
Посадові особи одного з чернівецьких підприємств протягом 2012-2014 років, керуючись службовим становищем, ухилилися від сплати податку на додану вартість на суму 3 млн. 129 тис. грн.
Як повідомили в інформаційно-комунікаційному відділі ДПІ у Чернівцях, до Єдиного реєстру досудових розслідувань стосовно цього внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення.
Чернівецькі податківці заборонять боржникам виїздити за кордон
Зазначене правопорушення кваліфікується за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України та передбачає відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 255 тис. грн. до 425 тис. грн., або позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар