• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Четвер, 28 Січня 2021
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Дрібні підприємці Буковини скаржаться на поганий попит на товари

Чернівці
03.08.2012 | 16:36
27
4321
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Дрібні підприємці Буковини скаржаться на поганий попит на товари
Підприємці, які ще працюють на ринках, кажуть, що попиту немає ні на який товар
vidido.ua
A A A
Представникам малого бізнесу доводиться згортати діяльність

Підприємцям працюватиметься легше, ймовірно, лише у снах. Представники малого бізнесу кажуть, що таких скрутних часів, як нині, не було давно. Маленькі крамнички та кіоски частіше закривають, дедалі більше з'являється оголошень із пропозиціями про оренду торговельних приміщень. Особливо це помітно на Калинівському ринку, де серед набудованих зручних магазинчиків більше половини – з вивісками про оренду. Підприємці кажуть, річ не лише у високих податках, але й у тому, що купувати навіть найнеобхідніші товари стали набагато менше.

«Було, що за місяць не вдавалося продати нічого»

Новосельчанка Людмила Б. протягом трьох років продавала дитячий одяг на ринку в рідному місті. Вона каже, що хоча й раніше ледве зводила кінці з кінцями, згорнути підприємницьку діяльність ситуація змусила її лише зараз.

- Останні півроку неможливо було зовсім нічого вторгувати, - каже Людмила, –Були такі місяці, що не вдавалося продати жодної речі.  Але і тоді повинна була сплачувати за оренду магазинчика (це близько 900 гривень), а також витрачатися на електроенергію, на  податки, соціальні внески і це незважаючи, чи вдалося мені хоча б щось заробити.

Коментар фахівця

Колишні підприємці лише виснажуватимуть бюджет

Дрібні підприємці Буковини скаржаться на поганий попит на товари
Євген Житарюк, фінансовий радник фірми "Фінанс+"

Дедалі частіше підприємці, зокрема з Калинівського ринку скаржаться на погану торгівлю. Попиту немає ні на які товари, та навіть побутові послуги. навіть власники майстерень з ремонту взуття, які завжди мають клієнтів, кажуть, що їхні прибутки відчутно зменшуються.

Ніби й заробітки не зменшилися, і корупція нікуди не поділася, але чому люди стали менше купувати, сказати важко. Зараз, напевно, люди просто бояться витрачатися, адже і звичайні робітники, і власники бізнесу чекають змін, які можуть статися після виборів. До цього в країні триватиме масове напруження.

Те, що малий бізнес згортається, або йде в тінь, може дуже негативно позначитися на загальній економічній ситуації в країні. Оскільки підприємств, які могли б прийняти на роботу екс-торговців, немає, 300-400 тисяч тих, які вийдуть з торгівлі, будуть справжньою проблемою для економіки. По-перше, вони не будуть вносити до бюджету жодних поповнень, – ані податків, ані відрахувань з зарплати, їхня купівельна спроможність буде майже нульовою. По-друге, вимагатимуть пільг та допомоги з безробіття. 

Опісля декількох місяців такого застою пані Людмила пішла у передбачену законом для спрощенців відпустку, яка звільнила її від сплати податків рівно на місяць, а затим взагалі закрила підприємницьку діяльність. І при цьому залишилася ще винною понад 1000 гривень Пенсійному фонду. Що робити далі, жінка ще не знає, адже у її віці влаштуватися на роботу особливо у райцентрі вкрай важко.

Охочих торгувати на ринках меншає

Підприємці, які ще працюють на ринках, кажуть, що попиту немає ні на який товар: одяг, приладдя для ремонту чи то навіть продукти харчування.

– Нині у людей мало грошей, вони стали менше купувати їжі, обмежують себе майже у всьому, відмовляються від дорогих ковбас, м'яса, якісної кави, - каже продавчиня продуктів харчування Ілона Карп. – Поміж тим, підвищують вимоги до якості продуктів, можна сказати, беруть мало, але кращої за якістю їжі. Та в цілому, навіть перед святами, звичного попиту на продукти харчування немає.

Окрім того, у місті відкрили декілька супермаркетів, і люди йдуть до них, а не на ринок. Якщо так триватиме й далі, скоро всі закриємося.

– Уже понад три місяці не можу здати свою крамничку в оренду, - каже підприємець з Чернівців Олег Борисюк. – Попри те, що в ній є всі умови для продажу, опалення, вітрини, охочих немає.

Ірина ВОРНІЧЕСА


В області припинили свою діяльність більше підприємців, аніж зареєструвалися

За словами завідувача сектору взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернівецькій області Наталії Залуцької, за перше півріччя 2012 року у Чернівецькій області зареєструвалися  1315 фізичних осіб-підприємців, у тому числі:

по Вижницькому району - 151

по Новоселицькому району - 192

по Сторожинецькому району – 194

по м. Чернівці - 778

Припинили свою діяльність в першому півріччі 2012 року 1335 фізичних осіб-підприємців,  у тому числі :

по Вижницькому району - 160

по Новоселицькому району - 160

по Сторожинецькому району – 317

по м. Чернівці – 698

Теги: підприємці – закриття – Чернівецька область – товар – попит – малий бізнес

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

ФОПи не у зоні ризику, а на межі самоліквідації
ФОПи не у зоні ризику, а на межі самоліквідації
За тиждень на Буковині припинили свою діяльність понад три тисячі підприємців
За тиждень на Буковині припинили свою діяльність понад три тисячі підприємців
У селах магазини та дрібні підприємства не витримують кризи і згортаються
У селах магазини та дрібні підприємства не витримують кризи і згортаються
У Чернівцях обговорили, звідки громади можуть черпати фінансовий ресурс
У Чернівцях обговорили, звідки громади можуть черпати фінансовий ресурс
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
007
007 03.08.2012 19:14:38
Хоч би раз ваш портал написав, що підприємці задоволені, ато все плачуть, плачуть... Така жлобська українська позиція, плакатися, щоб не зурочити
Відповісти
Прахфесианал
Прахфесианал 04.08.2012 07:39:37
Хавайте пакращення от прахфесианалов и не мычите, жуйте молча!
Відповісти
Гость
Гость 04.08.2012 09:26:20
И не удивительно , зачем что то покупать на рынке когда с таким же качеством (или лучше - кому как финансы позволяют) можно купить товар в какой то крупной сети магазинов Украины с ценой намного меньше. Крупный бизнес беспощадно вытесняет мелкий.
Відповісти
Djordano Bruno
Djordano Bruno 04.08.2012 10:04:46
И правильно!!! Наконец то это болото развалиться!!!!в 90-х,пока была возможность работать-никто не хотел.Все в одночасье решили,что поймали Бога за бороду...Мол пахать на заводе будут ***и,а я у мамы "квиточка" буду барыжить,и за счёт ***ов "поднимуся выше крыши (с) )Ох как всё перевернулось...Дорогие Торговцы Калиновского рынка!!!Теперь Вы,от "***ов" зависете! НеждалисЪ ?? )))))
Відповісти
Левицький с Садгоры
Левицький с Садгоры 04.08.2012 10:36:06
ну наконець та люди поняли, что лучше магазины конфорные теплые и приятно них покупать.чем грязные базары вонючие под дождем и под снегом, и возле грязново вонючева прута продают китайськое не качественное барахло еду.фуй
Відповісти
ЙЙЙЙ
ЙЙЙЙ 04.08.2012 10:38:17
Djordano Bruno НУ ТЫ И censored ТО ХОТЬ ПОНЕЛ ЧО censored!!!!
Відповісти
???
??? 04.08.2012 10:41:16
За щет калины жывет 30-40% Черновцов мб и меньше уже так как умерает базар
Відповісти
Djordano Bruno
Djordano Bruno 04.08.2012 11:58:14
Дорогой Товарищ! Неужели,Ты и вправду,наивно полагаешь,что деньги базара текут в казну???да ещё и тратятся на нужды города?? )))У меня на улице,5-ти летние дети,твёрдо уверены что всё бабло,не только с базара-шуршит в карманы к чинушам,от самого мелкого,до самого центрового...Один памятник к евро,чего стоит.... Раздер****ить 250.000 деревянных,на ровном месте,за 6 секунд...О каком наполнении "городского бюджета" может идти речь...
Відповісти
Реаліст
Реаліст 04.08.2012 12:29:47
Якби насправді все було б так погано, як про це написано у статті, то на місці "Калинки" вже давно мала би бути пустеля...А так всі спекулянти там сидять ... ЯКБИ НЕ БУЛО ВИГІДНО - ТАМ НЕ БУЛО БИ НІКОГО!!!НЕ ВІРТЕ БРЕХЛИВИМ ТОРГАШАМ!!!Вони озолотились на перепродажі китайського і турецького г..а, луплять втридорога, цінять свої контейнери у 50 тис. доларів, їздять на дорожезних автомобілях, живуть в суперових особняках ....А ЗАРАЗ ПЛАЧУТЬ: ПОЖАЛІЙТЕ НАС "БІДНЕНЬКИХ"!!!ГАНЬБА!!!!
Відповісти
Гость
Гость 04.08.2012 13:12:28
Не фиг ставить цены с 200% накруткой!Опустят цены - выжевут, а нет - ДАВАЙДОСВИДАНИЯ!
Відповісти
Vasia
Vasia 04.08.2012 15:48:56
Я не підтримую не бариг ні магазини но треба зрозуміти причину. 1. Криза яка вже йде повним ходом пройшла лише 10-15%.2. Ця криза не є циклічна(6-10 років звичайна циклічна) а структурна. Тобто буде мінятися структука суспільства, така як чиновницька - залишиться лише 10% ынших уволять. Структура попиту зміниться - народ обідніє і буде купувати найдешевше. Найближчим часом має відбутися ідеальний шторм - коли держава об`явить дефолт по зовнішнім боргам і об`явить дефолт по внутрішнім зобов`язанням тобто дуже сильно обріжуть пільги, пенсії, зарплати. Пенсії рано чи пізно взагалы відмінять(солдідарна система не витримає, накопичувальну олігархи провалить).Висновок: попит впадев десятки разів і бізнес тут взагалі не буде вигідно вести(вертаємось в 90-і)
Відповісти
Дмитро
Дмитро 04.08.2012 16:39:04
Бо треба було головою думати і вкладати зароблені гроші в власне виробництво. А не на пожрать та побухать.А часи то вже пройшли...
Відповісти
Левицький с Садгоры
Левицький с Садгоры 04.08.2012 17:00:48
как говорят в народе, лучше ходить в одной рубашке но сытым-чем ходить голодным но одетым.
Відповісти
СЛАВЯН
СЛАВЯН 04.08.2012 19:23:37
КОМУ ВЕРИТЬ?ТОМУ КТО СДАЁТ КОНСЕРВЕР, ТЬФУ, КОНТЕЙНЕР ЗА 500$ В МЕСЯЦ, ИЛИ ТОМУ КТО НЕ ИМЕЕТ ДЕНЕГ НА ПРОЕЗД В МАРШРУТКЕ, И ПРИ ЭТОМ РАБОТАТЬ НЕ ХОЧЕТ ЗА 1500 ГРН. В МЕСЯЦ ...ХРЕН ЕГО ЗНАЕТ... *devilss* ИДИТЕ В СЕЛО... ВЪЁ.....ТЕ С УТРА ДО НОЧИ...БУДЕТЕ КАРТОШЕЧКУ КУШАТЬ СВОЮ...НО НИКТО НЕ ПОЙДЁТ ТЯЖЕЛО РАБОТАТЬ...ПРОЩЕ НЫТЬ...НЫТЬ...НЫТЬ...ЕЩЁ ЕСТЬ ВЫХОД - ЖОПЫ МЫТЬ ЗА КОРДОНОМ...С(Т)РАНА УКРАИНА НЕ ПОМОЖЕТ...ЕЩЁ НЕ УБЕДИЛИСЬ В ЭТОМ? ЖДИТЕ-ЖДИТЕ...
Відповісти
sashka-rosha
sashka-rosha 05.08.2012 00:35:34
Користувач Реаліст: Якби насправді все було б так погано, як про це написано у статті, то на місці “Калинки” вже давно мала би бути пустеля...А так всі спекулянти там сидять ... ЯКБИ НЕ БУЛО ВИГІДНО - ТАМ НЕ БУЛО БИ НІКОГО!!!НЕ ВІРТЕ БРЕХЛИВИМ ТОРГАШАМ!!!Вони озолотились на перепродажі китайського і турецького г..а, луплять втридорога, цінять свої контейнери у 50 тис. доларів, їздять на дорожезних автомобілях, живуть в суперових особняках ....А ЗАРАЗ ПЛАЧУТЬ: ПОЖАЛІЙТЕ НАС “БІДНЕНЬКИХ”!!!ГАНЬБА!!!!ti debila kusok,mlia! mudak nedodelaney
Відповісти
ТОвариСч
ТОвариСч 05.08.2012 07:05:37
Сегодня по долгу ....работы побывал на калине . Ужос ! И эти люди вопят на каждом углу , что они бедные и ууууставшие . Торговцы сами загоняют свой бизнес в угол ! Культуры торговли нет , хамство , пьянство , грязь ... Порядка нет . Цены просто атас . В городе , в магазине ,можно купить значительно дешевле . Да и сколько того барахла можно покупать ? Шмотками перенасыщен рынок , да и сэконд выручает людей в трудную минуту . А если честно говорить , люди стали умней и не торопятся тратить деньги на всякую хееерню. Подумают 10 раз прежде чем купить . И власть тут не причем . Поумнел народ и слава богу , и это правда !!!
Відповісти
ОР
ОР 05.08.2012 07:16:56
Коментарий специалиста веселит... в 90-х магазинов или небыло вообще или были пустые потому и процветала калинка... в последние годы открылися централизованные супермаркеты и покупатель ушёл к ним, где чисто, удобно и цены конкурентны с калиной... те кто хотел (работники калинки)деньги не спукали на выпивку моря и катеджи, а строили себе нормальные магазины, переходили на следующий уровень торговли, а оставшимся остаётся кусать логти о упущеном времени и деньгах... а к сапожникам ни кто не ходит потому что обувь китайская стоит дешевле чем её постоянный ремонт...
Відповісти
Левицький с Садгоры
Левицький с Садгоры 05.08.2012 09:13:27
censored торгаши ноют,торгаши отдайте свои будки бомжам, город и парки и воздух будет чист от бомжей,Михайлишин организуй всех бомжей на калинку,пускай там бомжы гадят и спят.
Відповісти
Faliani
Faliani 05.08.2012 15:46:49
Багото знайомих з калинки говорить,що торговля уже не та,якщо раніше накрутка була як мінімум 100% то тепер 30%(це на одягу)
Відповісти
Гудериан
Гудериан 05.08.2012 21:52:39
в статье написано,что половина магазинов на Калине сдается в аренду!где??я в мае месяце искал место для сестры и ни одного свободного не нашел,только в безлюдных местах или в свадебных рядах!в итоге снял в городе!торговля падает на Калине из-за того,что продают там одно фуфло за астрономические деньги!как могут джинсы говняного качества стоить 300 грн?!я был недавно в Израиле,купил себе 2 пары за 50 дол."Ли Купер",которые будут годами носиться,это в стране,где буханка хлеба стоит 2 доллара!тут кто-то говорил про хамство продавцов-у меня такое чувство,что у нас люди не хотят продавать,заграницей тебе оближут всего 20 раз,чтобы ты купил,когда у нас такое будет?
Відповісти
гавyюкович і аналов - цен
гавyюкович і аналов - цен 06.08.2012 06:37:17
якшо калинка закриється то чверть населення міста лишиться без роботи і для чернівців цу буде повний колапс - тільки дякуючи калинки у чернівцях не має голодних бунтів))) , говорять шо там торгують поганим товаром чи велики накрутки, так на кожен товар є свій покупець хочеш ходити в виробах фабрики трембіта - прапор у руки, хочиш вкитайському чи турецькому можна на калину а можна за вдвадорого у чернівецьких крамницях, а є лишні гроші для себе любимого іди в спортландію чи фірмовий адідас)))
Відповісти
qwerty
qwerty 06.08.2012 07:27:10
Для користувача гавyюкович і аналов - цензоред: "якшо калинка закриється то чверть населення міста" вернется обратно в села,к свиньям,коровам.рынок перенасыщен *****м,как товаром,так и биомассой.я буду только рад
Відповісти
бывший депутат госдумы
бывший депутат госдумы 06.08.2012 08:05:59
конечно хорошо доить маму с папой, получать полторы тисячи зарплаты сидя в офисе и ******** людей которые в государства ничего не требуя - хотят прокормить свои семьи
Відповісти
Андрей Иванович
Андрей Иванович 06.08.2012 09:40:11
Поддерживаю позицию покупателя в больших ТС, например гипер "К-н", цены прекрасные, продукция проверенная, персонал доброжелательный, всегда чисто, уютно, прохладно и всегда все нужное купишь. На калинке не был сто лет и не собираюсь в ту брыдоту еще столько же. Все удачи.
Відповісти
Батон
Батон 07.08.2012 10:27:35
Калинка это одно хамство, жлобство, грязь и поддельные вещи дороже оригинальных. Друг приехал с Англии, был там 12 лет, так был в шоке от цен на Калинке и от того барахла которое за такие бешенные деньги там продается. Думаю осталось Калинке не больше 5 лет максимум. Я например туда не хожу и нет у меня ни одного знакомого который бы туда ходил. В таком виде как сейчас в Калинки шансов ноль.
Відповісти
Яна
Яна 08.08.2012 12:16:49
Для користувача Батон: Калинка умрет не через 5 лет, раньше. Где-то через 3 года )
Відповісти
123
123 09.08.2012 19:52:56
Малий попит спричинений вiдсутнiстю грошей у населення. Валюти завжди обмежена кiлькiсть. Просто останнiм часом вони перетiкають до бiльш багатих людей (за рахунок збiльшення цiн на товари. Зарплати не встигають зростати за iнфляцiёю). Багатi бiльше заро***ють нiж витрачають. Пiдприёмцi МТЦК не готовi запропонувати людям нове за помiрними цiнами Вони втрачають клiёнтiв, а постiйнi клiёнти це наш з вами заробiток. В липнi торгiвля падаё за рахунок того що багато людей i"де в вiдпустки та займаються покращенням добробуту ... З середини серпня люди повернуться з вiдпочинку почнеться урбанiзацiя запропонуйте людям краще.P.S. працюю супервайзером значна кiлькiсть районних клiёнтiв закуповуё левову частку товарiв саме у вас. Нехай щастить, успiхiв не скиглiть
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Стало відомо, коли в Україну прийдуть справжні морози
Стало відомо, коли в Україну прийдуть справжні морози 29.12.2020 16:14
  0   50649
На Буковині сталася смертельна ДТП
На Буковині сталася смертельна ДТП 17.01 18:47
  0   14902
У річці, поблизу Рима, виявили тіло українки
У річці, поблизу Рима, виявили тіло українки 07.01 23:05
  0   12137
Степанов розповів, яким може бути карантин вже до літа
Степанов розповів, яким може бути карантин вже до літа 19.01 19:18
  6   11947
У Вашківцях люди вийшли на центральні вулиці для святкування Переберії
У Вашківцях люди вийшли на центральні вулиці для святкування Переберії 14.01 12:12
  1   9357

Прес-релізи

Найкращi подарунки до свята весни і краси - 8 Березня у мережі магазинів 7 Salabim
Найкращi подарунки до свята весни і краси - 8 Березня у мережі магазинів 7 Salabim 20 Лют 2019 о 17:23
Кондитерська посипка для торта − секрети прикраси
Кондитерська посипка для торта − секрети прикраси 13 Січ 2021 о 15:10
Компанія ElenaMorar - серйозний виробник весільних суконь
Компанія ElenaMorar - серйозний виробник весільних суконь 10 Чер 2016 о 13:21
Надійні холодильні шафи забезпечать тривале зберігання заморожених продуктів
Надійні холодильні шафи забезпечать тривале зберігання заморожених продуктів 22 Чер 2016 о 13:31
Як утеплити будинок?
Як утеплити будинок? 28 Чер 2016 о 12:25