Якщо хочете мати бездоганний вигляд – «самодіяльністю» займатися не варто
Для завершення образу на випускний вечір вам знадобиться не лише сукня та зачіска, а й макіяж і манікюр. Без цього навіть найшикарніше вбрання та найвишуканіша за останнім криком моди зачіска не допоможуть вам почуватися впевнено та по-королівськи на випускному балу. До того ж, мабуть, кожній випускниці хочеться у цей святковий день виглядати бездоганно. Тож що нині є актуальним в галузях манікюру та візажу – про це розмовляємо з майстрами салону краси «Галина».
«Кігтики» вже не в моді
- Нарощення нігтів (як акрилове, так і гелеве) залишається актуальним і цього сезону. Проте якщо ще рік тому в моді були довгі «кігтики», то наразі нігті стали коротшими та більш наближеними до натуральної пластини, - зазначає майстер із манікюру Людмила Слободян. – Також не здає позицій і художній розпис на нігтях, який додає власниці індивідуальності, та всім відомий французький манікюр, який давно став класикою. Останній, до речі, пасує до будь-якого стилю та одягу і завжди виглядає доречно та вишукано. Саме його зазвичай і робить левова частка панянок. Проте випускний бал – це свято, під час якого дівчатка прагнуть виділятися з натовпу та хочуть бути не схожими на інших. Тому для цього якнайкраще пасуватимуть нігті із розписом. Причому в тонах, які підходять під сукню.
Ясна річ, що вибір – річ індивідуальна, та якщо важко визначитися – довіртеся майстру, радить пані Людмила, або, як уже зазначалося, віддайте перевагу класиці – в цьому разі точно не прогадаєте. Також варто зазначити, що манікюр, особливо нарощення та розпис нігтів, як і зачіску, варто робити заздалегідь, але не за тиждень-два, а за кілька днів – аби нігті не встигли відрости та не втратили гарного вигляду. Також, аби ручки виглядали бездоганно, майстер радить перед нарощенням зробити кілька процедур парафінотерапії, яка поліпшить стан і вигляд шкіри рук.
Візаж: «бойовій розмальовці» – ні
Макіяж – невід’ємна процедура, якою у жодному разі не варто нехтувати. Дуже часто дівчатка саме макіяж намагаються зробити самі, проте не завжди вдало. Адже далеко не всі володіють навіть азами вмілого нанесення косметики, що часто-густо приводить до помилок. У одних – до так званої «бойової розмальовки» на обличчі, а дехто ж взагалі нехтує макіяжем як таким, лише злегка фарбуючи губи та вії. Проте випускний бал – не той випадок, коли можна експериментувати зі своєю зовнішністю та образом самостійно. Тому якщо ви прагнете мати гарний, модний та стильний вигляд – варто скористатися послугами професійного візажиста.
- Візажист завжди працює в парі із перукарем, - зазначає майстер візажу Вікторія Простебій. – Адже макіяж та зачіска мають вдало гармоніювати та відповідати одному стилю. Саме це забезпечить довершеність образу. Щодо модних тенденцій, то цього сезону актуальними є золотисті та персикові тони. Загалом домінують теплі та натуральні барви, які, до речі, якнайкраще пасують юним випускницям, підкреслюючи молодість та ніжність. Якщо зачіска має доповнювати стиль загалом та фасон сукні, то макіяж ще й мусить гармоніювати до її кольору. Проте найголовнішим завданням візажиста є, завдяки правильному макіяжу, вдало приховати недоліки шкіри та певних рис обличчя, вигідно підкресливши та виділивши переваги. Самостійно та без спеціальних навиків і підготовки юні дівчатка це зробити не в змозі.
Також пані Вікторія порадила дівчаткам, які мають проблеми зі шкірою обличчя, відвідати косметолога, поки ще є час, та зробити чистку. Таким чином ви підготуєте обличчя, і до випускного балу воно матиме гарний вигляд. Адже саме здорова шкіра є головною запорукою гарного макіяжу.
Окрім цього, за бажанням, дівчатка мають можливість наростити вії, які додадуть погляду загадковості. Їх не треба фарбувати, а відсутність кілограмів туші лише піде на користь образові, додавши йому натуральності.
Середні ціни на послуги
Гелеве нарощення нігтів – 200 грн.
Акрилове нарощення нігтів – 200 грн.
Гігієнічний манікюр – 30 грн.
Парафінотерапія – 22 грн.
Розпис нігтів – від 10 грн.
Педикюр – 60 грн.
Нарощення вій – від 100 до 300 грн.
Біозавивка вій – 200 грн.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар