
Два тижні тому розпочали свою підготовку до третього сезону всеукраїнського шоу танцюристи, що бажають засвітитися на всеукраїнському телебаченні. Щоправда цього разу чернівчан, власне, як і інших учасників, попередили наприкінці липня, а перший ефір почнеться вже найближчими вихідними.
- Нажаль нам дали мало часу на підготовку. Але змушені виходити з того, що є, - каже один із головних хореографів чернівецької команди Денис Христюк. - Завдання ускладнюється тим, що більшість не є професійними танцівниками та не володіє відповідними навичками. Уявіть собі, що вам поставили завдання намалювати за короткий строк картину й у помічники дали не художників, а кухарів.
Проте столичний хореограф віддає належне ентузіазму танцівників-аматорів, які самовіддано готуються до шоу, не шкодуючи власних сил та часу. Більше того, ніхто не зважає на те, що тренування проходять двічі на день, тривалістю від трьох до п'яти годин кожне.
Тренування у Чернівцях проходять двічі на день, по три-п'ять годин кожне
Одна з учасниць проекту, танцівниця Тетяна Буздуга, каже, що такий ритм підготовки є важким для дітей, але ніхто заняття не покидає.
- Я привела сюди своїх вихованців. Більшість з них живе в інших кінцях міста й не встигає повернутися додому на обід. А тими шоколадками та печивом, що продаються тут, звичайно, повноцінно не пообідаєш, - каже Тетяна. - Але дітки настільки прагнуть виступити в Києві, що не зважають на це, та відвідують тренування без пропусків.
Хореограф Денис Христюк погоджується, що відсіюється малий відсоток відвідувачів - усім хочеться чогось навчитися та випробувати себе. Адже складнощів насправді вистачає - до величезних витрат сил та часу можна додати переїзди та пошивку костюмів. Щоправда хореограф впевнений, що сильних та працелюбних ці перепони не здолають.
Учасниця проекту Тетяна стверджує, що заняття лишають лише ті, хто не мав змоги приділяти підготовці цілий день.
- Багато людей не змогли продовжити тренування через високу зайнятість - не всіх відпустили з роботи, - каже майдансерка. - Хоча в мене тут багато друзів, які навіть випросили собі відпустки спеціально для підготовки до шоу.
Чернівці закуплять обладнання для ЧНУ, якщо переможуть на МАЙDАН‘Sі
Проте відсіюватися майже нікому, адже зареєстрованих учасників трохи більше двохсот. Для порівняння, минулого сезону репетиції відвідували близько тисячі майдансерів. Адміністратор чернівецького "Майдансу" Євген пояснив, що надто пізно організатори шоу повідомили про початок нового сезону. Відповідно й часу на розповсюдження інформації було обмаль.
- Хоча нас це влаштовує, й до першого ефіру ми не плануємо збільшувати кількість учасників. Для найближчого випуску шоу потрібно двісті танцюристів. Таку кількість ми й зібрали, - каже Євген. - Торік великий ажіотаж до шоу в нашому місті навіть створював певні організаційні проблеми - в залі важко було розмістити близько тисячі бажаючих виступити.
Ще однією з причин меншої популярності цьогорічного майдансу в нашому місті організатори та хореографи вважають зниження інтересу до шоу. Адміністратор Євген вважає, що минулого року проект був новинкою для Чернівців, чим і привернув до себе таку увагу мешканців міста. Цього ж року чернівчан проектом не здивуєш, натомість більшість минулорічних учасників вже не має бажання знову переживати важкі тренування та інші труднощі, які доводиться долати заради участі в проекті.
Олександр ЮХИМЕЦЬ
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар