
Колектив народного аматорського студентського театру БДМУ пропонує чернівчанам переглянути власну інтерпретацію відомої класичної п’єси Михайла Старицького "За двома зайцями".
Режисер спектаклю про горе-жениха, котрий хотів упіймати одночасно двох "зайців" у вигляді наречених, відома чернівецька акторка та керівник народного студентського театру Валентина Головко.
Головні ролі у спектаклі зіграють майбутні лікарі: Андрій Чиняков (студент 6 курсу) у ролі Голохвастова, Юлія Білоока (студентка 3 курсу) у ролі Проні Прокопівни, Анастасія Чинякова (студентка 6 курсу) у ролі Галі, Вероніка Раца (студентка 6 курсу) у ролі Секлети, Юрій Дудчак (лікар-інтерн, спеціальність "Акушерство і гінекологія") у ролі Прокопа Свиридова.
До речі, Юлія Білоока – володарка звання "Кращий студент Чернівців-2010". Це буде її перша велика і головна роль у студентському театрі.
– Я передивилася чимало постановок "За двома зайцями", спостерігала за роботою акторок, які грали цю роль, – каже Юлія. – Але у процесі роботи над своєю роллю для мене було головне зрозуміти "мою Проню". Адже наша постановка відрізняється від інших, вона дещо сучасніша.
Між "кроками" і модулями студенти-медики кують своє щастя на сцені
Валентина Головко, відома акторка, керівник народного аматорського студентського театру БДМУ та режисер-постановник вистави "За двома зайцями"
Над втіленням нашої версії відомої класичної п’єси Михайла Старицького "За двома зайцями" працювали дуже мало, лише два місяці. Робота цікава, але студентам-медикам було складно, тому що це все-таки масова вистава: якщо раніше у постановки залучали 8-11 осіб, то цього разу – 18. На репетицію приходили в двох-трьох складах, працювали по 5-6 годин. Це окрім того, що їм треба "кроки" й історію хвороби писати, модулі складати. Тому студенти, звичайно, добряче виснажилися й втомилися.
За жанром наша вистава більше гротеск, ніж комедія. У ній кожен кує своє щастя. У кінці хтось його має, у когось – лише наполовину щастя склалося, а хтось його і не розпочинав будувати.
Сценічний простір – у формі підкови, яка трансформується в дім Секлети, в дім Проні, й кожен по частинках докладає максимум зусиль, щоб в кінці цю підкову скласти.
Вистава зацікавить і молодь, і старшого віку глядачів. Сподіваюся, що люди вподобають нашу версію інсценізації відомої класичної п’єси.
Найближчим часом виставу "За двома зайцями" у виконанні студентів-медиків можна буде побачити на сцені палацу "Академічний" 9, 10, 11, 22, 23 квітня.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар