Від початку операції «Кордон-2016», що триватиме по листопад 2016 року, працівники Чернівецького міського відділу УДМС у Чернівецькій області спільно з правоохоронцями виявили 82 порушення іноземцями та особами без громадянства міграційного законодавства. Вказаних осіб притягнуто до відповідальності за ч.1. ст. 203 КУпАП., стягнуто штрафів на понад 51 тис. грн. Про це інформує Управління ДМС у Чернівецькій області.

За невжиття заходів для забезпечення своєчасної реєстрації іноземців (ст. 205 КУпАП) також притягнуто до відповідальності 9-х мешканців області. Щодо 42-х іноземних громадян прийнято рішення про примусове повернення за межі України та щодо 1-го – рішення про примусове видворення. Про це повідомила головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС у Чернівецькій області Марина Мартинюк.

Найбільше порушників міграційного законодавства виявилось серед громадян РФ – 19, Індії – 16 та Азербайджану – 10. А також – таких країн,  як: Молдова, Туреччина, Грузія, США – по 3 особи; Румунія, Італія, Судан  – по 2; Єгипет, Узбекистан, Канада, Нігерія, Афганістан, Казахстан, Болгарія, Великобританія, Албанія, Литва, Білорусь, Алжир, Польща, Непал – по 1-й.