• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – Вівторок, 24 Квітня 2018
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Знижки 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Конкурси 
    • Вікторини
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

На Буковині у ДТП загинув помічник прокурора

Чернівці
13.01.2012 | 15:00
40
7227
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
На Буковині у ДТП загинув помічник прокурора
A A A
Внаслідок аварії у Глибоцькому районі дві людині загинули, за життя третьої боряться лікарі

13 січня страшна ДТП трапилася у Глибоцькому районі Чернівецької області. Близько восьмої ранку по дорозі на роботу на власній автівці Mitsubisi Lancer розбився помічник прокурора Глибоцького району Олег Хільчук. У машині держслужбовця перебувала також лаборант відділення судмедекспертизи - Інна Гайчук, яка теж загинула. Тіла загиблих були розкидані біля автівки. Аварія сталася біля села Черепківка.

Неподалік автомобіля виявили ще одну потерпілу - мешканку Черепківки. Із серйозними травмами дівчину доставили до лікарні. Вона й досі не прийшла до тями, перебуває у реанімації, де медики продовжують боротися за її життя. Через важкий стан потерпілої відвідувачів до неї не пускають.

- Наразі триває слідство, слідчі з'ясовують причини аварії та шукають свідків, - коментує прес-секретар прократури Чернівецької області Олександр Лебідь. - Сподіваємося, що потерпіла дівчина опритомніє, тоді спробуємо зясувати деталі ДТП у неї.

Теги: ДТП – Чернівецька область – прокурор – Глибоцький район

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

У селі на Буковині зіткнулися автомобіль і підвода
У селі на Буковині зіткнулися автомобіль і підвода
У Чернівецькій області на вихідних сталася ДТП
У Чернівецькій області на вихідних сталася ДТП
У Чернівецькій області автомобіль на смерть збив пішохода та втік
У Чернівецькій області автомобіль на смерть збив пішохода та втік
Дві іномарки зіткнулися у Чернівецькій області
Дві іномарки зіткнулися у Чернівецькій області
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
смерть дуракам
смерть дуракам 13.01.2012 22:36:33
там йому і місце, нема чого бухати за рулем та й ще перевищувати дозволену швидкість. Тільки дівчат жалко.
Відповісти
XX
XX 14.01.2012 01:46:08
хто ти такий CENSORED???? що ти про цей випадок знаєш?????
Відповісти
vovan22008
vovan22008 14.01.2012 10:55:38
Девушка которая осталась в живых жена моего коллеги. И кстати: они все были трезвыми и ехали на роботу.
Відповісти
смерть прокурворским взят
смерть прокурворским взят 14.01.2012 15:39:35
чтобы вы все прокурворские сволоты с ковалем себе бошки поразбивали
Відповісти
Димон
Димон 14.01.2012 21:53:45
Скажите мне недалекому - зачем люди идут на государственную работу с маленькой зарлатой и еще типа жалуются, но никто не увольняется, при этом 80% платят еще за такую работу большие деньги. А все потому что все расчитывают драть потом взятки с простых людей. Так вот, пока так будет до того времени народ будет ненавидеть гос. чиновников !!! И не рассказывайте мне что дерут потому что зарплата маленькая. Менталитет человека такой - сколько не плати, а всеравно мало и мало. Для взяточников нужно вводить пожизненное заключение с конфискацией всего имущества !
Відповісти
я
я 15.01.2012 00:29:21
Люди добрі! Загинуло 2 людей і дівчина при смерті. У сім"ях цих людей велике горе. Яким ж треба бути моральним уродом, щоб з цього зловтішатися і комусь ще такого бажати????
Відповісти
Василь
Василь 15.01.2012 01:00:22
Для користувача Димон: Ти це скажи іншим людям, які живуть на держ. гроші - вчителям, викладачам, та навіть лікарям. А ще цікаво, які взятки бере лаборант чи судмедєксперт. Теж деруть хабарі з простих людей? В чомусь я з вами згоден. Але звички просто так не з"являються.Про померлих говорять або хороше, або нічого. Хай земля їм буде пухом!
Відповісти
за правду і справедливіст
за правду і справедливіст 15.01.2012 01:08:39
співчуваю родичам загиблих! на мою думку немає значення чи це був помічник прокурора чи простий найманий працівник - головне що це були люди такі ж самі як і ми з Вами! Хочу звернути Вашу увагу на коментар Димона, на мою думку Ви демон, а не Димон, Ваші слова недоречні і взагалі як можно порівнювати дану ситуацію з державною роботою???
Відповісти
Співчуваю
Співчуваю 15.01.2012 01:26:40
Співчуваю родинам)Хай земля буде пухом.
Відповісти
Liza
Liza 15.01.2012 02:08:25
Користувач Василь: Для користувача Димон: Ти це скажи іншим людям, які живуть на держ. гроші - вчителям, викладачам, та навіть лікарям. А ще цікаво, які взятки бере лаборант чи судмедєксперт. Теж  деруть хабарі з простих людей? В чомусь я з вами згоден.Да, ти точно "Вася" якщо не знаєш як вимагають гроші з батьків дітей вчителі в школах та інших навчальних закладах. А лікарі то взагалі окрема розмова, багатеньки батьки повсували своїх бездарів на високі посади і ті калічать людей і деруть хабарі! А ти взнавав як судмедексперти взятки беруть, затягуючи з документами та видачею тіла, та з розтином. А всі інші які навіть на посадах на яких не дуже можна брати взятки сплять і снять коли нарешті дослужаться і назбирають грошей щоб заплатити за посаду де можна дерти. А за звички треба руки відрубувати.
Відповісти
Сталин
Сталин 15.01.2012 11:20:53
]Для користувача Димон: ты прав 100%!пока в нашей стране не введут такую меру наказания за взятки,как например в Эмиратах,мы так и будем жить в дерьме,это поручный круг,я знаю лично людей,которые осознанно хотят идти работать в прокуратуру и готовы платить за это от 10 000 у.е.,зная что за год отработают,знаю пацана,который за 2 года работы в прокарутаре заработал на X5,возмутительней всего,что они этого не стесняються и даже гордяться,ведуть себя нагло,быкуют,Берии на них нету,всех к стенке!!!
Відповісти
Кузьмич
Кузьмич 15.01.2012 11:34:48
Для користувача Василь: Вася,ты что с дуба упал???судмедэксперты дерут так,что тебе и не снилось!кстати знаю случай,как вот такой же работник прокуратуры в том году отмазался от смертельного дтп(был пьяный в усмерть,вылетел на встречку на джипе)заплатив около 20 000 евро за "чистые анализы"!!!а преподаватели еще хуже,даже если ты все зазубришь завалять тебе,если не заплатишь,потому что,какой то мрази захотелось купить себе новый ноутбук!!страна вечнозеленых помидоров!!
Відповісти
Старожил
Старожил 15.01.2012 13:15:38
Такий Mitsubisi Lancer котує від 20 000 баксів!!!Звідки у "скромного і чесного" помічника прокурора Глибоцького району ТАКІ (!!!!!!) гроші на машину при маленькій державній зарплаті???ВІДПОВІДЬ ПРОСТА --- ХАБАРІ!Людей, звичайно, шкода.... Але це правда...
Відповісти
Антон
Антон 15.01.2012 13:55:55
Цікаво, скільки потрібно заплатити щоб в 26 років вже бути помічником прокурора !?
Відповісти
LEVICKA S SADGORU
LEVICKA S SADGORU 15.01.2012 15:35:29
počemy banderu matykaytsa,pešite komentu poradočnumi slovami,to što xoteli to i imeete,a teper ne vozmyšaetes,čto kto to bogatuů,a vse ostalnue banderu golodnue i graznue.idite narkomanu rabotaůte,i tože bydete bogatumi,a to bagatum zavidyy.bandera ne muta fyů.
Відповісти
2011
2011 15.01.2012 16:13:52
Для користувача Кузьмич: Фамилию прошлогоднего "работника прокуратуры" на джипе в студию (чтобы не быть болтуном).
Відповісти
Ахтунг
Ахтунг 15.01.2012 16:14:12
Для користувача LEVICKA S SADGORU: я что-то не вижу,чтобы кто-то в этой статье матерился.а вот вам бы посоветовал научиться писать по-русски и перестать употр****ть слово "бандеры".не нравится украинский народ уезжайте на родину в Молдавию.
Відповісти
Кузьмич
Кузьмич 15.01.2012 16:29:13
Для користувача 2011: даже если я напишу фамилию вам этого ничего не даст,дело было в соседней области и не получило широкий резонанс из-за того,что машина не пренадлежала по документам виновнику,все быстро закрыли,я про это узнал случайно,моя сестра училась с сыном погибшего,но если вы работник прокуратары/журналист,то я охотно с вами встречусь,оставьте свой телефон,я вас найду
Відповісти
LEVICKA S SADGORU
LEVICKA S SADGORU 15.01.2012 16:31:18
do Axtyng,esli tebe ne nravitsa na kokom azuke a pišy,tak ne čitaů kom.ne tolko tu bandera živěš v Cernovcax,mnogo inostrancev živyt v gorode Cernovcax,i čitayt ne na Ykrainskom,a na Angliskom azuke,a tebe bandera sovetyy yčit azuk Angliůskiů.Ykrainskiů narod mne nravitsa,a tu mne net.
Відповісти
Ахтунг
Ахтунг 15.01.2012 16:43:43
Для користувача LEVICKA S SADGORU: во-первых я не бандера,а украинец,а ты молдавское иго заполонившее наш город во вторых я знаю английский получше тебя,то что ты пишешь-это не английский,в третьих покажи мне хоть одного человека кому нравяться твои комменты,как тебя до сих пор администратор терпит
Відповісти
LEVICKA S SADGORU
LEVICKA S SADGORU 15.01.2012 16:59:04
do Axtyng,oni mena terpat potomyčto a ne matykays i imey prava takie kak tu bandera,pisat kom.i plačy za internet bolšie dengi,a kom.pišy normalnue,a to čto komyto nravitsa ili ne nravitsa mena yž kak ne interesyet.
Відповісти
2011
2011 15.01.2012 17:18:41
Для користувача Кузьмич: Примерно такой ответ я и ожидал. Я не имею отношения к прокуратуре и т.п. но "около 20 000 евро за “чистые анализы” - вы сами в это верите?
Відповісти
Кузьмич
Кузьмич 15.01.2012 17:52:49
Для користувача 2011: верить или нет-это ваше право,20 000 получили эксперт и следователь я лично верю,потому что чуваку светило 5 лет+увольнение с работы(от такой кормушки бы оторвали),а еще я понял,что следователь попался упрямый
Відповісти
Чтобы вы все прокурорские
Чтобы вы все прокурорские 15.01.2012 19:06:53
Прокуратура - эта социально опасная коррумпированная система ничем от бандитов не отличается.
Відповісти
ненавижу покрывателей кор
ненавижу покрывателей кор 15.01.2012 19:11:41
Чтобы вы все прокурорские ублюдочные свиньи передоли со своим "прокурорського втручання невбачається". Коваль, сдохни *****. Коваль, пусть вся твоя семья начиная от родителей и *****я внучат здохнет.
Відповісти
Василь
Василь 15.01.2012 22:18:14
В чомусь вы маете рацію. І судячі по минусах під відповідями тут всі чисті та незаплямовані, а ще ображені, бо бідні, бо не беруть хабарів, або бідні, бо не дають. Якщо садити, то тоді всіх поголовно. І тих хто бере, і тих, хто дає. Вся країна корумпована. Чого ніхто не піднімає бунт? Ви тільки можете ображати покійних. А ще скажіть, як прожити на зарплату лікаря чи викладача. Що пропонуєте? Не всі ж деруть, є ще совісні та порядні, як їм бути?
Відповісти
LEVICKA S SADGORU
LEVICKA S SADGORU 15.01.2012 23:02:05
Ya durnoe sozdanie, vot poetomy i pišy vsakuy xerny !!! A benderoi bil moi muž kotorii menya ne lubil, posle chego y menya poexala kriša. No zato komentarii nravyatsya moemy sutenery !
Відповісти
хх
хх 16.01.2012 01:34:49
даю відповідь всім, хто тут багато так пише про хабарі, про те звідки машини беруться у такому віці, про те як потрапити на таку роботу і т.д. ..так ось - ідіть спочатку учіться, а потім і на роботу підете по держзамовленню, а машини то все купують батьки, які як правило закордоном, а щодо хабарів, то ідіть спробуйте, чого ж так багато пишете, чи ви всі думаєте, що аж прямо так взяли і принесли вам хабарі, їх беруть тільки вже дуже старожили працівники,а молодняк вкалує так, що не до хабарів, повірте мені.......ця інфа 100%!!!!!
Відповісти
Аня
Аня 16.01.2012 02:44:25
Молодь сьогодні дуже нагла, невихована, брутальна і не збирається чекати до 40 років щоб почати брати хабара. Молоді люди хочуть зараз все і одразу і максимум через пів року вже починають брати хабарі та робити інші пакості. Це покоління наглих покидьків які маму рідну за хабар здадуть !
Відповісти
читач
читач 16.01.2012 09:24:22
в ту машину еще бы хабару с ковалем
Відповісти
Роман
Роман 16.01.2012 10:32:23
Співчуваю родичам загиблих! Я Олега знаю ще із школи Золотої душі була людина. Дуже велика втрата. Чесна та справедлива людина. Хай йому земля буде пухом.
Відповісти
LEVICKA S SADGORU
LEVICKA S SADGORU 16.01.2012 10:34:39
toů xto pišet pro mena takoe ploxoe v komentax,tak pyskaů priůdět komne v Sadgory yl.Morisa Terezu 156 Levicka,tam a živy i skazut mne pramo v glaza,ili pozvonit na t.563-763.i mu pogovorim.
Відповісти
Jack Daniel's
Jack Daniel's 16.01.2012 11:00:48
що за розмова про хабарі??? .......молодь може хотіти брати хабарі і мріяти про якісь там легкі гроші, але народ, які можуть бути хабарі у молоді, якщо вони ще не мають тих повноважень, щоб щось вирішити, оскільки перед тим як щось вимагати і брати, за те треба щось зробити, а молоді працівники то просто м"ясо!!!!
Відповісти
123
123 16.01.2012 11:20:41
Опять прокуратур и опять глыбоцкий р-он. Несколько лет назад так же погиб прокурор этого района. Так же молодой и перспективный.
Відповісти
снегодяй
снегодяй 16.01.2012 12:28:47
Для користувача читач: а еще лучше бы овоща с азаровым
Відповісти
qwer
qwer 16.01.2012 19:08:11
Все правильно, злодеи, корупция, беспредел. Но каменті многие - кг\ам, прокурор уже там где все будем и он уже не нагрешит но и ничего не исправит, а у вас еще есть время сделать и то и другое, так-что следите за пожеланиями, жизнь продолжается.
Відповісти
Роман
Роман 16.01.2012 19:46:02
Для користувача Аня: По собі судиш.
Відповісти
EmiGRAND
EmiGRAND 16.01.2012 22:28:10
Да ладно вам, оскор***ете тут, на себя посмотрите. Каждый из вас уверен на 100% что повел бы себя по иному при виде взятки!?П.С. Левичка, скоро на вас охотится будут продавцы наклеек на клавиатуру! Закол****а уже мусорить тут!
Відповісти
Ameli
Ameli 17.01.2012 10:08:47
Адресу і тел. LEVICKA S SADGORU всі запам"ятали?! Якщо щось криве вона вам скаже, дзвоните їй.
Відповісти
angel
angel 18.01.2012 22:16:30
Для користувача смерть дуракам: нe те слово,що жалко,маленька залишилась без мами,це просто жах.
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Модна весна-2018: мінімалізм, клітинка, багато фіолетового…
Модна весна-2018: мінімалізм, клітинка, багато фіолетового… 14.04 12:54
  0   10739
У Румунії мікроавтобус впав в річку, загинули дев'ять осіб
У Румунії мікроавтобус впав в річку, загинули дев'ять осіб 05.04 23:07
  0   6020
Водій у Чернівцях влаштував справжній Форсаж
Водій у Чернівцях влаштував справжній Форсаж 04.04 10:23
  7   5112
У Румунії сталася аварія на атомній електростанції
У Румунії сталася аварія на атомній електростанції 29.03 14:29
  0   4905
На Буковині Мерседес влетів у дерево: пасажир загинув на місці, а водій втік
На Буковині Мерседес влетів у дерево: пасажир загинув на місці, а водій втік 30.03 16:11
  5   4357

Прес-релізи

Лікування геморою без операції
Лікування геморою без операції 07 Гру 2015 о 11:50
Дерев’яні сходи – краса та затишок у Вашій оселі
Дерев’яні сходи – краса та затишок у Вашій оселі 16 Чер 2016 о 09:18
Художня школа в Чернівцях запрошує на навчання
Художня школа в Чернівцях запрошує на навчання 13 Жов 2016 о 13:25
Барельєфні картини
Барельєфні картини 27 Чер 2017 о 14:36
Что модно носить осенью 2017 года?
Что модно носить осенью 2017 года? 17 Сер 2017 о 16:00

Новини партнерів

redtram.com

Loading...
*Розділ «Новини партнерів» містить матеріали, підготовлені редакцією партнерських програм «Погляд»