючими правоохоронними органами проводиться активна робота по виявленню правопорушень та протидії контрабандній діяльності, як на лінії державного кордону, так і в пунктах пропуску.
Так, учора на Буковині, отримавши оперативну інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонники Чернівецького загону організували заходи з недопущення контрабандної діяльності. Як результат, на ділянці відділу «Селятин» неподалік від держрубежу вдалося запобігти спробі незаконного переміщення 7,5 тисяч пачок тютюнових виробів до сусідньої Румунії.
Про це повідомляють у секторі комунікацій Держприкордонслужби.
Ще двом випадкам контрабандної діяльності завадили прикордонники Львівського загону у пункті пропуску «Устилуг». В легкових автомобілях «Фольксваген» та «Ауді», які прибули під керуванням громадян України, прикордонники виявили тайники з тютюном. У такий спосіб наші громадяни намагалися перевезти через кордон 180 та 600 пачок сигарет відповідно. Знайдені сигарети вилучено та встановленим порядком передано взаємодіючим підрозділам. У другому випадку було вилучено і автомобіль, як засіб переміщення контрабанди. Сума оцінки тютюну та автівки склала більше 31 тисячі гривень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар