
Чернівчанин Ярослав Тарновецький – найяскравіша зірка вітчизняного більярду. Серед його вагомих досягнень 2012 року – здобуття титулів "чемпіон світу" та "абсолютний чемпіон України". До речі, останнє звання він отримав наприкінці грудня у столичному клубі "Кураж".
У рамках турніру за звання абсолютного чемпіона України визначали кращого спортсмена держави з піраміди 2012 року. У заліку серед чоловіків були три претенденти на цей титул: Ярослав Тарновецький (м. Чернівці), Павло Радіонов (м. Донецьк), Артем Кошевий (м. Київ).
– Ярослав з рахунком 2:1 виграв і у Радіонова, і у Кошевого, ставши абсолютним чемпіоном України, – розповідає "Погляду" тренер Ярослава Тарновецького Ілля Осачук. – До речі, на цей турнір допускають лише найкращих гравців, які впродовж року працюють над собою і мають хороші здобутки.
Тренер Я. Тарновецького спостерігав за поєдинком підопічного онлайн.
Підопічний Іллі Осачука – особистий тренер Лепса з більярду
– Гра була складною та цікавою. Регулярні перемоги нашого Ярослава – це серйозна заявка не лише на всю Україну, але й на весь світ. Тепер більярдисти знають, що у маленькому українському місті Чернівці є дуже талановиті люди, які досягли певного рівня і не зупиняються на цьому. До слова, це уже вдруге Ярослав Тарновецький виборює титул абсолютного чемпіона України. Він вкотре доводить, що у цьому спорті є непересічною особистістю.
Ярослав Тарновецький знову збирається підкорити світ
За словами І. Осачука, у найближчих планах його підопічного – виграти на чемпіонаті світу з більярдного спорту – "Комбінована піраміда" – серед чоловіків. Чемпіонат відбудеться на початку лютого 2013 року в Росії (м. Кемерово).
– З настанням нового року необхідно завойовувати нові титули, – пояснює пан Ілля. – І найскладніше полягає у тому, що спортсмен завжди має доводити, що він – найкращий. Тож постійно треба працювати, працювати, працювати. І якщо Тарновецький до 30-ти років (Ярослав 1990 року народження, – авт.) стане, наприклад, восьмикратним чемпіоном світу, то це – результат, це величезне досягнення. Проте навіть раз стати чемпіоном світу нелегко, бо тут грає роль не лише майстерність спортсмена, але й везіння.
Чернівчанин братиме уроки у відомого снукериста Англії
Окрім досягнень підопічного, І. Осачук розповів нашому виданню й про хобі Ярослава:
– У нього ще є бажання спробувати себе у снукері. Йому подобається цей вид гри, він захоплюється нею. Тим паче, зараз в Києві є відомий снукерист, який приїхав до нас з Англії і тренує дітей та дорослих снукеру, щоб ми могли розуміти цей вид спорту та опанувати його.
Ольга ШУПЕНЯ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар