
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зазначив, що обшук в квартирі кандидата в депутати до міськради Ростислава Білика не має жодних політичних мотивів. Про це він розповів сьогодні, 27 жовтня, під час брифінгу, передає БукІнфо.
- Неодноразово з'являлися повідомлення про підкупи виборців, є відповідні свідчення. І на звернення політичних партій, спостерігачів органи внутрішніх справ розпочали кримінальне провадження про підкуп виборців. Виконуються слідчо-процесуальні дії. Сьогодні розпочали обшук в квартирі одного з кандидатів в депутати в рамках цього слідства. Ті люди (представники "Рідного міста») почали вчиняти різні дії, щоб дестабілізувати ситуацію та вплинути на правоохоронців. Вони звернулися також до громадськості щодо політичних переслідувань. Від себе заявляю - жодних політичних мотивів в тому, щоби винні в кримінальному злочині понесли покарання, немає. Всі дії, які я проводжу з правоохоронними органами, я проводжу в межах чинного законодавства, - розповів Каспрук.
Як писав vidido.ua, активісти, згодом виявилось представники "Рідного міста", перекрили дорогу на вулиці Головній в знак протесту проти обшуку в помешканні Ростислава Білика.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар