
Згідно інформації управління ДАІ УМВС, працівниками Державтоінспекції виявлено 4 тис. 689 порушень правил перевезення пасажирів та експлуатації автобусів, мікроавтобусів. З них 429 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за керування без відповідних документів, 64 – за перевезення пасажирів без проходження передрейсового медичного огляду водія та технічного огляду транспортного засобу, 582 – перевищення встановленої швидкості руху, 816 – порушення правил зупинки та стоянки тощо.
54 порушення положення про робочий час і час відпочинку та 8 порушень проведення щозмінного медичного огляду водіїв, технічного огляду транспортних засобів виявили на Буковині рейдові групи з контролю на лінії за роботою автоперевізників. Про це повідомили у Головному управлінні регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури Чернівецької ОДА.
Також виявлено 15 порушень під час проведення перевірки щодо наявності ліцензій на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом та перевезення пасажирів на таксі, 10 нелегальних перевізників.
З початку року перевірками встановлено 272 випадки порушень вимог норм чинного податкового законодавства у сфері автоперевезень.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар