
Російський музикант та режисер Євген Горін презентував фільм, знятий у Чернівцях під час другого поетичного фестивалю Meridian Czernowitz.
Президент фестивалю Святослав Померанцев обрав незвичне місце для презентації фільму - автосалон.
Організатори фестивалю називають фільм "НЛО з режисером Євгеном Горіним на борту", повідомляє телеканал "Чернівці".
Сам режисер запевняє, що кіно не про Чернівці і не про Меридіан – кіно про Горіна в Чернівцях під час Меридіану та про його внутрішній космос.
Загалом картина оповита різноманітними інтригами та навіть образами. Як розповідають, президент фестивалю відмовився платити решту обумовленої суми за кіно після його перегляду. Через "космічну картину" Горін і Померанцев півроку не спілкувалися. Проте кіно таки презентували.
Євгеній Горін запевняє, що сценарію картини як такого не було, у нього в руках була лише програма фестивалю, а в голові фантазія і своє зовсім інше бачення.
Акторами фільму стали поціновувачі слова та Меридіану і звичайні відвідувачі.
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар