
9 лютого 2016 року вперше на Кельменеччині в приміщенні районної державної адміністрації відбулося урочисте вручення 7 кельменчанам паспортів нового зразка у вигляді ID-картки, яким напередодні виповнилось 16 років.
Перший головний документ вручили голова районної державної адміністрації Віталій Швець, голова районної ради Віктор Ілаш спільно із
Завідувач Кельменецького районного сектору Управління державної міграційної служби України в Чернівецькій області Ігор Солодюк зазначив, що з 11 січня 2016 року міграційною службою по всій території України розпочато безкоштовне оформлення паспорта громадянина України у формі картки для громадян, які досягли 16-річного віку та оформляють паспорт вперше. До картки також додана довідка про підтвердження реєстрації місця проживання в конкретному населеному пункті, а з 4 квітня дані про реєстрацію будуть вноситися сільськими радами.
Як повідомляють у Кельменецькому РС УДМС в Чернівецькій області, першими власниками в районі ID–карток стали Андронов Вітас, Гуменюк Антон, Гуменюк Євген, Гончар Ірина, Громик Ірина, Городнюк Ольга та Скидан Ірина.
Як відомо, 55 буковинців вже отримали паспорти нового зразка.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар