• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Середа, 14 Квітня 2021
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Мер Каспрук просить у чернівчан поради щодо заборони продажу алкоголю вночі

Чернівці
30.09.2014 | 15:58
10
1431
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Мер Каспрук просить у чернівчан поради щодо заборони продажу алкоголю вночі
Олексій Каспрук звернувся до чернівчан
mtrk.com.ua
A A A
Міський голова оприлюднив звернення

Мер Чернівців Олексій Каспрук оприлюднив звернення до жителів міста з приводу заборони продажу алкоголю вночі.

"Змушений звернутися до усіх вас за підтримкою та порадою, бо лише громада має право вирішального слова у визначальних питаннях життєдіяльності міста. Кілька місяців тому виступив з ініціативою обмежити у Чернівцях продаж алкоголю у нічний час. Пропозиція була винесена на обговорення. Десятки громадських організацій її підтримали. Багато чернівчан публічно висловлювалися за впровадження такого обмеження. Була й інша думка – підприємців, які здійснюють торгівлю спиртними напоями і зазнають збитків у разі впровадження такого обмеження. Як посадовець, розумію тривогу цих бізнесменів. Але, як людина і батько, не можу погодитися з тим, що сила бажання отримати грошову вигоду має бути дорожчою за цінність здоров’я дітей та близьких, міцність родини, спокій та безпеку міського середовища", - йдеться у зверненні.

"Не вважаю, що запровадження обмеження продажу алкоголю в нічний час є порушенням демократичних свобод та конституційних прав людини. Подібні обмеження діють в різних країнах демократії, на яких ми рівняємося в розбудові громадянського суспільства, їх вже запровадили в багатьох містах Західної України. Обмеження продажу алкоголю в нічний час жодним чином не позначилося на туристичній привабливості чи демократичності Львова, не спричинило занепад малого бізнесу та було з розумінням сприйнято підприємницьким середовищем цього відкритого європейського міста. Переконаний, що і нашій громаді потрібно рухатися в цьому напрямку", - вважає Олексій Каспрук.

Як у Чернівцях мітингували проти заборони продажу алкоголю вночі

"Змушений констатувати, що депутатський корпус міської ради не поділяє моєї позиції в зазначеному питанні, що засвідчили результати голосування на останній сесії. Визнаю, що у таких суспільно важливих моментах, голосуючи, кожен радиться зі своїм сумлінням і чинить, як йому велить совість. Тому не буду давати оцінку тому, що відбулося, не застосовуватиму механізм "вето". Залишаю за собою право звернутися за підтримкою до чернівецької громади. Ближчим часом розпочну активну компанію з обговорення цього і інших питань життєдіяльності міста в трудових колективах, з різними громадськими інституціями. Закликаю чернівчан не залишатися осторонь та не бути байдужими", - додав мер.

Нагадаємо, 25 вересня на сесії Чернівецької міської ради рішення про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у нічний час підтримали лише 7 депутатів, 5 утрималися від голосування, 6 – не голосували, 31 депутат виступив проти запровадження такої заборони.

Теги: Чернівці – алкоголь – торгівля – заборона – звернення – Каспрук

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Петиція чернівчан щодо заборони продажу алкоголю в нічний час набрала 258 голосів
Петиція чернівчан щодо заборони продажу алкоголю в нічний час набрала 258 голосів
Введення сухого закону у Чернівцях відклали до наступного року
Введення сухого закону у Чернівцях відклали до наступного року
Як у Чернівцях мітингували проти заборони продажу алкоголю вночі
Як у Чернівцях мітингували проти заборони продажу алкоголю вночі
У Чернівцях вночі і далі будуть торгувати алкоголем
У Чернівцях вночі і далі будуть торгувати алкоголем
Світлана Шпуняр
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
ОР
ОР 30.09.2014 14:42:35
Те, кто захочит выпить ночью - найдёт, а магазинам убыток, кроме бутылок берут и еду... А вот что найдут и где может привести к массовым отравлениям и смертям плюс скрытые доходы и рост подпольных продавцов. Решительно проблемы с подпольной торговлей и трезвым воспитанием населения. В стране где пьяными на службе и работе встречаются повсюду включая судей прокуроров милицию учителей и врачей - народу за них расхлебывать? Перечисленные не за свои пьют и не покупают, вроде бы это не секрет.
Відповісти
John
John 30.09.2014 15:11:48
Доки не буде нормального(компромісного) регулювання/контролю/, всі обмеження будуть неефективними. Заборона мало вплине на кількість проданого алкоголю, а тілки погіршить відношення ціна/якість.
Відповісти
fly
fly 30.09.2014 15:21:11
censored а это нагальная проблема города. на чем бы это попиариться ? на дорогах уже не выйдет так как все разворовано и разрушено, на ремонтах домов также - все разворовано и разрушено. скоро будут твари на бездомных котах пиарится - а не запретить ли нам котам в Марте под окнами орать ? )))
Відповісти
Сергей
Сергей 30.09.2014 15:36:00
Это приведет к тому, что бабушки или кто-то еще будут продавать у дороги как в 90-х , а тем кому надо с вечера запасаться будут алкоголем и не решит ничего, да и вообще это не главная сейчас проблема кто ее вообще поднял.
Відповісти
Sem
Sem 30.09.2014 16:04:47
а почему только 2 пункта голосования ? почему нет пункта - не поддерживаю потому что это предвыборный пиар ?в каждом районе есть нелегальные торгаши спиртом которых крышует прокуратура и мусора, обороты етих людей десятки миллионов гривен в месяц, почему бы их не прикрыть в первую очередь ?
Відповісти
однако
однако 30.09.2014 17:04:19
Да кругляки купят какую то лицензию и выставят стойки на улице для граждан любящих употр****ть. Популизм, одним словом.
Відповісти
Виталий
Виталий 30.09.2014 17:16:42
Пусть запретят таких тварей как иеговисты разных мастей а то они уже задолбали своими "подкючениями" и внушением что нет денег итд А свидетели иеговы только ходят и пристают как банный лист к прохожим (пусть и дальше занимаются праституцией но не терроризируют народ и не бьют машины).А еще для особо тупых про блоки иеговистов -все это фигня и не видитесь девушки на все что вам говорят иеговисты они все время врут всем у них такая природа ! и не делайте пакости своим парням как говорят они -это все во вред вам.
Відповісти
Микола
Микола 30.09.2014 19:23:13
В стране экономический коллапс,чем бы заняться в первую очередь?ну да конечно алкашами,и запретить им покупать алкоголь ночью..маразм и нонсенс..опять отвлекающий маневр..тупой пиар и популизм который хавает только тупое быдло стадо!как и переименование улиц..к чему мы идем?
Відповісти
олег
олег 30.09.2014 19:38:57
ни один написавший комментарий наверняка не живет возле ночника а гляньте криминальные новости-каждая вторая начинается со слов:сначала я зашел в ночной магазин и купил бутылку водки...
Відповісти
al
al 01.10.2014 04:56:54
запретить.оставить один магазин с фиксацией входящих рож-а цены в 2.5 раза увеличить.пусть работает 1 точка с 8 вечера до 2 ночи.заодно и милиции помощь - вся шваль концентрируется в 1 точке и фиксируется на видео.кто торгует подпольно - увеличить штрафы.деньги на ремонт улиц.да хоть в зону ато на обогреватели...
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Поліція знайшла безвісти зниклого чернівчанина
Поліція знайшла безвісти зниклого чернівчанина 31.03 18:31
  1   35440
Ці продукти з магазину краще взагалі не купувати: лікуватися вийде дорожче
Ці продукти з магазину краще взагалі не купувати: лікуватися вийде дорожче 03.04 20:01
  3   31578
Наступного тижня магнітні бурі підірвуть голови
Наступного тижня магнітні бурі підірвуть голови 04.04 18:47
  0   28978
Народний синоптик дав прогноз погоди на Великдень
Народний синоптик дав прогноз погоди на Великдень 24.03 23:45
  4   28509
В Італії затримали доглядальницю, яка накачувала свою підопічну транквілізаторами
В Італії затримали доглядальницю, яка накачувала свою підопічну транквілізаторами 27.03 18:45
  1   25975

Прес-релізи

Можливості сучасної оптики безмежні
Можливості сучасної оптики безмежні 14 Гру 2016 о 12:31
Яка професія краща? Косметолог чи масажист?!
Яка професія краща? Косметолог чи масажист?! 15 Чер 2016 о 14:55
Правила эксплуатации, выбора и покупки пластиковых окон
Правила эксплуатации, выбора и покупки пластиковых окон 01 Чер 2017 о 16:25
FataBogdana – весільні фати та аксесуари від українського виробника
FataBogdana – весільні фати та аксесуари від українського виробника 26 Чер 2017 о 16:10
Фото на эмали: ярко и выгодно
Фото на эмали: ярко и выгодно 01 Чер 2017 о 14:57
© 2003 – 2021
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Василь Зазуляк: Наразі проводимо ямковий ремонт у Чернівцях силами МіськШЕПу
Василь Зазуляк: Наразі проводимо ямковий ремонт у Чернівцях силами МіськШЕПу Вчора о 17:21
Ми маємо лише період певної стабілізації ситуації з COVID-19, - Сергій Осачук
Ми маємо лише період певної стабілізації ситуації з COVID-19, - Сергій Осачук Вчора о 13:15
Весняна толока: у Глибоцькій громаді влаштували велике прибирання
Весняна толока: у Глибоцькій громаді влаштували велике прибирання 10 Кві 2021 о 13:54

Відеорепортажі

В. Зазуляк: Чернівцям потрібна велика пішохідна зона і більше пішохідних вулиць
В. Зазуляк: Чернівцям потрібна велика пішохідна зона і більше пішохідних вулиць Вчора о 19:33
С. Осачук: 15 квітня очікуємо надходження до нашої області вакцини CoronaVac
С. Осачук: 15 квітня очікуємо надходження до нашої області вакцини CoronaVac Вчора о 19:07
У міськраді Чернівців планують розробити паспорти на парковки
У міськраді Чернівців планують розробити паспорти на парковки Вчора о 18:11

Меню

  • Чернівці
  • Буковина
  • Україна
  • Світ
  • Політика
  • Гроші
  • Кримінал
  • Здоров'я
  • Освіта
  • Культура
  • Спорт

Редакція

  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Від і дО

Контакти

(0372) 522-080

poglyad.chn@gmail.com

м. Чернівці, пр. Незалежності 96, 6 поверх

Соцмережі

Розробка сайту – Brilliant IT
  • Новини
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Інтерв’ю
  • Обзор
  • Life
  • Новини компаній
  • Карта сайту