• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – Субота, 21 Квітня 2018
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Знижки 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Конкурси 
    • Вікторини
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Школяра у тролейбусі вразило струмом

Чернівці
03.02.2010 | 14:22
16
1643
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Школяра у тролейбусі вразило струмом
A A A
Удар був таким сильним, що хлопчина несамовито закричав, його почало трусити, а в тролейбусі серед пасажирів почалася паніка
Юлія ХОРОШУН july-kh@mail.ru Цього тижня у тролейбусі, який курсував п’ятим маршрутом, стався безпрецедентний випадок. Близько другої години дня у понеділок на зупинці «Шкільна» сильно вдарило струмом 15-річного хлопця. Його у шоковому стані пасажири вивели з тролейбуса та надали першу медичну допомогу. Окрім підлітка, постраждали ще десятеро осіб, які намагалися сісти у тролейбус на Соборній площі. Удар був таким сильним, розповідають пасажири, які були безпосередніми учасниками цього електроінцеденту, що хлопчина несамовито закричав, його почало трусити так, що в тролейбусі серед пасажирів почалася паніка. Хлопця вивели, а несправний тролейбус поїхав далі. Кондуктор та водій на те, що сталося, навіть уваги не звернули. На наступній зупинці ситуація повторилась. Цього разу від удару струмом постраждали ще зо десятеро пасажирів. Але навіть після цього тролейбус і далі працював на маршруті. Чому на маршруті курсував несправний тролейбус та чому його після інциденту не повернули до депо, «Погляд» дізнавався у керівництва тролейбусного управління. Як пояснив начальник служби безпеки руху Чернівецького тролейбусного управління Василь Дудан, випадок, коли людей б’є струмом тролейбус, є непоодиноким. На жаль, таке стається досить часто, наприклад, коли надворі дощ чи як у цьому разі, розталий сніг. Причина у тому, що більша частина парку давно застаріла, ізоляція зносилась, ось і пропускає корпус чи поручні тролейбуса струм. – Звісно, перш ніж випустити машину на маршрут, її стан перевіряють. Та виявити дефект в ізоляції практично неможливо. Ми дізнаємося про несправність лише після того, якщо когось вдарило струмом, – коментує пан Дудан. – Поручні мають бути заізольовані, але тролейбуси такі старі, що їх давно час списати. Та й що струм пропускають саме поручні, треба довести. Чому несправний тролейбус не зняли з маршруту, коли виявили дефект в ізоляції, пояснити у ЧТУ не спромоглися. Припустили лише, що кондуктор та водій просто замовчали про поломку. Тож, аби транспортники впорядкували тролейбуси, треба щоб когось вдарило струмом. Мало того, постраждалому доведеться ще й довести, що вразило його саме через неізольовані поручні.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
;)
;) 03.02.2010 17:43:12
не тролейбуси, а гроби на колесах.
Відповісти
:)
:) 03.02.2010 17:52:48
не, Форт буаяр
Відповісти
vlad
vlad 03.02.2010 18:06:20
Русская рулетка
Відповісти
grip
grip 03.02.2010 18:34:52
ну блин CENSORED,вот если отец того ребенка главному инженеру депо паяльник в CENSORED засунет наверное поможет.а водила с контролером молчали потому что деньги прежде всего.нет троллейбуса-нет денег,а люди пофиг.таким уродам только кулаком можно мозги поправить.
Відповісти
tori
tori 03.02.2010 18:42:38
отп...ть надо было и кондуктора, и водителя
Відповісти
ната
ната 03.02.2010 19:14:21
я в шоке.....жаль, что не ударило током кондуктора или водилу....
Відповісти
*****
***** 03.02.2010 22:41:10
ЗАДОЛБАЛИ ЕТИ КОНСЕРВЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!и так ели едут а тут еще и пацана шантарахнуло ВОДИЛА И КОНДУКТОР КАК ВСЕГДА ИМ ПОФИГ НА СОСТОЯНИЕ ПАСАЖЫРОВ!!!!!!!!!! ДЕНЬГИ - ГЛАВНОЕ
Відповісти
ЙЦУКЕН
ЙЦУКЕН 03.02.2010 23:41:18
Ми дізнаємося про несправність лише після того, якщо когось вдарило струмом - это вообще шедевр!!! Как в анекдоте: два электромонтёра спорят. Мимо проходит старушка. Один ей-бабушка, возьмись за вон тот провод. Бабуля берётся и падает замертво. Монтёр- я же говорил-фаза, а ты мне ноль, ноль. Директора ЧТТУ на электрический стул, АднАзначнА!
Відповісти
Маркус
Маркус 04.02.2010 00:41:15
Зачем на эл стул. Можна в тот же троллек, снять там еще больше изоляции, убрать заземление, если оно еще есть и готово. :)Только всё намного сложнее. Все дела в деньгах, не в жадности кондуктора или водилы. Дело в финансирование. Нет денег на новые троллейбусы, приходится ездить на старых. А если кто еще себе в карман кладет, то вообще дело труба.
Відповісти
Она
Она 04.02.2010 12:57:38
Вся беда в том, что Иваничик (начальник депо) не ездит в этих тролейбусах. И ему нет дела до этих тролейбусов. Самое главное проверить надо какой по количеству он дом строит для себя!!!
Відповісти
ГРИГ
ГРИГ 04.02.2010 13:03:26
To Она: каждый зарабатывает как может. а вы бы меньше в чужие карманы заглядывали. были бы на его должности, тоже бы себе недвижимость строили
Відповісти
Небайдужий
Небайдужий 06.02.2010 07:58:29
А ви бачили, які раритетні тролейбуси у нас на маршрутах №" і №4? З нас всі гості міста сміються, бо в них такі були у повоєнний час. А як їздять? Тролейбус №2 на третій зупинці від кінцевої уже забитий. Люди з матами, сльозами проштов***ться. Водій кілька раз гальмує, щоб утрамбувати пасажирів як худобу. А в результаті кондуктор не збирає гроші навіть з половини пасажирів. Питання: "Навіщо такі водії і кондуктори?"
Відповісти
Виктор
Виктор 06.02.2010 13:05:12
Прочитал. Ну полный абзац
Відповісти
Г. С.
Г. С. 06.02.2010 15:14:19
Кроме струма случяются и другие очень неприятные события. Когда последний человек не успел сойти с тролейбуса или же совершить посадку, водитель просто начинает ехать! Скажите, пожалуйста, разве так можно. Ты с сумками, на скользкий снег, а он - давай ход. Очень и очень нехорошо.
Відповісти
ЛЮДМИЛА
ЛЮДМИЛА 06.02.2010 23:10:48
За кордоном за таке сажають перше того хто дав добро на то що тролейбус був в робочому стані ми люди платимо за проїзд за то ми бескоштовні (подобытные кролики) все робиться через ж.........
Відповісти
maia
maia 06.02.2010 23:39:29
отак шановні... Управлінні ЧТУ необхідно ще довести ч ипроходить струм через поручні .. )) .. Нещодавно на 5-му маршруті знайшли труп людини ( це не приємно0 а на днях вдарило струмом не одного пасажира і також на 5-му маршруті .... А що ж буде далі ???
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Модна весна-2018: мінімалізм, клітинка, багато фіолетового…
Модна весна-2018: мінімалізм, клітинка, багато фіолетового… 14.04 12:54
  0   10538
У Румунії мікроавтобус впав в річку, загинули дев'ять осіб
У Румунії мікроавтобус впав в річку, загинули дев'ять осіб 05.04 23:07
  0   5890
У Чернівцях з’явився небезпечний наркотик
У Чернівцях з’явився небезпечний наркотик 22.03 11:44
  5   5328
Водій у Чернівцях влаштував справжній Форсаж
Водій у Чернівцях влаштував справжній Форсаж 04.04 10:23
  7   4924
У Румунії сталася аварія на атомній електростанції
У Румунії сталася аварія на атомній електростанції 29.03 14:29
  0   4738

Прес-релізи

Декоративний камінь – оригінально, яскраво та унікально!
Декоративний камінь – оригінально, яскраво та унікально! 08 Гру 2015 о 16:59
У Чернівцях відкрили магазин для кондитерів
У Чернівцях відкрили магазин для кондитерів 24 Жов 2016 о 13:34
Что модно носить осенью 2017 года?
Что модно носить осенью 2017 года? 17 Сер 2017 о 16:00
Виробник ексклюзивних весільних суконь «ElenaNovias»
Виробник ексклюзивних весільних суконь «ElenaNovias» 30 Чер 2016 о 11:12
Курси косметолога в Чернівцях
Курси косметолога в Чернівцях 06 Бер 2017 о 11:21

Новини партнерів

redtram.com

Loading...
*Розділ «Новини партнерів» містить матеріали, підготовлені редакцією партнерських програм «Погляд»
© 2003 – 2018
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку
Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку 19 Кві 2018 о 17:46
На початку травня у Чернівцях з'являться ще 2 нових тролейбуси
На початку травня у Чернівцях з'являться ще 2 нових тролейбуси 19 Кві 2018 о 15:47
На новому тролейбусному маршруті у Чернівцях – водій з майже 35-річним стажем
На новому тролейбусному маршруті у Чернівцях – водій з майже 35-річним стажем 19 Кві 2018 о 15:20

Відеорепортажі

Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку
Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку 19 Кві 2018 о 17:46
Приборкання норовливої по-українськи: буковинець на проекті Одруження наосліп
Приборкання норовливої по-українськи: буковинець на проекті Одруження наосліп 19 Кві 2018 о 08:35
Чернівчанам презентували інтерактивний путівник Наші Чернівці