
Пертурбації у правоохоронній системі тривають. Поки нової поліції ще немає, працювати зобов’язані старі структури, принаймні допоки не завершиться ліквідаційний термін. До речі, ще є цілий рік на вирішення справ кадрових та структурних. Щоправда, робота в очікуванні близького кінця має свої особливості, хтось вже примітив собі нове місце, хтось планує залишитись, а хтось не знає, як вирішити клопоти з пошуком нової роботи. На всьому цьому фоні нинішні турботи та обов’язки працівників часто відходять на другий план.
Режим роботи Сервісних центрів:
Чернівці
1. Початок робочого дня о 9.00;
2. Обідня перерва – 45 хвилин: із 13.00 до 13.45;
3. Кінець робочого дня:
- у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 18.00;
- у п’ятницю – о 16.45;
- напередодні святкових днів – у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 17.00, у п’ятницю – о 15.45.
4. Вихідні дні: субота, неділя.
У районах області
1. Початок робочого дня о 9.00.
2. Обідня перерва – 45 хвилин: із 13.00 до 13.45.
3. Кінець робочого дня:
- у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00;
- у суботу – о 16.45;
- напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину.
4. Вихідні дні – неділя, понеділок.
Разом з тим певні структурні зміни вже відбулися. Наприклад, реєстраційні послуги від МРЕВ передали новій організації, котру назвали модним нині словосполученням – «сервісний центр». Відтепер саме туди потрібно звертатися водіям, аби зняти чи поставити авто на облік.
- У Законі України «Про національну поліцію» чітко прописано, що до кінця грудня 2016 року логотипи, форма, емблеми, значки, печатки діють і до повної заміни і обов’язки на своєму місці виконує міліція. Як відомо, із сьомого листопада міліцію було ліквідовано, працівників тимчасово призначено на посади тимчасово виконуючими обов’язки працівників поліції. Вони працюватимуть доки не прийде нова поліція, або не буде здійснено перекваліфікацію і відповідно працівники виконуватимуть свої обов’язки не тимчасово, а на постійній основі, - розповідає інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції області Ігор Пастух. - Що ж до виконавців реєстраційних послуг, то МРЕВ відійшов від ДАІ і підпорядковується Міністерству внутрішніх справ. Згідно з постановою Кабінету Міністрів було створено Регіональний сервісний центр МВС у Чернівецькій області, а також п’ять територіальних: у Чернівцях, Кельменцях, Новоселиці, Глибоці та Кіцмані. Люди вже можуть звертатися у ці установи та отримувати необхідні послуги.
Що ж до реалізації положень, які регулюють безпосередньо дорожній рух, то тут доведеться зачекати, адже закон є, а техніки немає.
- Закон хоч і набув чинності, але поки що немає встановлених камер, і він поки що відтермінований. Оскільки немає встановлених камер, то поки не працюють у цьому напрямку. Коли буде фінансування, буде встановлено техніку та визначено людей, які за це відповідатимуть, тоді і норми почнуть діяти. Наразі ж всі працюють по-старому, - зазначив фахівець.
Отож, поки що зміни значною мірою діють на папері, та вже за кілька місяців побачимо, як воно буде, коли на вулиці вийдуть полісмени, а над водіями повиснуть камери. Та з огляду на новини з інших областей України, кардинальних перемін чекати не варто. Адже по суті, водії залишаться ті самі, та й нові кадри навряд чи на сто відсотків заповнять ряди правоохоронців.
Уляна ДЕЛІКАТНА
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар