Куратор формування нової поліції у Чернівцях, народний депутат Мустафа Найєм каже, що військові, які несли службу в зоні АТО, не матимуть привілею при наборі до лав нової патрульної поліції.
– Це не є фактор, який дискримінує, або, навпаки, дає привілей, – пояснює народний депутат. – Це не є показник, за яким ми обираємо. Якщо людина є готовою до роботи у патрульній поліції за всіма рисами: фізичними, психологічними і медичними; то вона проходить, незважаючи на те, чи була в АТО, чи не була.
Щодо кандидатів із теперішніх працівників МВС, то у Чернівцях подали анкети десь 7% із загальної кількості (приблизно 300 осіб). Однак це не означає, що вони всі 100% пройдуть до лав нової патрульної поліції.
– Працівники міліції, окрім стандартної для всіх перевірки, проходять ще міліцейську спецперевірку, де враховується: як проходили службу, які мають показники роботи, через що їх було звільнено, чи були у них догани тощо. І це, мені здається, важливий фактор, який впливатиме на те, чи буде прийнята людина, чи ні. Загалом, з досвіду інших міст, середній показник кількості людей, які колись працювали в МВС, а зараз перебувають на службі у патрульній поліції, складає від 6 до 9% . Це невисокий показник, це те, що не впливає на загальну атмосферу. З іншого боку, ті хлопці і дівчата, які таки пройшли з міліції до патрульної служби, зазвичай показують дуже хороші результати, тому що вони є досвідченими і в них є можливість передавати свій досвід тим колегам із патрульної служби, в яких його немає, – розповідає М. Найєм.
Ольга ШУПЕНЯ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар