
Зовсім скоро випускники закружляють в останньому шкільному вальсі. Та готуються вони до цього, повірте, вже не один тиждень. Аби допомогти їм не розгубитися у метушні навчання та святкових клопотів, ми вирішили поцікавитися у торішніх випускників, як краще розпланувати підготовку та з чого розпочати її, аби випускний бал став незабутнім.
Хлопці споконвіку ставляться до випускного балу більш стримано, аніж дівчата. Парубки зізнаються, що їхні приготування проходять набагато легше. Новосельчанин Віталій Паю, який торік відгуляв випускний бал, розповідає, що проблем щодо підготовки до випускного фактично ніяких не було.
Навіть не замислювався, що може бути такий широкий вибір чоловічих костюмів
– Першу половину навчального року навіть і не замислювався, що потрібно буде збиратися, - пригадує Віталій. – Ближче до весни, зауваживши, що в мене нічого ще немає, за підготовку активно взялася бабуся. Декілька разів ми їздили до обласного центру: шукали магазини, придивлялися до фасонів та до цін. Зрештою, вже у травні, на "Трембіті" знайшли підходящий костюм із замшевим піджаком. Обирав його дуже довго, щонайменше години три і, якщо чесно, ці вагання мене сильно виснажили. До цього навіть не замислювався, що може бути такий широкий вибір чоловічих костюмів.
Для дівчат у підготовці до випускного головне - сукня
Пізніше придбав туфлі та сорочку, а ось без краватки вирішив обійтися, бо, як на мене, вона мені не дуже личить. Загалом образ обійшовся досить дорого: вбрання вартувало близько 5 тисяч гривень. Хоча, чоловічий костюм, звичайно, можна придбати і дешевше.
Решта приготувань минули майже безболісно (сміється, - авт). Щоправда, довелося витратитися на ресторан, близько 1 тисячі гривень за людину.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар