
У Чернівецькій області, порівняно з іншими регіонами України, мало користуються соцмережами. Такі дані оприлюднила компанія «Яндекс» за даними пошуку у блогах «Яндекса».
Згідно з ними, на Чернівецьку область припадає близько 350 тисяч облікових записів «ВКонтакті» – це передостаннє місце з-поміж 25 регіонів України. Проникнення «ВКонтакті» серед чернівчан становить 38% — тобто трохи більше, ніж один акаунт на кожних трьох жителів області. Для порівняння – на Львівщині та Дніпропетровщині кількість акаунтів у «ВКонтакті» майже дорівнює офіційній чисельності населення, а на Київщині взагалі перевищує її. Більше половини буковинців у «ВКонтакті» — це користувачі віком до 25 років.
Серед чернівчан, які зазначили у «ВКонтакті» свою стать, чоловіків більше за жінок — 54% проти 46% відповідно. Приблизно для шостої частини акаунтів стать взагалі не вказано.
Аваков б’є рекорди популярності у Фейсбуці
В «Однокласниках» зареєстровано понад 170 тисяч облікових записів з Чернівецької області — за цим показником вона 20-та в Україні. Найбільше чернівецьких користувачів «Однокласниках» — майже третина — припадає на вікову групу 26–35 років. На відміну від «ВКонтакті», у чернівецьких «Однокласниках» переважає прекрасна половина людства — 55% жінок проти 45% чоловіків.
За кількістю акаунтів, зареєстрованих у «Фейсбуці», — трохи більше 2 тисяч — Чернівецька область на останньому місці серед регіонів України. Проникнення «Фейсбука» тут зовсім низьке – значно менше 1%. Як і в «Однокласниках», у чернівецькому «Фейсбуці» трохи більше жінок. На них припадає 52 відсотки облікових записів, а на чоловіків — 48 відсотків.
У «Твіттері» зараз налічується трохи більше 2,5 тисяч акаунтів з Чернівців та області. За цим показником регіон — передостанній в Україні. Твіттеряни не зазначають свою стать, але як мінімум для третини чернівецьких профілів її можна з високою імовірністю визначити за допомогою лінгвістичних алгоритмів за іменем і прізвищем. Серед таких користувачів більше чоловіків — 56 відсотків. Відповідно, жіночих облікових записів — 44 відсотки.
Загалом, за даними пошуку у блогах «Яндекса», на початок літа 2014 року у «ВКонтакті», «Однокласниках», «Фейсбуці» та «Твіттері» зареєстровано понад 40 мільйонів українських акаунтів.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар