
Міліція порушила низку кримінальних проваджень за фактами хуліганства, насильства стосовно правоохоронців та втручання в діяльність судових органів після подій біля Києво-Святошинського суду. У сутичках з мітингувальниками постраждало близько 20 беркутівців, повідомляє Кореспондент з посиланням на управління зв'язків з громадськістю МВС України.
Як йдеться в повідомленні відомства, у п'ятницю під час винесення вироку особам, яких звинувачують у терористичному акті, група активістів на чолі з народними депутатами під прапорами ВО Свобода пікетували приміщення Києво-Святошинського суду. Частина з них заблокувала виїзди з внутрішнього двору суду і прилеглі вулиці, щоб не пропустити службовий автомобіль.
При спробі автомобіля полку конвойної служби міліції з засудженими виїхати за територію суду мітингувальники почали агресивно поводитися. "Радикально налаштовані активісти кидали в бік будівлі суду і в службовий автомобіль пляшки з водою і камені, блокуючи при цьому рух авто. Незважаючи на вимоги правоохоронців припинити порушення громадського порядку, окремі активісти продовжили перешкоджати руху авто, намагаючись при цьому спровокувати конфлікт з працівниками міліції", - йдеться в повідомленні.
У Києві вночі знову були сутички з Беркутом
Для забезпечення безперешкодного проїзду службового автомобіля співробітники спецпідрозділу Беркут відтіснили мітингувальників від авто, створивши коридор для його проїзду. Почалася бійка. Одночасно невідомі, кидаючи каміння в бік правоохоронців, пошкодили скло автомобіля полку конвойної служби міліції, йдеться у повідомленні.
В результаті неправомірних дій активістів було пошкоджено фасад будівлі суду. Крім того, під час зачитування вироку судді хлюпнули в обличчя невідомою речовиною, стверджують у міліції. В результаті таких дій близько двох десятків працівників Беркута отримали різні ушкодження. Один з них госпіталізований з переломом ноги.
Наразі розпочаті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) і ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів). За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 5 років, нагадали в МВС.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар