• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – Вівторок, 19 Лютого 2019
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Соціологи стверджують, що українці не хочуть працювати

Чернівці
14.11.2009 | 10:41
12
1188
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Соціологи стверджують, що українці не хочуть працювати
A A A
Директор Інституту економіки та прогнозування НАНУ Валерій Геєць вважає, що українці занадто ліниві, щоб шукати собі ... другу і третю роботу, аби заробляти додаткові кошти
Українці не дуже хочуть працювати, - таку думку висловили деякі учасники дискусії представників державного і недержавного секторів. За словами директора Інституту економіки та прогнозування НАНУ Валерія Геєця, згідно з соціологічним дослідженням, проведеним Інститутом демографії та соціальних досліджень НАН України, який очолює Елла Лібанова, тільки в 11% людей віком 30-49 років виникає бажання знайти другу-третю зайнятість, щоб заробляти додаткові кошти. "Решта працювати не хоче. Заявляє, що їй достатньо одного місця роботи. Хоча в нинішній кризовій ситуації люди мають шукати собі додаткову зайнятість", - відзначив учений. Аналогічну думку в ході дискусії висловив і голова правління банку "Старокиївський" Юрій Яременко. "Українця настільки розбестили дармовими грошима, усім тим дармовим, що його оточує, що він уже перестав працювати. Він не хоче працювати в принципі. Не хоче працювати сільське господарство, власники паїв не хочуть самі обробляти свою землю. Але ж цього не хоче й та людина, котра орендує у них паї", - зазначив він. Як відомо, 6 листопада депутати ухвалили зміни до бюджету на 2009 рік щодо підвищення соціальних стандартів. "За" в першому читанні проголосувало 247 депутатів, 246 - в цілому. За проект, поданий президентом України Віктором Ющенком, вперше проголосували комуністи. Водночас не голосувала фракція БЮТ, яка мотивувала свої дії тим, що в проекті запроваджується соціальна зрівнялівка по пенсіям, а реальних коштів на підвищення виплат немає. NEWSru.ua

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Гість
Гість 14.11.2009 21:24:31
Шляк би їх трафив з їхніми висновками. Роботоздатне населення виїхало за кордон. А ті хто лишилися не хочуть працювати на олігархів!!! Зате Валерій Геєць зробив собі піар! Молодєц!
Відповісти
XTRADE
XTRADE 14.11.2009 21:52:52
А хто хоче працювати за копійки ?Чим більши людям плотять - тим більше є стимул і працювати.
Відповісти
коля тарица
коля тарица 16.11.2009 23:34:05
за ***ню хто хоче працювати тильки тупий ***!
Відповісти
тамара
тамара 17.11.2009 16:38:49
Интересно очень где же это у нас можна подработать? Вы знаете что для того чтобы заработать 600грн нужно целый месяц мыть 12 пятиэтажных под,ездов? Кто захочет даром работать? Да люди не хотят и не будут работать на чужого дядю . Пускай так подрабатывают дети наших ПРЕЗИДЕНТА И МЕРА.
Відповісти
совесть
совесть 18.11.2009 08:13:31
Это каким же нужно быть существом, чтобы так отзываться о своих братьях и сестрах? необразованое быдло с очень нужной професией и директорским креслом разсуждает ничем не обоснованными фактами. У него даже понятия нет о трудовом кодексе - где четко прописано количество часов в неделю (не более 40). ПРи условии что это еще и институт економики - мы уже видим до чего страну довели. И уж если кто и не работает так это как раз этот институт, который получает зарплату как раз за наши с вами налоги и траншей МВФ
Відповісти
Aльона
Aльона 20.11.2009 23:07:16
І сиправді ,за копійки працювати ніхто не хоче!А який смисл,половиа країнців уже виїхала за кордон і правільно там хоч умови нормалні не то шо в нас, не життя ,а виживання!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Рибак
Рибак 21.11.2009 04:23:49
Працював за кордоном з задоволенням!Працюю тут значно більше,а отримую знаааачно менше.Де ж візьметься задоволення - життям нашим?Шановний нероба--Валерій Геєць пропонує мені працювати ще більше???? Я згідний працювати ще більше--а саме вести відстріл таких як А.В. усіх нероб-злодіїв що висять на моїй шиї--БЕЗКОШТОВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *bomb*
Відповісти
Гість
Гість 22.11.2009 17:14:34
Цей "видатний економіст" є автором не однієї "програми економічного розвитку України", а також радником багатьох прем'єр-міністрів і президентів нашої нещасної держави. Відгрібши від української держави не одну премію, грант і привілею, він віддячив народу, від якого отримав всі ці блага, смачним плювком в лице. Якщо при таких керівниках і таких "радниках-економістах" ще половина населення України не виздихала з голоду, то варто потішитись за всіх нас - ми таки вміємо працювати! Таким "мислителям" варто порекомендувати трудову реабілітацію, тобто роботу в трудових таборах і на тих землях, які, на їх думку, так погано обро***ються. Отак і відбувається компрометація чесних науковців-академістів, котрі присвятили життя науковій праці і не розжиріли на державних та заморських подачках, липових преміях і фіктивних дисертаціях, написаних для грошовитих недоумків.
Відповісти
Константин
Константин 22.11.2009 22:37:12
To Гість: Тут даже добавить нечего. Готов подписаться под каждым словом
Відповісти
dimon
dimon 24.11.2009 10:59:39
Абсолютна правда.Українці перетворюються в націю ледарів (ті , що залишаються).Я живу в селі на Кіровоградщині і бачу , що працювати бажають буквально одиниці, а іншими керує лише голод , або бажання похмелитись.Ті хто працював були винищені комуністами ще в 30-ті роки, а потомство дали далеко не кращі...
Відповісти
komi
komi 24.11.2009 12:31:05
To dimon: Дима у тебя как у теперешней власти во всем виноваты коммунисты )). Мама дарагая ) да ты сам совок, потому как при Союзе виноваты были капиталисты ).. не видишь параллели? Нда..
Відповісти
нормальній
нормальній 24.11.2009 16:30:00
Согласен, если бі хотели работать не пошли бы за помаранчевыми , те им пообещали что не надо работать все свалиться с неба,грабь награбленое вот ***и за ними и пошли перед распадом Союза сколько было листовок чтомы весь Союз кормим, а сейчас хлеб будем с Китая возить
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Модні тренди весняного манікюру у різних стилях
Модні тренди весняного манікюру у різних стилях 10.02 19:03
  0   27403
День народження впливає на характер людини
День народження впливає на характер людини 20.01 15:39
  2   26671
Найкращі привітання з Днем Тетяни у віршах і прозі
Найкращі привітання з Днем Тетяни у віршах і прозі 25.01 00:06
  0   18577
Новинки модного дизайну манікюру, найкращі тренди
Новинки модного дизайну манікюру, найкращі тренди 20.01 18:45
  0   15256
Який напій нормалізує артеріальний тиск
Який напій нормалізує артеріальний тиск 10.02 19:45
  0   14518

Прес-релізи

Фото на эмали: ярко и выгодно
Фото на эмали: ярко и выгодно 01 Чер 2017 о 14:57
Плюсы кондиционеров
Плюсы кондиционеров 01 Чер 2017 о 16:01
Компанія Welles Mir - виробник найякісніших вечірніх, весільних та дитячих суконь
Компанія Welles Mir - виробник найякісніших вечірніх, весільних та дитячих суконь 07 Чер 2016 о 14:36
Вишукані та практичні меблі на замовлення
Вишукані та практичні меблі на замовлення 28 Лис 2016 о 13:31
MaryBella - новий бренд у світі весільної моди
MaryBella - новий бренд у світі весільної моди 22 Чер 2017 о 12:58

Новини партнерів

redtram.com

Loading...
*Розділ «Новини партнерів» містить матеріали, підготовлені редакцією партнерських програм «Погляд»
© 2003 – 2019
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Ford представив найпотужніший в історії Focus ST
Ford представив найпотужніший в історії Focus ST Сьогодні о 00:10
Чернівецька область досі не має свого представника у Раді ветеранів України
Чернівецька область досі не має свого представника у Раді ветеранів України Вчора о 13:05
Як чернівчани зустрічали Митрополита Епіфанія
Як чернівчани зустрічали Митрополита Епіфанія 16 Лют 2019 о 21:57

Відеорепортажі

Чернівецька область досі не має свого представника у Раді ветеранів України
Чернівецька область досі не має свого представника у Раді ветеранів України Вчора о 13:05
Як чернівчани зустрічали Митрополита Епіфанія
Як чернівчани зустрічали Митрополита Епіфанія 16 Лют 2019 о 21:57
Політолог В. Фісанов: Сьогодні 50-60% виборців не визначилися з кандидатом
Політолог В. Фісанов: Сьогодні 50-60% виборців не визначилися з кандидатом 16 Лют 2019 о 14:27

Меню

  • Чернівці
  • Буковина
  • Україна
  • Світ
  • Політика
  • Гроші
  • Кримінал
  • Здоров'я
  • Освіта
  • Культура
  • Спорт

Редакція

  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Від і дО
  • Передплата та кур'єрська служба

Контакти

(0372) 522-080

poglyad.chn@gmail.com

м. Чернівці, пр. Незалежності 96, 6 поверх

Соцмережі

Розробка сайту – Brilliant IT
  • Новини
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Інтерв’ю
  • Афіша
  • Life
  • Новини компаній
  • Карта сайту