
Як відомо, до Чернівців 7 жовтня із зони АТО повернулися військові. Цього разу бійців, які кілька місяців воювали на Сході країни, було близько тридцяти. Їх зустрічали живим коридором рідні, друзі, волонтери, студенти і просто небайдужі мешканці міста.
- Призвали мене, як усіх хлопців, страшно тоді не було. Тому відразу прийшов до військкомату. Згодом відправили служити у Луганську область, звідки й приїхав. Серед найгарячіших точок, де довелося побувати, було місто Лутугино. Навіть нічого згадувати не хочеться про ті події, які бачив протягом останніх місяців. Ця війна нам ні до чого, вона нам не потрібна. Стільки хлопців загинуло на наших очах, це дуже-дуже страшно. За ці місяці дуже сильно змінився. Можна сказати, що подорослішав, адже мені лише двадцять один, - розповідає один із вояків, що повернулися, Алік Алієв. – Чернівчани дуже гарно зустріли, нам дуже сподобалося. Навіть не очікували такої теплої зустрічі. Вже за десять днів всі ми знову повертатимемося на Схід, та ми дійсно не знаємо нічого, що буде.
Повернуться на Донбас бійці орієнтовно через 10 днів, аби продовжити виконувати своє завдання.
Нагадаємо, 8 жовтня вночі до Чернівців приїхало ще 50 десантників, котрі захищали суверенітет та незалежність України на Сході.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар