
Станом на 1 травня 2014 року на обліку в ДПІ у Чернівцях перебуває 29616 фізичних осіб-підприємців. Спрощену систему оподаткування обрали для власного бізнесу 12379 жителів обласного центру (І група – 2882, ІІ група – 7708, ІІІ група – 1785, V група - 4).
Цікаво, що серед підприємців нашого міста 17274 – представники сильної статі (58,3%), і відповідно 12342 – жіноцтво (41,7%). Про це повідомляють в інформаційно-комунікаційному відділі ДПІ у Чернівцях.
У Чернівцях побільшало багатіїв
Схожа гендерна пропорція чернівецького бізнесу спостерігається і в рядах спрощенців. Так, єдиний податок обрали для здійснення підприємницької діяльності 6699 чоловіків (54,1% від загальної кількості зареєстрованих) та 5680, або 45,9% жінок.
Нагадуємо, що з 1 січня 2014 року новоствореним фізичним особам – підприємцям, а також підприємцям, які працюють на загальній системі оподаткування та бажають працювати на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаються. Замість свідоцтва такий платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар