
Розпочинається найспекотніша і найвеселіша пора року – літо. Червень стартує з сонечка, пляжів і різноманітних фестивалів.
2 червня – екокультурний фестиваль «ЛісРук», (Ірпінь, Київська область)

7-9 червня – Мистецький фестиваль "АРТзХАТ", (мистецький хутір Обирок, Чернігівська область)

Для проживання учасникам буде надано місце, де можна розташувати свій (або позичений) намет. Також ви можете поселитися в одному з хаток-хостелів за особливою зниженою ціною. Харчування в їдальні для вас зі знижкою 50%, але це не виключає можливості готувати щось на ваш смак біля вашого намета. І найголовніше… До вашого натхнення вирішили додати і стимул. В останній день фестивалю, коли кожна команда «здасть» свій арт-об’єкт, всі гості фестивалю проголосують для визначення переможця. Звісно без призу не обійдеться.
8 червня – Фест електронної музики "Ultrasonic Festival", (Львів)

Фестиваль проводиться вже втретє. Цього року він триватиме 12 годин - з 19:30 до 7:30. На інвенті буде представлено 2 сектори (VIP і MAIN). Очікується близько 5000-6000 людей. Артисти фестивалю представляють Англію, Голландію, Данію, Норвегію, Росію, Україну та Шотландію.
На фестивалі найчастіше звучать House, Electro, Progressive, Tech і Uplifting Trance.
Вхід на фестиваль лише з 18 років.
8-9 червня – Рок-фестиваль "Старе місто", (Львів)
Цього року вже підтверджені учасники: Горан Брегович, IAMX, «ДДТ», «Ляпис Трубецкой», Che Sudaka, The Subways, Kaiser Chiefs, Archive, Fiddler’s Green, Leningrad Cowboys.
8-9 червня – Мистецький фестиваль «О-FEST», (Київ)

Музично-театральний проект, заснований спільно Київським національним академічним театром оперети та Бучанською міською радою, гармонійно поєднає у собі класичний та «open-air» формат. У основній програмі фестивалю – оперета, опера та мюзикл у виконанні учасників фестивалю, а у багаточисельних виступах гостей фестивалю ще й джаз, фольк, естрадна музика, сучасна поезія, саунд-інсталяції та чимало новацій.
У фестивалі беруть участь артисти-вокалісти з України, Росії, Австрії, Румунії, Литви, Польщі, Хорватії, Казахстану, Азербайджану, Ірану та інших країн. Серед них світові зірки - солістка Віденської опери Лєна Бєлкіна, соліст Маріїнського театру, фіналіст Міжнародного конкурсу «Бі-Бі-Сі» «Співак світу» Андрій Бондаренко, лауреат Першої премії конкурсу ім. Л. Паваротті Олексій Саяпін та ін.
Спеціальні гості фестивалю – український естрадний співак, народний артист України Олександр Пономарьов та українська джазова і оперна співачка Джамала.
8-9 червня – Українсько-шведський рок-фест "Рок Січ", (Київ)

За задумом організаторів, фестиваль має органічно поєднати українську та шведську культури. Він налічуватиме одразу 7 майданчиків, у тому числі – 2 сцени збудовані безпосередньо на Дніпрі у вигляді козацьких чайок. Окрім виступів відомих українських та шведських рок-команд, у рамках фестивалю на Трухановому острові відбудеться міжнародний лицарський турнір, байк-парад та змагання з авто-тюнінгу. Другою локацією фестивалю стане столичний екстрим-парк, що на території парку Дружби народів. Там відбудуться міжнародні змагання з понад 60-ти екстремальних видів спорту «Freegames».
13-16 червня – "Alfa Jazz Fest", (Львів)
Фестиваль проходить на трьох сценах:
• Основна сцена фестивалю в парку ім. Б. Хмельницького — сцена імені Едді Рознера (вхід за квитками)
• Сцена на центральній площі Львова — площі Ринок (вхід вільний)
• Сцена в історичній частині міста — дворик палацу Потоцьких (вхід вільний)
Крім концертів джазових музикантів із різних країн світу, під час фестивалю відбуваються джем-сейшени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.
Щороку на гала-концерті фестивалю у Львові відбувається вручення Міжнародної музичної премії «Alfa Jazz Fest Awards» ім. Едді Рознера. Премія заснована з метою відзначення музикантів, які зробили вагомий внесок у розвиток джазової музики, а також із метою популяризації джазової музики. Переможець обирається шляхом голосування членами широкого кола експертів, серед яких музичні критики, видатні діячі культури, громадські та державні діячі, журналісти й підприємці з різних країн світу.
14-15 червня – Київський Фестиваль Вогню, (Київ)

Київський Фестиваль Вогню – це єдиний шанс у році побачити повноцінне шоу вогню в максимально розкритому вигляді, адже на фестивалі виступають кращі і різножанрові колективи! Крім вогняного шоу на фестивалі, буде представлено циркове мистецтво і театралізовані вистави, альтернативна сцена, конкурс графіті, ярмарок циркового, вогняного і театрального реквізиту, школи барабанів і школи вогню.
14-16 червня – Молодіжний патріотичний фестиваль «Зашків – земля героїв», (с.Зашків, Львівська область)
Заборонено вживання та продаж спиртних і тютюнових виробів. Будь-які заходи, що проводяться у рамках фестивалю, поєднані між собою патріотично-історичною, фольклорною або оздоровчою тематикою: від спортивних заходів (велопробіг, перетягування каната, квести) до концертів, учасниками яких переважно є етно- та рок-гурти, що виконують пісні на національно-патріотичну тематику.
Вхід на фестиваль вільний.
28-30 червня – Лицарський фестиваль “Форпост”, (Кам’янець-Подільський)
Фестиваль пройде на території Старої фортеці - однієї з найвидатніших фортифікаційних споруд України. Учасники фестивалю, клуби військово-історичної реконструкції, будуть жити у відтвореному середньовічному поселенні XIV-XV ст.
Програма фестивалю "Форпост 2013" включає відтворення масових середньовічних битв, лицарські бої, лучний турнір, показові виступи та майстер-класи історичного танцю, середньовічний ярмарок, вуличний театр, вогняне шоу.
27-30 червня – Трипільське коло, (Ржищев, Київська область)
Починається "ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО" з води, важливість якої для нас і навколишнього світу важко переоцінити. Від води залежить весь урожай, і з давніх-давен люди просили у богів дарувати їм небесну воду як благословення їхнього благополуччя та добробуту.
Дійство включає такі поняття: життя, родючість, рослини, тварини, символіка, здоров’я, екологія. Додаткова мета фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ВОДА» - використовуючи трипільську тематику, провести ряд заходів та акцій, присвячених збереженню водних ресурсів в Україні та важливості їх чистоти. Привернути увагу людей до усвідомлення і розуміння, яку воду ми п’ємо і якою має бути вода, щоб позитивно впливати на наш організм. Донести важливість дбайливого ставлення до води, що нас оточує.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар