
Цей склад Верховної Ради обирають на дуже короткий термін. Він не буде таким, про який мріяли на майдані. До парламенту йде багато людей вчорашнього дня, а з нових облич, скажімо так, чимало людей громадськості не вельми відомі. Щодо Чернівецької області, то тут більша частина тих, хто йде в нардепи – уже колись була у владі. Є нові обличчя, але переважно у районах. Можливо вони там краще відомі, ніж у Чернівцях.
Але найпершою проблемою зараз є війна – Україна воює і це є першочерговим питанням. Бажання відсунути головне третьорядним викликає протест. Неймовірну ненависть викликають білборди з «мордами» політиків та емблемами партій. Люди обурюються, що віддають останні копійки, аби допомогти армії, а вони викидають мільйони. Це може призвести до протилежного ефекту, на який розраховують політтехнологи.
Є люди, які або ж збираються йти в політику, або вже були там. Відтак до них різне ставлення – хтось не розгубив залишки авторитету, а декого абсолютно не сприймає суспільство. Важко спрогнозувати, яка політична сила пройде, а яка залишиться за бортом. Усе залежатиме від ситуації на фронті – чи не піде Росія наступом, аби зірвати вибори.
Щодо різного рівня розвитку кандидатів у депутати – то є ті, які здатні писати закони, у кого фахові помічники, а є ті, хто голосує, як потрібно. Відтак будуть у парламенті свої комбати, полковники, сотники, рядові та козаки. Життя висунуло нових кадрів. Але усі намагаються скористатися суспільними настроями, беручи у списки військових, героїв майдану тощо, але хочуть просунути у парламент насамперед себе самих.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар