• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Субота, 25 Березня 2023
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Російські товари у магазинах Чернівців розміщуватимуть на окремих полицях

Чернівці
27.08.2014 | 14:54
23
2334
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Російські товари у магазинах Чернівців розміщуватимуть на окремих полицях
Російські товари у Чернівцях маркуватимуть
poltava.pl.ua
A A A
Водночас у місті проводитимуть акції на підтримку вітчизняного виробника

Ініціативу міського голови Чернівців Олексія Каспрука та підприємців міста щодо запровадження спеціального маркування товарів російського походження підтримав виконавчий комітет міської ради.

Рішенням виконкому суб’єктам господарювання, що здійснюють гуртову, роздрібну торгівельну діяльність продовольчими та непродовольчими товарами на території міста Чернівців, рекомендовано здійснювати спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою "Товари з Російської Федерації" з нанесенням зображення прапора Російської Федерації.

Такі товари запропоновано розміщувати на окремих полицях, інформацію про них висвітлювати на спеціальних інформаційних стендах, розміщених в торгівельних залах. 

Водночас з метою підтримки вітчизняного (місцевого) товаровиробника у торговельній мережі міста проводитимуться акції "Купуй українське", "Підтримуй вітчизняного виробника", "Зроблено на Буковині".

Як повідомляють у секторі інформації та зв'язків з громадськістю Чернівецької міськради, Департаменту економіки доручено вжити заходи щодо проведення промоційної кампанії "Купуй українське – підтримай вітчизняного виробника" з метою збільшення попиту на вітчизняні товари.

к: http://city.cv.ua/portal/4/rosijski-tovari-u-chernivtsyah-markuvatimut-57753.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+cv%2FVlFh+%28%D0%9E%D1%84%D1%96%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9+%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB+%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97+%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97+%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%29
Теги: Чернівці – акція – магазин – товари – виробник – маркування

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

В супермаркеті у Чернівцях вина продаються поряд з порошками
В супермаркеті у Чернівцях вина продаються поряд з порошками
У Чернівцях почали маркувати російські товари
У Чернівцях почали маркувати російські товари
Підприємцям у Чернівцях пропонують маркувати російські товари
Підприємцям у Чернівцях пропонують маркувати російські товари
Російські товари у чернівецьких магазинах почали маркувати прапорцями
Російські товари у чернівецьких магазинах почали маркувати прапорцями
krystik (krystik)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
леся
леся 27.08.2014 13:53:44
ЛЮДИ! ВАМ ЗАЙНЯТИСЯ НІЧИМ? ЯКА ДУРИСТИКА!В КРАЇНІ ВІЙНА А ВИ ЧИМ ЗАЙМАЕТЕСЬ?ТО ЛЕВІВ МАЛЮЮТЬ..ТО ЖУЙКИ МІТЯТЬ..ЯК КОТИ В МАРТІ..МОЖЕ Й ГАЗУ НЕ ТРЕБА..? ВІН ЖЕ РОСІЙСЬКИЙ..ПОДУРІЛИ ЛЮДИ.
Відповісти
Life
Life 27.08.2014 14:23:56
Какой же молодец наш мер )О людях думает. Ничего что бакс 14.60 грн. Главное это флажки
Відповісти
Виктория
Виктория 27.08.2014 14:56:24
Маразм крепчат с каждым днём
Відповісти
dirol
dirol 27.08.2014 14:57:18
жвачку dirol выпускает британская компания кэдбэрри,и вся прибыль уходит в Лондон,а почему они не выпускают её у нас?А потому что с нашими взяточниками,налогами и дорогим газом и бензином это не выгодно англичанам.Англичане выпускайте жвачки в Украине вы же так против Путина и России.
Відповісти
ROSHEN
ROSHEN 27.08.2014 15:04:42
Для користувача dirol: не надо нам цих диролов,будемо жнякати чоколяти та бомбони от прeзика еврея Вальцмана -Порошенко, а потом будем удивляться почему у нас так много раковых больных, особенно детей.
Відповісти
Знаючий
Знаючий 27.08.2014 15:13:31
А вы думаете чого у цього жида Порошенко така велика семья и столько кумов типа Ющенко i Луценко?Они же все дружно какают ,а потом из этих какашек делают чоколят.Вот евреи делают гешефт.Кушайте Герои какашки ваших поводырей евреев.
Відповісти
Душа болить
Душа болить 27.08.2014 15:15:25
Користувач леся:Як мало таких людей,які розуміють, що патріотизм не в тому , скільки разів ти обізвеш сусіда "комунякою-москалякую", або перестанеш купувати товар РФ, чи взагалі будеш обвішувати все прапорами та ходити у вишитій сорочці, чи переіменовувати вулиці, коли країна і так жебракує. Почніть із себе. Перестаньте самі красти, смітити, дурити один одного. Ні Путін, Ні Європа нам не зробить порядок в країні, у ВР чи в місті, не залатає доріг. Найлегше знайти цапа відбувайла і все гнути на нього. Отямтись. Все як було в країні так і лишилось, Просто інші люди прийшли до "троки" і ціни стали "небесними"( Трока- це місце, де їдять свині). От вас всім майдаунам і Європа- насолоджуйтес, а наші діти хай гинуть за бізнес можновладців. Як була уя нація дурна, так і буде... Шкода.
Відповісти
Герой
Герой 27.08.2014 15:24:44
Для користувача Душа болить: ти шо таке говориш?МИ хочем в Euro.Тодi ми будемо скакати, кушать чоколяти ROSHEN i лазить по деревам (ми же смерековi бабуiни)збирать деньги вони же в ГЕЙЖОПi на деревах ростуть.А ти тaке кaжеш.
Відповісти
Анна
Анна 27.08.2014 16:34:20
Для користувача Life: Аплодую Вам стоячи!!!!!Дійсно, у нас в країні, якщо подивитися на дії влади, немає більше проблем ніж перемейнування вулиць, заборона фейерверків, бойкотування російських товарів... Вони взагалі колись будуть думати, що ро***ть???
Відповісти
Реаліст
Реаліст 27.08.2014 17:31:23
ну прям таки "ПАКРАЩЕННЯ" в дусі Азірова ...долар - 15 грн., а євро 21 грн ... скоро буде....а ви "маскальскі" товари не купуйте...
Відповісти
Микола
Микола 27.08.2014 18:30:33
Для користувача Душа болить: Хорошо сказано..но есть одно НО,стало все НАААААМНОГО хуже нежели было...и думаю станет еще хуже!
Відповісти
Душа болить
Душа болить 27.08.2014 18:35:59
Користувач Микола: Для користувача Душа болить: Хорошо сказано..но есть одно НО,стало все НАААААМНОГО хуже нежели было...и думаю станет еще хуже!Простому народу буде гірше, а дипусятині - все рівно, у них статки великі.
Відповісти
Марічка Буковинська
Марічка Буковинська 27.08.2014 18:37:58
Почитала какой тут бред несут, аж противно стало!!!Я, лично, за такую инициативу!
Відповісти
Душа болить
Душа болить 27.08.2014 18:59:49
Користувач Марічка Буковинська: Почитала какой тут бред несут, аж противно стало!!!Я, лично, за такую инициативу!напевно, ви не заро***єте 1500 грн, і вам не потрібно думати як на ці гроші прогодувати сім*ю.А з такими цінами-взагалі з розуму зійти можнаю До одного місця мені така ініціатива..Якщо товар якісний. мені все рівно звідки він.Якщо ви така ініціативна, то чому не не на сході? А тут відсиджуєетесь? Йдіть відстоюйте свою ініціативу..Не вмієте тримати зброю, йдіть у медсестри. Я думаю вам знайдуть роботу.І не читайте якщо вам "аж противно стало".
Відповісти
Олександр
Олександр 27.08.2014 19:35:42
Якi все таки дурнi у владi... А що на рахунок бензину та дизпалива? Що робити з газом? Дирол на окрему полицю... Дауни... Краще домовляйтеся з Путiним, бо я за вас вбивати не пiду, скорiше вас буду знищувати...
Відповісти
Микола
Микола 27.08.2014 19:48:45
Для користувача Марічка Буковинська: Правда очі ріже..а мені шкода вас..людей які клюнули на"гачок"пропаганди..невже ви не бачите що твориться в країні?чи вам би лиш поспівати про Путіна й поскакати потрібно?ну нічого зимою поскакаее..
Відповісти
Захар
Захар 27.08.2014 21:48:08
Браво комментаторам! У нас в стране еще не все потеряно, есть еще здравые ЛЮДИ. Трусам и подлецам, истинным предателям Украины, зачинщикам государственного переворота капут!!!
Відповісти
Микола
Микола 28.08.2014 11:15:48
Для користувача Захар:Да но,таких людей очень мало осталось..всех одурманило ТВ..вот я иногда ради интереса включаю посмотреть новости так офигеваю,как на это можно ввестись???Как не странно,но единственный пока-что вроде искатель подвоха канал это Первый Национальный...пару раз пришлось увидеть их новости,так они делают такие интересные сюжеты,не буду говорить что они прям правду глаголать,но все же не как остальные!Но суть в том что они якобы застали заст. министра иностранных дел РФ в Киеве..и он не давал никаких комментариев..мол намекая что война выгодна и тем и другим..мол Путин и Порошенко договорились..как когда-то Гитлер и Сталин..но в эти времена,нужно верить только тому что ты сам видел своими глазами..так что!
Відповісти
Виктория
Виктория 28.08.2014 11:50:15
В наше время никому нельзя доверять, тем более такому правительству, как у нас. Все врут, наши каналы врут не меньше российских.
Відповісти
OLEG
OLEG 28.08.2014 14:17:02
ЕВРЕИ УМНЫЕ И ХИТРЫЕ ОНИ БАБКИ СВОИ РУБЯТ А УКРАИНЦЫ тупые ГИБНУТ И СТРАДАЮТ НУ ЧТО ДЕЛАТь НАМ УКРАИНЦАМ ПО МОЗГАМ К ЕВРЕЯ, ОХ КАК ДАЛЕКО ПУСТь БУДУТ ЛУЧШЕ ЕВРЕИ ИЛИ КАК ВЫ ГОВОРИТЕ ЖИДЫ У ВЛАСТИ ЧЕМ ХОХЛЫ ТУПЫЕ ВОТ БЫЛИ ХОХЛЫ 23 ГОДА У ВЛАСТИ И ЧТО ВСЕ РАЗВОРОВАЛИ РАЗГРАБИЛИ УНИЧТОЖИЛИ. НЕ УМЕЕТЕ ВЫ ПРАВИТь СТРАНОЙ ТАК ДАЙТЕ ЕВРЕЯМ ЭТО ДЕЛАТь ВОН ИЗРАИЛь ПОСМОТРИТЕ ЦВЕТЕ И ПРОЦВЕТАЕТ А СТРАНЕ ВСЕГО 65 ЛЕТ А УРОВЕНь ЖИЗНИ КАК В ЛЮБОЙ ЗАПАДНОЙ СТРАНЕ ТАК ЧТО ХОХЛЫ ДАЙТЕ ЕВРЕЯМ ВЛАСТь В РУКИ И ВЫ НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ ЭТО НАЦИЯ С МОЗГАМИ!!!!! А ТО ТОЛьКО ЗАДИДЫВАТь УМЕЕТЕ ЕЩЕ РАЗ ГОВОРЮ ХОХЛАМ ДО ЕВРЕЕВ ПО МОЗГАМ ОЧЕНь ДАЛЕКО ЕВРЕИ УМНЫЕ И ХИТРЫЕ. А ТОЧТО ТЫ ХОХОЛ ДУРНОЙ КТО ТЕБЕ ВИНОВАТ САМ
Відповісти
Виктория
Виктория 28.08.2014 14:30:16
ну не каждый еврей мудр и хитер... Всё равно какой национальности правитель, главное насколько "качественно" он правит. Пока у нас за эти годы независимости не было хорошего правителя, до сих пор нет, может повезёт на следующих выборах.
Відповісти
слабодушній
слабодушній 02.09.2014 21:09:48
Для користувача Душа болить: *zliuka*
Відповісти
al
al 03.09.2014 18:13:18
Для користувача Виктория: ну среди всех кто были.вроде.кучма ничего.давайте данилыча просить вернуться
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

На Буковині зареєстрували перехід релігійної громади з УПЦ до ПЦУ
На Буковині зареєстрували перехід релігійної громади з УПЦ до ПЦУ 14.03 14:01
  0   8180
На зупинці Дріжджзавод у Чернівцях раптово помер водій автобуса
На зупинці Дріжджзавод у Чернівцях раптово помер водій автобуса 10.03 16:27
  1   6350
За добу у місті Чернівці трапилося три аварії з потерпілими
За добу у місті Чернівці трапилося три аварії з потерпілими 10.03 11:55
  0   5956
Гірськими стежками прямували до ЄС: на Буковині вкотре спіймали ухилянтів
Гірськими стежками прямували до ЄС: на Буковині вкотре спіймали ухилянтів 28.02 16:32
  4   5373
ДТП з двома загиблими - на Буковині судитимуть водійку мікроавтобуса
ДТП з двома загиблими - на Буковині судитимуть водійку мікроавтобуса 16.03 15:51
  0   4875

Прес-релізи

BOSS AUTO UKRAINE відкриває доступ до світу авто США, Канади, Європи
BOSS AUTO UKRAINE відкриває доступ до світу авто США, Канади, Європи 09 Жов 2018 о 17:16
MaryBella - новий бренд у світі весільної моди
MaryBella - новий бренд у світі весільної моди 22 Чер 2017 о 12:58
Домашній текстиль оптом від магазину Рушничок
Домашній текстиль оптом від магазину Рушничок 08 Сер 2017 о 17:24
Что модно носить осенью 2017 года?
Что модно носить осенью 2017 года? 17 Сер 2017 о 16:00
Енергія Довголіття - шлях до здоров’я
Енергія Довголіття - шлях до здоров’я 29 Вер 2016 о 09:06
© 2003 – 2023
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

У Чернівцях пройшов чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях
У Чернівцях пройшов чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту в приміщеннях Вчора о 15:11
Вагітна файна, як та писанка
Вагітна файна, як та писанка 22 Бер 2023 о 16:16
На Буковині ліквідували масштабну лінію виробництва фальсифікованого елітного алкоголю та кави
На Буковині ліквідували масштабну лінію виробництва фальсифікованого елітного алкоголю та кави 22 Бер 2023 о 16:05

Відеорепортажі

Цьогоріч у Чернівецькій області планують висадити 2,1 млн сіянців