Розширити власну справу допомогла арт-терапія
Ольга ШУПЕНЯ
shupenia@ukr.net
Підприємець Марина Угрин з 2002 року працює на ринку івент і рекламних послуг України, пропонуючи нестандартний професійний погляд на просування та організацію подієвих заходів. Клієнтами і партнерами її компанії «Арт лайн імідж лабораторія» за цей період стали відомі бренди торговельних центрів, банки і виробничі компанії, туристичні й гірськолижні комплекси, ресторанні мережі, телевізійні проекти та фестивалі.
– У творчих проектах, які проводили в різних регіонах країни, ми завжди стикалися з людьми, готовими брати участь у наших проектах, але деяким не вистачало не лише реальних практичних навичок, але і впевненості в тому, що ці навички, як і мрії, зможуть втілитися у життя, – розповідає М. Угрин. – Величезна помилка більшості людей полягає в тому, що їм запізно чи ніколи зайнятися творчістю, а життя швидкоплинне… Турботи заповнюють простір і залишаються нереалізованими мрії з присмаком нереалізованого щастя… Так прийшла ідея створити творчі майстерні для дорослих. Адже у серця не буває зморщок і ніколи не пізно розпочати щось нове, і тим більше в такій чудовій справі, як мистецтво, яке відкриває світ почуттів.
Особливості чернівецького арт-підприємництва
За словами пані Марини, її новий проект – творчі майстерні для дорослих – досить затратний. Адже арт-курси необхідно проводити у великій світлій і затишній залі, обладнаній спеціальним устаткуванням. А всіх присутніх на заняттях необхідно забезпечити якісними сучасними європейськими матеріалами, які необхідні для виконання дизайнерських і художніх робіт.
Загалом, М. Угрин вважає, що важливим аспектом у започаткуванні будь-якої справи є її визначення щодо необхідності суспільству. І лише після цього можна організовувати робочий процес та зайнятися підбором відповідного персоналу.
До речі, викладачі арт-курсів це досвідчені практики-мистецтвознавці, художники і декоратори, які вміло поєднують роботу, творчість і навчання.
Навіть великі митці спочатку були аматорами
– Заняття образотворчим мистецтвом збільшують рівень розвитку творчого мислення, де перед кожним можуть відкритися широкі можливості абсолютно в будь-якій сфері (у рекламі, в маркетингу, в інженерній царині тощо). Хтозна, можливо, у процесі розвивання дизайнерських навичок таке хобі переросте у щось більше, адже навіть великі художники спочатку були аматорами. Вважаю, що художник – в кожному з нас, треба тільки дати йому свободу, – каже підприємець.
Тільки за чотири місяці слухачі творчих майстерень навчаться малювати олівцем, вугіллям, фарбами, олією. Вони писатимуть натюрморти, пейзажі, перебуваючи на дачі чи будь-де на відпочинку.
– За короткий період часу наші підопічні опановуватимуть методи і техніку живопису, сучасні матеріали і техніки декорування, зможуть самостійно створювати модні креативні аксесуари біжутерії й предмети одягу, декорувати інтер’єр і меблі, предмети побуту. Охочі зможуть освоїти техніки прикладного мистецтва і виготовлення різних сувенірів, а також не просто долучитися до фотомистецтва, але й опанувати техніку фотоживопису, – каже М. Угрин.
Бліц-інтерв’ю
– Які особисті риси допомогли Вам досягти успіхів у бізнесі?
– Оптимізм.
– Що потрібно зробити в державі для впевненості підприємців у завтрашньому дні?
– Не заважати працювати.
– Що для Вас конкуренція: стимул чи гальмо?
– Конкуренція виникає там, де зупиняється розвиток. Необхідно працювати і розвиватися.
– Які головні вимоги до підлеглих?
– Ініціативність, порядність і дисциплінованість.
– Хто є основними споживачами Ваших послуг?
– Розумні люди, для яких пізнання і розвиток є шляхом до гармонії із собою. Вік необмежений.
– Ваше кредо?
– Думай!
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар