
Буковинець воліє діяти, аніж чекати допомоги від професіоналів телепроекту
Ольга ШУПЕНЯ
shupenia@ukr.net
Уже три неділі поспіль чернівчани споглядають свого земляка на екранах телевізорів. На щастя, мешканця Топорівців Новоселицького району Василя Нагірняка ще не номінували «на виліт» з «Фабрики зірок-3», що на «Новому каналі». І це незважаючи на те, що ним повноцінно не займаються хореографи проекту, а запропоновані пісні для виконання не завжди йому симпатичні. Однак Василь, якого вже встигли на малій батьківщині охрестити чернівецьким Дімою Біланом, завжди спритно викручується. Ось на другий концерт «Фабрики зірок-3», який відбувся першого листопада, юнака хотіли «нагородити» виступом із Віталієм Козловським.
– Біда у тім, що я не хочу цю пісню, впевнений, люди мене з Віталиком не сприймуть, – зізнавався Василь своїй подрузі-фабрикантці Еріці.
Тож природно, що артист на «репетиційних пробах» неохоче виконував композицію Козловського. І очевидним був опісля вердикт його наставників: «Він не відчуває власної харизми», – констатує викладач вокалу Тетяна Піскарьова, а Лариса Смушкова, викладач з акторської майстерності, додає: «Нецікавий на сцені образ людини, яка здається». Тому пісню Козловського віддали фабрикантці Саманті, а Васі продюсер проекту Костянтин Меладзе запропонував заспівати із «Отпетыми мошенниками» «Люби меня, люби». Та й тут юнакові була недогода:
– Я послухав цю пісню, це «отстой повний», це попса най-най, яка лише може бути. Це вже краще заспівати з Борею Апрелєм, серйозно. Мені просто важливо, щоби перша пісня була сильною, щоби я міг показати свої вокальні дані, щоби міг круто станцювати, щоб люди «зацінили». Бо дуже боюся, якщо мені дадуть пісню якусь просту, «дєтску», – виливав душу Еріці В. Нагірняк. А згодом він звернувся до Костянтина Меладзе:
– А можна я «Бумбоксу» подзвоню?
Буковинський фабрикант навіть телефонував директору «Бумбоксу», аби з цим гуртом виступити недільного концерту, однак на заваді до зоряного шляху Васі стояв щільний графік виступів «бумбоксівців». Тоді хлопець взявся перекладати текст пісні на українську. Констянтин Меладзе схвально поставився до дій фабриканта. Та коли вже треба було подбати про відповідний танцювальний матеріал, режисер-постановник «Фабрики зірок-3» Олена Коляденко замість запропонувати щось своє, спитала у Василя: «На приспів своєї пісні зможеш придумати сам для себе таку композийшн?». Юнак погодився і на репетиціях таке видавав! Проте опісля певних зауважень від пані Олени танець докорінно змінився і чомусь на репетиціях Василь значно вигідніше підкреслював свою пластику, аніж на самому концерті. Проте одразу після спільного виступу Васі та «Отпетых мошенников», російські артисти буквально засипали Нагірняка компліментами, зокрема соліст гурту Сергій Аморалов сказав, що йому дуже сподобався куплет, який виконав фабрикант українською мовою і що відтепер він серйозно схвильований за подальшу кар’єру Миколи Баскова.
А минулої неділі, восьмого листопада, Василь Нагірняк виступав зі своїм колегою Вовою Борисенком (один із братів-близнюків) та гуртом «Quest pistols». Навряд чи фабрикантам можна було позаздрити: мало того, що «квести» відмовилися від спільної репетиції напередодні, ще й пісню «Стрекоза любви» довелося виконувати практично самотужки – зірки залишили собі лише підтанцьовку і приспів. Василь Нагірняк і до цього виступу поставив власну хореографію. Окрім «квестів» компанію їм на сцені склали балерини в пачках, які зробили постановку веселою та цілком хаотичною.
Василь сподівається, що написав майбутній хіт
Свою нещодавно написану композицію із назвою «Любовь – война» Вася Нагірняк мріє виконати на одному із концертів «Фабрики зірок-3».
– Вона вже давно крутилася у мене в голові, – ділиться фабрикант. – Але муза прийшла лише нещодавно.
Cюжет пісні хлопець узяв із власного життя, коли «воював» зі своєю дівчиною.
– Стосунки в нас були такими – я їй щось намагався довести, а вона – мені, – додає Василь.
До речі, це не перша пісня, яку написав буковинський фабрикант. У Василевому архіві їх понад десять, як російськомовні, так і україномовні. Але це перша пісня, написана ним на проекті «Фабрика зірок-3».
– Я сподіваюся, що вона стане хітом, – каже фабрикант і демонструє слова приспіву:
«Это любовь – война и это не игра,
Война из чувств бессмертных,
Где-то точно знаю я, есть слабые места.
Ты уязвима, но душа твоя сильна,
Душа твоя чиста, но ты со мной воюешь».
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар