
СБУ в Чернівецькій області розслідує кримінальну справу, порушену проти завідуючої одного з відділень комерційного банка. Жінку звинувачують у зловживанні посадовими повноваженнями.
Як повідомляє прес-служба УСБУ в Чернівецькій області, зловмисниця, перебуваючи на керівній посаді, впродовж 2011-2012 років неодноразово незаконно привласнювала гроші з кредитних карткових, депозитних та поточних пенсійних рахунків вкладників банку. Жінка підробляла касові документи на фінансові операції, діючи начебто від імені власників рахунків, а вкрадені гроші використала на власні потреби.
Фінансова «авантюристка» своїми діями завдала збитків клієнтам установи в розмірі понад 168 тис. гривень. Від її дій постраждали більше десяти громадян.
Наразі проти неї порушено кримінальну справу за ч. 4 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим у великих розмірах) та ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом) КК України. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років з конфіскацією майна.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар