
Молодим працівникам, які вирішили працювати в сільській місцевості, уклали трудовий договір на термін, не менше ніж на 3 роки, держава надаватиме житло на період роботи та одноразову адресну допомогу в розмірі десяти мінімальних заробітних плат. Якщо спеціаліст пропрацює в такому населеному пункті не менше 10 років, то житло перейде у його власність.
Про це повідомила сьогодні, 25 червня, в.о. директора обласного Центру зайнятості Ольга Шевчук, передає прес-служба Чернівецької ОДА.
- Для роботодавців передбачені компенсації за прийняття на роботу випускників вищих навчальних закладів та професійно-технічних училищ, - повідомила посадовець. – Тобто за кожну працевлаштовану молоду людину роботодавцю протягом року надаватиметься щомісячна компенсація в розмірі фактичних витрат на сплату єдиного соціального внеску.
Студентам погрожують не давати диплом без довідки про працевлаштування
Відповідно до нині чинного законодавства, студенти випускних курсів у вільний від навчання час мають право стажуватися у роботодавців за професією, яка здобувається, терміном до 6 місяців. Відтак в трудовій книжці має робитися запис про проходження стажування, що буде свідченням про наявність у молодого спеціаліста вже певного досвіду роботи.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар