
Кожен митець нас постійно дивує своїми новими творами, невичерпним талантом і креативом. Але не завжди ми знаємо, що відбувається за лаштунками їхньої популярності. Саме у період свят знані буковинці привідкривають завісу приватності і розповідають про сімейні традиції, які формувалися з дитинства. Незважаючи на святкові клопоти, вони все одно працюють, розмірковуючи над тим, чим би потішити своїх шанувальників 2014 року.
Колядував ще малим
Ігор Тимофійчук, фотограф
У нас вже є традиція, що на Новий рік до нас з’їжджаються друзі з інших міст. Ось цього року навіть з Москви приїхали.
Фотоапарат до рук у новорічну ніч навіть не брав, відповідно, не працював. Зустрічали ми рік Коня вдома у дружній атмосфері. А ось на Свят-вечір завжди йдемо до батьків, мама готує вечерю.
Колядувати ходив ще коли був малим, але діти мої вже не ходять. Ці традиції, на жаль, відходять.
На Свят-вечір їздили в село

Олег Мельничук, актор та режисер
Ніколи не працював на Новий рік. Це для мене сімейне свято. І у прикмети стосовно того, як зустрінеш рік, так його проведеш, я не вірю. Бо було таке, що і дуже сумно зустрічали рік, і навпаки, весело, але рік проходив так, як і мав. Щодо планів на рік – то це постановки, постановки і ще раз постановки.
На Свят-вечір у дитинстві ми їздили в село, тепер збираємося вужчим колом, але все ж 6 січня вся родина за одним столом.
У селі Старі Бросківці, що на Сторожинеччині я малим брав участь у вертепі, ми з друзями ходили колядувати. Тепер не знаю, чи ходять тепер там колядувати.
На Новий рік є традиція працювати

Роман Палійчук, фокусник
П’ятий рік поспіль я працюю у новорічну ніч. Тому, працювати на Новий рік – це вже можна сказати, традиція. Цього року з дружиною розважали гостей ресторану.
З рідними Новий рік відзначаю другого січня, бо першого – відсипаємося (усміхається, - авт.). Тому з року в рік націлюємося на роботу і головна ідея 2014 року – це розвиток.
На Різдво обов’язково їдемо до батьків, адже це сімейне свято. На Свят-вечір мама приготувала дванадцять пісних страв, колись ми ще ставили сіно під скатертину на столі. А я, коли був ще зовсім малий, залазив під стіл і «кукурікав», «мукав», щоб господарство велося.
Двічі вертеп сам збирав, режисерував його. Дуже любив в юності ходити колядувати.
2014 планує працювати як кінь
Іван Величко, танцюрист
Зустрів Новий рік на роботі. І незважаючи на це, задоволений. Бо фактично встиг і попрацювати, і з рідними побачитися новорічної ночі.
У рік Коня буду працювати, як кінь, щоб у рік Мавпи витрачати те, що заробив у рік Коня. Ось уже 25 січня організовую зимовий танцювальний табір з дуже насиченою програмою. Будуть не лише танці, а й екскурсії, катання на лижах.
Різдво відзначав з рідними людьми. Мама готувала святкову вечерю, а потім ми колядували.
Минулими роками на Різдво їздили до бабусі на Тернопільщину. Там завжди дорогою зустрічали вертепи. Кілька разів я сам брав у них участь, бо це було весело. Хочеться, щоб такі традиції не втрачалися.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар