
У Чернівцях на Соборній площі відбувся яскравий флешмоб на підтримку Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.
- Ми приїхали з Росії, у нас екіпаж російсько-український, - розповідає учасник Чемпіонату світу на мотоциклах з колясками Олександр. – Ми у Чернівцях вперше, траса тут дуже цікава, хороші трампліни. На Чемпіонат світу ми теж потрапили вперше, суперники тут дуже достойні і ми хочемо показати себе. Професійно займаюся цим видом спорту вже сім років.
Учасники шоу-програми продемонтрували свої вміння, цим самим заохочуючи чернівчан відвідати спортивну подію 18-19 травня, яка відбудеться на мототреку (вул. Руська, 225).
Буковинців закликають створити графіті для чемпіонату світу з мотокросу
Захід тривав приблизно півгодини. У цей час мотоциклісти фотографувалися з відвідувачам, а чернівчани отримали можливість посидіти на їхніх залізних конях. Також спортсмени катали моделей чернівецького модельного агенства "Show Time" та продемонстрували кілька фірмових трюків.
- Я вперше в житті каталася на мотоциклі, - ділиться враженнями одна із дівчат-моделей Катерина Дубова. – Враження яскраві. Трохи лячно було на поворотах, бо здавалося, що можна запросто впасти з мотоцикла, але цього не сталося. Хлопці молодці.
Перехожі фотографувати спортсменів на телефони, а їхні показові виступи знімали на камери.
Віталія КОЗМЕНКО
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар