
Два тижні залишилося українцям, аби обрати нових народних обранців. На мажоритарних округах йдуть як давно відомі, дещо припудрені обличчя, так і нові фізіономії. Також особливістю цих виборів є поява так званих нових політичних партій.
Кожен з цих політичних проектів має свою передвиборчу програму. Наразі найпопулярнішим меседжем є встановлення миру на Сході. У кожній програмі ця обіцянка посідає наріжне місце.
- Щодо програм так званих партій, то вони проходять реєстрацію взагалі без них. Це надзвичайно показове ставлення до цього тих, хто визначає перебіг кампанії. Відповідно ніхто їх не читає і не аналізує, - каже політолог, кандидат історичних наук Ігор Буркут. - Є партії, які поруч не сиділи з ідеологіями справжніх політичних сил. Тому ми не маємо справжніх політичних партій, а натомість є об’єднання навколо олігархів, які мають гроші, і будуть відстоювати їхні бізнес-інтереси. Тому ми і бачимо хвилю насильства над депутатами та чиновниками по Україні. Їх почали поки що бити, але є люди, які пройшли АТО, і вони уже готові стріляти.
- Якщо говорити про причини, навіщо чимало політичних організацій, які називають себе партіями, йдуть на вибори, то їх є кілька. Є так звані флангові партії, які прикриваються якоюсь роботою. Є технічні партії. Деякі з них створені для майбутнього. Адже цілком очевидно, що жити цьому парламенту не довго. Відтак необхідно показати, що вони такі є. Тому, коли відбудеться крах цього парламенту, вони вистрілять і скажуть, що нічим не заплямовані, - додає політолог.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар