
Новий рік на носі. Незмінні атрибути свята нагадують, що свято наближається і час прикрашати свої оселі. Кольорові дзвоники на вікна, різдвяні вінки на двері, надувні Діди Морози, формові свічки та іграшки, чого тільки не знайдеш серед новорічних прикрас. Але скуповувати усе, що впаде в око не варто.
Дизайнер Аліна Проник радить обирати одну-дві кольорові гами для оформлення оселі.
– Срібно-голуба або червоно-золота найпопулярніші кольорові гами прикрас ялинок, - стверджує А. Проник. - Такі кольори добре поєднуються, гарно виглядають й їх найлегше знайти серед різноманіття прикрас. Оригінально виглядатиме ялинка "одягнена" в один колір, наприклад, білий.
Щодо звичного дощику, дизайнер радить ним прикрашати двері, але не зелене деревце. А. Проник каже, що американськими санта-клаусами не варто псувати української традиції прикрашання ялинки. Переконує, що краще, повісити за нитку цукерки на гілках. І смачно, і оригінально. Гірлянди викласти в малюнок або цифру на вікні, або ж ззовні оформити будинок вуличними гірляндами. Щоправда, стійкі до низьких температур гірлянди дорожчі та витратніші у споживанні електроенергії.
– Гірлянди, якими прикрашають будинки не дуже популярні серед буковинців, - розповідає продавець новорічного краму Павло Млеску. - Такі купують рідше, більш популярні звичайні різнокольорові гірлянди з перемикачем швидкості блимання лампочок. Такі вартують від 35 гривень і більше, залежно від довжини та кількості кольорів на гірлянді.
Асортимент новорічних кульок на ринках та магазинах широкий. Починаючи від мініатюрних пластикових до великих скляних з ручним розписом.
Іграшки, імпортовані з Китаю, значно дешевші й не б'ються і не ламаються. Тож сім'ям, де є діти, варто віддати перевагу саме таким. Скляні іграшки значно дорожчі. Велика кулька з українськими малюнками вартує щонайменше одну сотню гривень. Новорічні прикраси, що виготовляють вручну на Київщині, вартують ще більше. Оскільки склодуви самі виготовляють кульки, а художники вручну розмальовують кожну окремо іграшки, тож двох однакових кульок не буває. Принаймні в цьому запевняє напис на упаковці та продавці хенд-мейду.
Верхівки на ялинку теж продають пластикові та скляні, останні на 20-25 гривень дорожчі.
Щоб зекономити на дорогих іграшках, можна купити звичайні матові й самостійно їх удосконалити на свій смак. Така іграшка може стати не лише окрасою ялинки, а й гарним подарунком.
– Я дуже люблю дарувати друзям на Новий рік іграшки на ялинку, - ділиться чернівчанка Іванна Малованюк. - Щороку купую упаковку кольорових іграшок й розмальовую їх, пишу побажання. Також можна приклеїти невеличкі блискітки на кульку чи зафарбувати спеціальним спреєм, це залежить від смаків людини.
Прикрашаючи оселю до Нового Року не забудьте про подарунки під ялинку.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар