• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – П’ятниця, 19 Серпня 2022
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Активісти залишили послання Путіну на Алеї зірок у Чернівцях

Чернівці
10.08.2014 | 12:48
13
3105
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Активісти залишили послання Путіну на Алеї зірок у Чернівцях
Біля зірки Ані Лорак на Театральній площі з’явився напис \"ПТН ПНХ\"
Фото з Facebook
A A A
Біля зірки Ані Лорак з'явився напис "ПТН ПНХ"

У Чернівцях на Алеї зірок Театральної площі активісти "Правого сектору Буковини" біля зірки Ані Лорак залишили чергове "послання Путіну" у вигляді написів "ПТН ПНХ". Фотозвіт вони виклали на своїй сторінці у соцмережі.

Напередодні такі ж написи активісти зробили біля відділення "Сбербанку Росії" на Центральній площі та біля відділення банку "Русский стандарт" на Головній.

У співачки Ані Лорак поцікавилися, чому вона зраджує Україну 

Як відомо, в Одесі не вщухають протести через Ані Лорак. Перед концертом співачки 3 серпня у клубі "Аркадія" в місті сталася бійка.

Нагадаємо, українці почали відкрито виступати проти Ані Лорак після її тріумфу на премії "RU TV". Співачку розкритикували через співпрацю з окупантами.

Активісти залишили послання Путіну на Алеї зірок у Чернівцях

Активісти залишили послання Путіну на Алеї зірок у Чернівцях

Теги: Чернівці – Театральна площа – алея зірок – Ані Лорак – Путін – напис – послання

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Потап заступився за Ані Лорак: Час припинити гнобити наших зірок
Потап заступився за Ані Лорак: Час припинити гнобити наших зірок
Лавров заступився за Ані Лорак, згадавши про хунту, фашистів та Правий сектор
Лавров заступився за Ані Лорак, згадавши про хунту, фашистів та Правий сектор
В Одесі не вщухають протести через Ані Лорак
В Одесі не вщухають протести через Ані Лорак
Перед концертом Ані Лорак в Одесі сталася бійка, є постраждалі
Перед концертом Ані Лорак в Одесі сталася бійка, є постраждалі
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
читач
читач 10.08.2014 11:50:52
какие смелые и умные боевые,активные censored,центр города,дети,зачем портить имущество? развлечение для умственно отсталых censored писать матом на земле и стенах.
Відповісти
xxl
xxl 10.08.2014 12:02:19
никак не угомонится наш бравый сектор......мало беды натворили.....???
Відповісти
Olga
Olga 10.08.2014 12:25:42
дурдом,ну і народ пішов в себе вдома нагадять лиш би сосіди бачили які ми патріоти ,якщо хочете щось комусь доказати робіть так щоб наша країна процвітала !!!!!тоді сусіди самі від завісти лопнуть,а це шо ви гадити у своій країні росії аж до лампочки
Відповісти
Анна
Анна 10.08.2014 13:24:28
Нашли еще одну "девочку для битья" - Ани Лорак. А все потому, что она не бегала с флагом наперевес и не кричала на весь Майдан, что готова получить за Украину "кулю в лоб"... Артист - это артист, а не политик. Оставьте певицу в покое!
Відповісти
...
... 10.08.2014 13:51:42
Шановні!!! Малюйте у себе вдома на стінах, собі на лобі...Не перетворюйте Центр міста у гоп-район!Обладминистрацию разрисовали, Кобылянскую разрисовали, теперь за Театральную взялись, а местные ли этим занимаются?
Відповісти
шщщз
шщщз 10.08.2014 14:16:03
быки путин вперед
Відповісти
Черновчанин
Черновчанин 10.08.2014 17:26:58
Для користувача ...: Это не местные.
Відповісти
nata
nata 10.08.2014 17:37:34
а милиция конечно спит..при всей моей нелюбви к янеку я вот думаю-неп***ие времена были однако..заигрались наши патриоты до крови.до смертей..никак не угомонятся..и похоже это только начало...страну censored ..что дальше?
Відповісти
Гость
Гость 10.08.2014 18:07:43
Быдло правосековское на красной площади рисуйте!!!
Відповісти
123
123 10.08.2014 19:02:46
а шо за сбор дибилов сдесь ГА!!!!))))
Відповісти
Кент
Кент 10.08.2014 19:48:19
Для користувача 123: А тут багато дибілів тусуються.
Відповісти
читач
читач 10.08.2014 20:14:54
Користувач 123: а шо за сбор дибилов сдесь ГА!!!!))))censored на! отстал от цирка плуг?
Відповісти
Вика
Вика 11.08.2014 15:01:21
Пусть на лбу себе напишут это и успокоятся. Надоели, пусть идут воевать, заварили это всё, пусть отвечают за свои поступки! Ведут себя как быдло, не надо гадить в нашем городе!
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Смертельна ДТП на Буковині: легковик зіткнувся з МАЗом
Смертельна ДТП на Буковині: легковик зіткнувся з МАЗом 10.08 10:25
  0   16597
Буковина прощається з трьома героями, які поклали життя за Україну
Буковина прощається з трьома героями, які поклали життя за Україну 11.08 09:08
  0   14932
Буковина втратила Героя, захисника та вірного сина Валерія Борсука
Буковина втратила Героя, захисника та вірного сина Валерія Борсука 26.07 09:21
  0   14769
Чернівецька Буковина отримала нового керманича
Чернівецька Буковина отримала нового керманича 01.08 12:51
  0   14070
У боях загинув молодий військовий з Буковини Юрій Царик
У боях загинув молодий військовий з Буковини Юрій Царик 09.08 17:56
  0   13282

Прес-релізи

Якісний дитячий одяг з Угорщини в інтернет-магазині Тигра
Якісний дитячий одяг з Угорщини в інтернет-магазині Тигра 12 Жов 2017 о 12:17
Восточный стиль в интерьере
Восточный стиль в интерьере 14 Лип 2021 о 18:00
Поїхати до Одеси, Затоки, Залізного Порту з Чернівців: просто, швидко та недорого!
Поїхати до Одеси, Затоки, Залізного Порту з Чернівців: просто, швидко та недорого! 14 Чер 2016 о 18:55
Домашній текстиль оптом від магазину Рушничок
Домашній текстиль оптом від магазину Рушничок 08 Сер 2017 о 17:24
Компанія Bukwood - український виробник якісних горищних сходів
Компанія Bukwood - український виробник якісних горищних сходів 06 Лип 2016 о 13:56
© 2003 – 2022
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

У Чернівцях серед рятувальників проходять командні змагання з мініфутболу
У Чернівцях серед рятувальників проходять командні змагання з мініфутболу Сьогодні о 15:36
У Чернівцях представлять виставку, яка розповідає про російсько-українську війну
У Чернівцях представлять виставку, яка розповідає про російсько-українську війну Вчора о 16:24
Наркотиків на понад 2 млн грн: на Буковині викрили групу збувачів
Наркотиків на понад 2 млн грн: на Буковині викрили групу збувачів 16 Сер 2022 о 10:25

Відеорепортажі

40 українських зірок присвятили ЗСУ нову версію світового хіта Майкла Джексона
40 українських зірок присвятили ЗСУ нову версію світового хіта Майкла Джексона Вчора о 15:38
На Буковині через нестачу опадів річка Дністер критично обміліла
На Буковині через нестачу опадів річка Дністер критично обміліла Вчора о 09:51
У Чернівцях розпочали перевірки якості послуг з перевезення