
2 березня 2016 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулося урочисте відкриття Віртуальної школи.
Директор Департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації Оксана Палійчук привітала учасників заходу та слухачів сорока он-лайн студій.
Презентуючи новий освітянський проект, директор Департаменту освіти та науки ОДА Оксана Палійчук зазначила, що він створений з метою самовдосконалення та розвитку педагогів, якісної підготовки учнів випускних 10-11 класів до ДПА і ЗНО та до вступу у вищі навчальні заклади Чернівецької області. Також діяльність Віртуальної школи спрямована на роботу з обдарованими дітьми, зокрема, сприятиме подальшому розвитку їх творчих здібностей.
В Україні запроваджують ЗНО для магістратури
Будь-який учень випускного класу, під’єднавшись до онлайн-уроку в одному з опорних навчальних закладів району/міста (діють на базі віртуальної школи), зможе отримати кваліфіковану консультацію з конкретної теми. Про це повідомляють у прес-службі Чернівецької ОДА.
Відповідних закладів на сьогоднішній день у Віртуальній школі налічується 37 - по три точки входу в кожному районі/місті. Географія навчальних закладів є досить широкою, так, школярі з навколишніх сіл матимуть можливість без будь-яких зусиль доїхати до пункту консультації та прослухати урок, отримати відповіді на свої запитання. Надалі планується збільшення кількості точок входу, що допоможе кожному учневі в себе дома, або ж у кабінеті інформатики, під’єднатися до онлайн-уроку у Віртуальній школі.
До викладання у школі запрошені провідні вчителі області та науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Унікальність Віртуальної школи полягає в тому, що аналогів відповідного проекту в Україні немає.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар