
Народний депутат від ВО "Свободи" Ірина Фаріон урочисто розтоптала прапор із зображенням вождя СРСР Йосипа Сталіна, який вона привезла з Одеси.
Це сталося 15 червня у львівському селі Зашків, де проходив фестиваль, присвячений 122-річчю з дня народження творця ОУН Євгена Коновальця, повідомляє ТСН.
На сцені вона розгорнула прапор із зображенням Сталіна, тримаючи його догори ногами.
Свободівці хочуть забрати з підручників термін Велика Вітчизняна війна
Фаріон зазначила, що за цей "трофей" одеські свободівці змагалися жорстко і довго.
- Побиті руки, закривавлені ноги, але ця ганчірка, з мордою Сталіна - це той трофей, який я сьогодні принесла, щоб кинути до ніг Коновальця, - підкреслила депутат під оплески присутніх.

Фаріон також заявила, що прапор був вирваний з рук українофобських організацій Одеси. Після цього вона кинула прапор із зображенням Сталіна під ноги і почала топтатися по обличчю вождя.
Депутат запевнила, що буде брати з собою прапор в усі поїздки по Україні і показувати, як доказ перемоги в Одесі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар