
На Буковині сформовані чотири окружні виборчі комісії щодо позачергових виборів народних депутатів. Найбільше представників у них з політичних партій, які представлені у Верховній Раді – «Батьківщини», «УДАРу», Партії регіонів та «Свободи».
За словами політолога Ігоря Гавради, у кожній виборчій комісії є щонайменше по п’ять людей, які мають досвід у різних виборчих кампаніях. Усі вони розпочали свою роботу.
Водночас у представників громадських організацій є чимало претензій до політичних партій та самовисуванців щодо їхньої діяльності. Для прозорості виборчого процесу усі політичні партії, які беруть участь у виборах, повині відкрити біографії своїх кандидатів, оприлюднити декларації про доходи, джерела фінансування передвиборчого процесу тощо.
- Ми проти того, щоб до Верховної Ради потрапили ті депутати, які голосували за диктаторські закони у січні цього року, - заявила представник громадського руху «Чесно» в області Ольга Гришин-Грищук.
Також представники громадського сектору наголошують, що прозорість та чесність цієї виборчої кампанії залежатиме від політичних партій та кандидатів. Також громада після революції гідності має зробити певні висновки і не пустити до парламенту людей, які дискредитували себе та працювали проти людей та країни.
Олексій МИКОСЯНЧИК
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар