• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Вівторок, 13 Квітня 2021
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Президент Румунії підтвердив, що буковинці є румунами

Чернівці
13.06.2013 | 07:20
25
3771
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Президент Румунії підтвердив, що буковинці є румунами
Президент Румунії Треян Бесєску
tsn.ua
A A A
Треян Бесєску підписав відповідний Указ

Президент Румунії Треян Бесєску підписав Указ про промульгацію Закону "Про внесення поправок до Ст.1. (а.1) Закону № 299/2007 "Про надання підтримки румунам закордоном". Про це повідомляє CitizenJournal.info.

Відтепер Ст.1, абзац (1) a) цього закону матиме наступний зміст:

"Права осіб, що відносять себе до румунської культурної ідентичності – особи румунського походження, особи, що належать до румунського лінгвістичного та культурного філону та проживають за межами сучасних кордонів Румунії, незалежно від їхнього топоніму, від того, як вони іменуються (арумунами, арминами, бессарабцями, буковинцями, молдовлахами, куцовлахами, дако-румунами, істрорумунами, герцаївцями, македорумунами, менгленорумунами, молдованами тощо), будуть називатись далі – "румуни зарубіжжя".

Румунія готується окупувати Північну Буковину 

Практично, відповідно до нових поправок до румунського законодавства, до категорії "румуни зарубіжжя" відносять всіх громадян сусідніх країн, мешканців прикордонних регіонів, що в силу різних історичних обставин мають румунське походження, спілкуються діалектами румунської мови тощо.

Нагадаємо, що з ініціативою внесення відповідних поправок до румунського законодавства виступив румунський сенатор Віорел Бадя. І тільки двоє румунських парламентаріїв проголосували проти їх прийняття.

Теги: Румунія – президент – буковинці – Чернівецька область – указ – статус – підписання – походження

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

Двоє буковинців до Дня Конституції отримали звання заслужених
Двоє буковинців до Дня Конституції отримали звання заслужених
Президент України присвоїв звання заслужених 4 буковинцям
Президент України присвоїв звання заслужених 4 буковинцям
Двоє буковинців та громадянин Польщі намагалися незаконно перетнути кордон
Двоє буковинців та громадянин Польщі намагалися незаконно перетнути кордон
С. Осачук вручив буковинцям присвоєні президентом України державні нагороди
С. Осачук вручив буковинцям присвоєні президентом України державні нагороди
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Левицький  с Садгора
Левицький с Садгора 13.06.2013 09:03:11
ура ура ура *applods* ура ура ура мы Румуны *dance_2ss* *dance_2ss* *dance_2ss* конец бандерофобии,ура ура ура мы Румуны *dance_2ss* *dance_2ss* *dance_2ss*
Відповісти
Roll
Roll 13.06.2013 11:01:30
Користувач Левицький с Садгора:    Ты себя на вы?-клоун ты садгорский. Тебя убогого никто не держит, собрал монатки и друм-бун.
Відповісти
Chair
Chair 13.06.2013 11:34:32
Яке жахливе невігластво! Молдовани ніколи не були румунами, оскільки мають автентичне походження і принципово іншу історію! А румуни, як нащадки кровозмішування римських легіонерів та дакських жінок (у період розширення границь Римьскої імперії) не можуть претендувати на автентичність!
Відповісти
аурел
аурел 13.06.2013 11:41:06
ура ми свободни
Відповісти
Буковинець
Буковинець 13.06.2013 11:52:24
Редакція,правильно пишіть заголовок!Не буковинці є румунами,а серед буковинців є румуни.А взагалі,шось головний циган розпоясався.
Відповісти
ANDREI
ANDREI 13.06.2013 12:16:21
Sami sugeti voi noua pulanu:)
Відповісти
Радикал
Радикал 13.06.2013 13:14:44
Москаль-ворог №1 Румун-ворог №2
Відповісти
Гость
Гость 13.06.2013 13:23:13
И что?
Відповісти
Юзер
Юзер 13.06.2013 14:15:20
Для користувача ANDREI:Censored сильно тут. Что-то не нравится вали. 27 лет были под румынским флагом и теперь мы румыны ?! ХА. Разбежались....
Відповісти
фима
фима 13.06.2013 16:20:57
я уже с етим ro паспортом ежу за продуктами в руминию.цене дешевли .
Відповісти
Мысль в слух
Мысль в слух 13.06.2013 17:34:31
Наконецто Левицка с Садгоры сможет невсегда уехать на родину)))))
Відповісти
Цинкуйте базар
Цинкуйте базар 14.06.2013 01:01:17
Глав.ред. ты хоть проверяй, что твои ахаравцы в заголовке пишут, а то можно нарваться на межнациональный конфликт - а по шапке больно будет. Изучайте ребята историю - Буковина стала провинцией Румынии в 1919 году. В 1940 году Северная Буковина вместе с Бессарабией вошла в состав СССР. Итого 21 год. - не даёт вам никакого морального права называть буковинцев румынами в своих заголовках! Этнические общины Черновицкой области: в Черновицкой области по данным переписи 2001 года проживали представители 76 народов. Самыми многочисленными на территории области являются представители 7 этнических групп: украинцы (75,0 %), румыны (12,7 %), молдаване (7,3 %), русские (4,1 %), поляки (0,3 %), белорусы (0,2 %) и евреи (0,2 %). Материал из Википедии — свободной энциклопедии: http://ru.wikipedia.org/wiki/Б...
Відповісти
Глеб
Глеб 14.06.2013 08:28:47
Такое впечатление что до 1919 года истории не было. земли Буковины принадлежали княжеству Молдавскому. Так что главный румын частично прав
Відповісти
Frank
Frank 14.06.2013 09:57:38
надо сделать румынский пасспорт,не помешает ! ) уж лутше быть гражданином ЕС чем гражданином етой censored хохляндии !
Відповісти
Taras
Taras 14.06.2013 12:32:58
най йдут вони в censored ті румини зі своїми ідеологіями хай берут собі молдованів в плен нам українцям не жалко у нас цього censored багато
Відповісти
Frak
Frak 15.06.2013 00:45:15
Для користувача Taras: ну а ты оставайся жить дальше в етой ZHOPE ! Сколько у вас там в черновцах сейчас средняя зарплата ? 100 или 200 долларов ??? есть поговорка такая : почему ты дурак -потому что бедный,а почему ты бедный-потому что дурак ! Ето какраз про бандеров !
Відповісти
123
123 15.06.2013 07:20:19
Для користувача Frak: Левицький змінив ім'я?
Відповісти
Буковинець
Буковинець 15.06.2013 17:55:11
Для користувача 123: Нє,це мама левицького.
Відповісти
Frank
Frank 16.06.2013 01:49:34
Я не знаю левицкого. Но я знал что все хохлы идиоты , но вы генералы идиотов !
Відповісти
Taras
Taras 16.06.2013 14:45:50
Для користувача Frak: Вибач шо задів тебе за живе ви молдовани хоть самі тупі в світі но за то у вас вино ХАРОШЕ а то шо у нас та 100 чи 200 баксів мінімум то це до попи, тобі яка разниця, censored там своею мамалигою закусюй шкварками і сиди і пишайся тим шо ти румун хахахаха.
Відповісти
Frank
Frank 17.06.2013 03:16:58
Для користувача Taras: PO SLUSHAI TY , BUL'BO HRENOV , TY PO PUTESHESTVUI PO MIRU I UZNAESH KAVO MIR SHITAET TUPYM - MOLDOVANOV ILI HOHLOV ! NO SHTOB TY ZNAL, TVAR' TUPAIA , ESLI NA BUKOVINE PRAVILI RUMYNY TAM I DOROGI NORMAL'NYE BYLI I RABOTA I LIUDI ZHYLI BY LUTSHE !!!
Відповісти
Тарас
Тарас 17.06.2013 19:04:35
Для користувача Frank: З нище вказаного молдавсько-румунсько-циганського репа я нічо не зрозумів Будь-ласка хоча б по російськи друкуй.Дякую.
Відповісти
Буковинець
Буковинець 17.06.2013 20:13:04
Для користувача Frank: Ха-ха-ха!!!Чуєш,інтелектуал,може скажеш,скільки молдован потріно,щоб закрутити лампочку :-D Ти реално вважаєш,що ти розумніший за українця?
Відповісти
Тарас
Тарас 17.06.2013 21:19:35
Для користувача Буковинець: Братан вони під ноги газетку стелять шоб вище було)))))))
Відповісти
Frank
Frank 17.06.2013 23:58:41
Для користувача Тарас: ты такой дурак что даже читать не умеешь как и вся ваша хохляндия ! иди сначала читать хотя бы научись а потом поговорим .
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Поліція знайшла безвісти зниклого чернівчанина
Поліція знайшла безвісти зниклого чернівчанина 31.03 18:31
  1   35309
Ці продукти з магазину краще взагалі не купувати: лікуватися вийде дорожче
Ці продукти з магазину краще взагалі не купувати: лікуватися вийде дорожче 03.04 20:01
  3   31480
Наступного тижня магнітні бурі підірвуть голови
Наступного тижня магнітні бурі підірвуть голови 04.04 18:47
  0   28856
Народний синоптик дав прогноз погоди на Великдень
Народний синоптик дав прогноз погоди на Великдень 24.03 23:45
  4   28479
В Італії затримали доглядальницю, яка накачувала свою підопічну транквілізаторами
В Італії затримали доглядальницю, яка накачувала свою підопічну транквілізаторами 27.03 18:45
  1   25940

Прес-релізи

Інтернет-магазин Jeansa - надійний постачальник якісного джинсового одягу в Україні
Інтернет-магазин Jeansa - надійний постачальник якісного джинсового одягу в Україні 18 Лис 2017 о 11:46
Kangooexpert- реальна можливість заощадити на ремонті
Kangooexpert- реальна можливість заощадити на ремонті 13 Бер 2017 о 13:29
Вироби з мармуру та граніту у Вашій оселі
Вироби з мармуру та граніту у Вашій оселі 06 Кві 2016 о 17:19
Компанія Bukwood - український виробник якісних горищних сходів
Компанія Bukwood - український виробник якісних горищних сходів 06 Лип 2016 о 13:56
Художня школа в Чернівцях запрошує на навчання
Художня школа в Чернівцях запрошує на навчання 13 Жов 2016 о 13:25
© 2003 – 2021
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Весняна толока: у Глибоцькій громаді влаштували велике прибирання
Весняна толока: у Глибоцькій громаді влаштували велике прибирання 10 Кві 2021 о 13:54
Сергій Осачук здійснив візит до Конятинської громади
Сергій Осачук здійснив візит до Конятинської громади 09 Кві 2021 о 21:10
Чернівецьке тролейбусне управління: Погляд зсередини (фоторепортаж)
Чернівецьке тролейбусне управління: Погляд зсередини (фоторепортаж) 09 Кві 2021 о 21:09

Відеорепортажі

Подружжя з Чернівців вирішило знімати музичне відео щодня впродовж місяця
Подружжя з Чернівців вирішило знімати музичне відео щодня впродовж місяця Вчора о 11:53
Чернівецьке тролейбусне управління: Погляд зсередини (фоторепортаж)
Чернівецьке тролейбусне управління: Погляд зсередини (фоторепортаж) 09 Кві 2021 о 21:09
У ЧТУ скоротять близько 130 посад, 90 з яких є вакантними