
Торік підприємства, які працюють на Буковині, заплатили податків більше, аніж попереднього. За інформацією прес-служби ДПА в Чернівецькій області, до бюджетів усіх рівнів перерахували 1,3 млрд. грн., що на 57 млн. грн. більше, ніж 2010-го. Зокрема до державного бюджету – 535,3 млн. грн. (на 5,9 млн. грн. більше). До місцевих бюджетів за січень-грудень 2011 року спрямовано 814,7 млн. грн. платежів, з них до загального фонду – 735,2 млн. грн. Порівняно з попереднім роком ця сума більша майже на 7%.
Податківці зазначають, що їм вдалося отримати більшу суму податку на прибуток та податку на додану вартість, що можна пояснити розширенням бази оподаткування.
Своєю чергою від початку року держава відшкодувала підприємствам 40,8 млн. грн. податку на додану вартість (у 2,2 раза більше, ніж за 2010 рік). А чотирьом підприємствам Буковини, які відповідають критеріям відбору для автоматичного відшкодування ПДВ, повернули 17,8 млн. гривень.
Ірина ВОРНІЧЕСА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар