
Китайський новий рік відомий також як Місячний новий рік, або Свято Весни – найважливіше з традиційних китайських свят. Його ще часто неофіційно називають «місячним новим роком», оскільки він є похідним елементом віковічного місячно-сонячного китайського календаря, а сама його точна дата визначається на основі місячних фаз. Ці дні зазвичай перетворюються на фестиваль, який традиційно починається першого дня першого ж місяця китайського календаря і закінчується Святом ліхтарів, який настає на 15-й день празникування. Цієї новорічної пори багато китайців збираються сім'ями на свою щорічну вечерю возз'єднання.
Чернівчани також по-своєму долучаються до відзначення китайського нового року. До прикладу, спеціаліст з фен-шую Олександр Лановий розповів "Погляду", що в Китаї це свято відзначили ще вночі (опівночі), а українці, за нашим часовим поясом, зустріли його о 9.39.
– Звичайно, ми відзначаємо китайський новий рік, – розповідає пан Олександр. – Маємо традиції, які до цього часу склалися. Вони пов’язані з певними енергетичними потоками, які треба спеціально "запустити": предметами, думкою. Тобто "запустити" простір і спрямувати в потрібне русло. Наприклад, о 9.39 розпочався перший день нового року за місяцем. Цей день дуже важливий, його необхідно прожити в позитивному настрої й скласти плани на майбутній рік, оскільки задумане має здатність матеріалізуватися. Загалом, тенденції цього дня, настрій, душевний стан задаватимуть на весь рік.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар