• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • forum.vidido.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – Середа, 29 Листопада 2023
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Вікторини
  • Конкурси
  • Life
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Порошенко звільнив губернатора Чернівецької області

Чернівці
29.10.2014 | 17:31
3
1287
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Порошенко звільнив губернатора Чернівецької області
Ванзуряк був призначений головою Чернівецької ОДА в березні 2014 року
oda.cv.ua
A A A
Роман Ванзуряк більше не голова Чернівецької ОДА

Президент України Петро Порошенко звільнив Романа Ванзуряка з посади голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Про це йдеться в указі, оприлюдненому на сайті президента у середу 29 жовтня.

Так, згідно з указом № 837/2014, Ванзуряка Романа Степановича звільнено з посади голови Черінвецької облдержадміністрації.

Як відомо, 23 жовтня голова Чернівецької ОДА Ванзуряк подав у відставку.

- Я вважаю, що вже нова Верховна Рада і президент повинні призначати нову команду, в тому числі голів облдержадміністрацій, а Верховна Рада, в свою чергу, повинна визначати новий склад членів уряду, - заявив він.

Ванзуряк був призначений головою Чернівецької ОДА в березні 2014 року.

Окрім того, президент також звільнив голову Запорізької ОДА Валерія Баранова.

Теги: ОДА – Чернівці – президент – звільнення – указ – посада – Порошенко – Ванзуряк

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк таки подав у відставку
Голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк таки подав у відставку
Губернатор Чернівецької області Роман Ванзуряк йде у відставку
Губернатор Чернівецької області Роман Ванзуряк йде у відставку
Голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк пояснив, чому не йде в депутати
Голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк пояснив, чому не йде в депутати
Ванзуряк очолить буковинський батальйон?
Ванзуряк очолить буковинський батальйон?
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Olga
Olga 29.10.2014 17:48:06
ну-да, начнется новая вертикальная власть по старой схеме януковича, каждому брату-куму найдут место по теплее.
Відповісти
keep calm
keep calm 29.10.2014 22:02:44
Користувач Olga: ну-да, начнется новая вертикальная власть по старой схеме януковича, каждому брату-куму найдут место по теплее.Еще до дня выборов ходили слухи, что есть договоренность: Бурбаку *****т, а Кулишу ОДА, а Ромашка просто сельский паренек которому на волне победы Майдана дали побибикать суперкаром как и Булатову. Посмотрим, что будет дальше.
Відповісти
123
123 30.10.2014 22:04:45
А більше нема кого сраною мітлою гнати від корита!!! це люстрація чи ілюстапція що до неї! вже за"бала гнила показуха!!! після так званої революції хоч когось? знаючи про всі схеми корупції засудили чи лише знаютm випустити за кордон а потім руками розвести ой censored утік censored ДІСТАЛО CENSORED ДІСТАЛО!!! Даже янукович ЮЛЮ засудив, закрив бо було за шо
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user

Популярні новини

Прес-релізи

Житловий комплекс - Мікрорайон Зоряний
Житловий комплекс - Мікрорайон Зоряний 23 Чер 2017 о 12:15
Де найвигідніше купити будматеріали в Чернівцях?
Де найвигідніше купити будматеріали в Чернівцях? 29 Сер 2016 о 13:37
MaryBella - новий бренд у світі весільної моди
MaryBella - новий бренд у світі весільної моди 22 Чер 2017 о 12:58
Перед жіночою красою  всі безсилі
Перед жіночою красою всі безсилі 17 Сер 2016 о 10:32
Kangooexpert- реальна можливість заощадити на ремонті
Kangooexpert- реальна можливість заощадити на ремонті 13 Бер 2017 о 13:29

Новини партнерів

redtram.com

Loading...
*Розділ «Новини партнерів» містить матеріали, підготовлені редакцією партнерських програм «Погляд»
© 2003 – 2023
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

У Чернівцях велосипеди літають тротуарами
У Чернівцях велосипеди літають тротуарами 30 Лип 2017 о 14:19
На Тайвань обрушився потужний тайфун: постраждали понад 80 осіб