• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Каталог фірм
Pogliad.ua – Субота, 21 Квітня 2018
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Знижки 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Конкурси 
    • Вікторини
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

Таксисти новорічної ночі дертимуть подвійну плату

Чернівці
14.12.2009 | 11:45
18
777
Коментувати
Поділитись
Facebook Google+ Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
Таксисти новорічної ночі дертимуть подвійну плату
A A A
Транспортні чиновники вважають це порушенням закону, але зробити нічого не можуть
Юлія ХОРОШУН july-kh@mail.ru Зустріти Новий рік з родиною, а потім розважитися з друзями біля центральної ялинки – найбільш імовірний сценарій святкової ночі. Воно й зрозуміло, бо ж вдома розважитись можна хіба що переглядом різних новорічних «вогників» чи співом караоке. Надворі ж – набагато веселіше. Однак щороку виникає серйозна дилема: відмовитись від традиційного келиха шампанського під бій курантів та поїхати на ялинку власним транспортом, чи все ж скористатися послугами таксі й заплатити за поїздку «космічну» ціну. Всім відомо, що за роботу у новорічну ніч таксисти не гребують брати за свої послуги подвійну плату (рідше возять по місту за заміським тарифом). Тобто, суму за лічильником подвоюють і, вуаля ту, виходить тариф «святковий» ніким, між іншим, не затверджений, а отже й незаконний. Цікаво те, що переважній більшості чиновників, які мають пантрувати перевізників, добре відомо про те, що таксисти вночі проти 31 грудня на 1 січня промишляють нелегальними тарифами. Та, зважаючи на те, що цю діяльність досі ніхто не припинив, вони цим особливо не переймаються. Річ у тім, пояснив «Погляду» директор МКП «Міський центр організації пасажирських перевезень» Ігор Кожуленко, що, згідно із законодавством, таксі не є громадським транспортом, а тому регулювати тарифи на перевезення місцеві органи самоврядування не мають права. Не впливають на дії таксистів й у міській раді. За інформацією начальника відділу транспорту, зв’язку та енергетики департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Василя Мартинюка, оскільки ніде не написано, що до повноважень місцевої влади входить контроль над тарифами на послуги таксі, відділ цим питанням не займається. Впливати на дії таксистів теоретично можна керуючись «Правилами перевезення пасажирів та багажу». Відповідно до цих правил, таксистам заборонено відхилятися від зафіксованої тарифної сітки. Однак на практиці цей законодавчий акт не застосовують, бо не передбачено відповідальності за порушення його норм. Тобто єдиний важель впливу на таксі, який мають чиновники у своїх руках, абсолютно некорисний папірець. Єдиний орган, який має право посягати на недоторканність таксистів – Антимонопольний комітет, за умови, коли буде за що зачепитися. – Аби пред’явити таксистам обвинувачення у змові, їх треба зловити «на гарячому». Тобто довести факт того, що про тарифи домовилися на спеціально зібраній для цього нараді, – коментує заступник голови Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олександр Паламарчук. – Здійснити це практично важко, бо комітет хоч і є правоохоронним органом, та не здійснює оперативно-розшукової діяльності. Тому виявити змовників без сторонньої допомоги складно. Якщо ж довести факт змови АМК таки вдасться, до таксистів застосують штрафні санкції – по 17 тисяч гривень на кожного.

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
007
007 14.12.2009 15:55:08
Оце лажа - святкувати новий рік за баранкою таксі ((( :-(
Відповісти
Марина
Марина 14.12.2009 15:56:50
на сьогоднішній день, коли ціна бензину зашкалює ого-го, обслуговування транспортного засобу також не з дешевих, ціна запчастин регулюється від курсу валют, якість наших доріг змушує надіятись на краще, то наші чиновники мовчали б взагалі. Нехай хоча б один з них візьме машину і попрацює таксистом місяць, і тоді подивиться що вартує людині обслужити, заправити машину і ще й до цього всього щось заробити. Ніхто нікого не змушує викликати таксі. З першої ночі тролейбуси циркулюють по місту регулярно. І ви шановні, в цю ніч відпочиваєте, а таксист працює.
Відповісти
Коля
Коля 14.12.2009 17:07:45
Есть такое понятие как спрос и предложение. цена продукта равна точке пересечения прямых спроса и предложения. Так как в черновцах служб такси около двадцати, у нас чисто рыночная экономика в сфере обслуживания на такси. То есть объясняю для Юлии Хорошун, в такси силой вас никто не затягивает, во-вторых: город не большой можно и пешком пойти, либо на тролейбусе, либо не пить и поехать на своей машине. А то бедный водитель вместо того чтоб праздновать, работает в новогоднюю ночь чтоб было что положить на стол на остальные праздники, еще и виноват оказался. Или лучше чтоб все водители такси забили на работу и праздновали со всеми остальными??? Вспомните как при СССР таксисты наглели. И еще такси это не общественный транспорт. И таксист сам ставит себе цену, а вы либо соглашаетесь либо нет.
Відповісти
XTRADE
XTRADE 14.12.2009 17:42:29
Я согласен платить 2-ой тариф.ЭТО - НОРМАЛЬНО. Новый год как никак. Еще и чаевые дам.
Відповісти
гость с юга
гость с юга 14.12.2009 18:04:42
Создается такое мнение ,что в черновцах живут очень озлобленные и жадные людишки. Депресняк вас всех косит? В черновцах живут далеко не бедные. так что не скулите по поводу цен.
Відповісти
w124
w124 14.12.2009 18:27:24
новый год не повод драть двойной тариф,и пассажиры не деды морозы подарки делать,если каждый комерс будет цены с потолка ставить только потому что новый год,за такое надо штрафовать.есть тарифная сетка придерживайтесь,не нравится-добивайтесь пересмотра
Відповісти
To w124
To w124 14.12.2009 18:37:56
Как не повод,это же новый год, семейный праздник, а у таксиста тоже есть семья, друзья и родственники. Почему он должен возить всякую пьянь на НГ по обычным ценам ??? Ведь магазины и рынки лупят ценами нас, а почему такси в такой праздник должны людей возить по обычному, еще раз - не нравиться, не согласны с ценой не пользуйтесь услугами такси...
Відповісти
Юра
Юра 14.12.2009 18:47:19
А ви колись пробували в новий рік попрацювати???А возмущатись нетреба все правильно, неподобається йди пішком!!!
Відповісти
w124
w124 14.12.2009 19:07:12
To To w124: я не пользуюсь такси,своя машина,не нравиться покупать на рынках по новогодним ценам- не покупайте,можно скупиться за несколько дней до НГ,а многие магазины устраивают новогодние распродажи со скидками.в тарифной сетке ничего нет о НГ или о пьяных,как будто таксисты не возят пьяных круглый год.не хочешь везти человека-не вези,но цены лупить нельзя.сегодня на НГ слупишь двойной тариф-завтра к нему обратишься
Відповісти
w124
w124 14.12.2009 19:11:59
To Юра: я не возмущаюсь,мне по барабану таксисты с их тарифами и их проблемами,не хочешь работать на НГ -сиди дома.а 31 я работаю,но для клиентов цены не луплю
Відповісти
смитьбю
смитьбю 14.12.2009 20:18:53
Че спорите! Все равно таксисты будут драть цены , а люди будут на нг куда то ехать! Злобные все такие, жуть!!!!!!!!!!
Відповісти
Сергей
Сергей 15.12.2009 18:20:30
Пусть люди хоть на Новый Год заработают!
Відповісти
Candy
Candy 15.12.2009 18:22:35
Не хочешь платить,иди пешком!Никто же не заставляет!
Відповісти
JULIK
JULIK 15.12.2009 18:56:51
То, что таксисты в новогоднюю ночь нас возять - молодцы. но их ведь никто не заставляет. так же, как нас никто не заставляет пользоваться ихними услугами. конечно за работу в праздник они должны получать больше, но не настолько же. некоторые возят по городу по внегородскому тарифу-это правильно. но когда за три километра платишь как за шесть - это грабеж
Відповісти
XTRADE
XTRADE 16.12.2009 11:20:13
Че за приколы ?Правда глазки режет, админы ?Где мои комментарии ?
Відповісти
Пукаєвич Яніна
Пукаєвич Яніна 16.12.2009 11:27:08
To kibor_g: Мы вынуждены были удалить эти комментарии, поскольку они не несут информационной ценности в даном случае. А по поводу фото - мы учли Ваше пожелание, не правда ли?
Відповісти
К.К.П.
К.К.П. 16.12.2009 12:44:51
Во всем мире людям платят 2-й тариф за работу в праздники и выходные. Поэтому, тариф на новый год должен быть двойной, но не более того! А кто не согласен, поставьте себя на место таксиста, я думаю, никто не захочет работать в новогоднюю ночь, без двойной оплаты. Кстати, в Черновцах одни из самых низких тарифов, и такси работают по сравнению с другими городами как часы, был 24-х обл. Украины есть с чем сравнить. P.S. Давайте уважать самих себя, чтобы нам не говорили: «Создается такое мнение, что в Черновцах живут очень озлобленные и жадные людишки».
Відповісти
tir
tir 16.12.2009 13:51:09
таксист это диагноз
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Модна весна-2018: мінімалізм, клітинка, багато фіолетового…
Модна весна-2018: мінімалізм, клітинка, багато фіолетового… 14.04 12:54
  0   10564
У Румунії мікроавтобус впав в річку, загинули дев'ять осіб
У Румунії мікроавтобус впав в річку, загинули дев'ять осіб 05.04 23:07
  0   5917
У Чернівцях з’явився небезпечний наркотик
У Чернівцях з’явився небезпечний наркотик 22.03 11:44
  5   5351
Водій у Чернівцях влаштував справжній Форсаж
Водій у Чернівцях влаштував справжній Форсаж 04.04 10:23
  7   4950
У Румунії сталася аварія на атомній електростанції
У Румунії сталася аварія на атомній електростанції 29.03 14:29
  0   4761

Прес-релізи

Компанія ElenaVasylkova - брендові вбрання від виробника
Компанія ElenaVasylkova - брендові вбрання від виробника 06 Лип 2016 о 18:01
Мотозапчастини, аксесуари, тюнінг, мотоекіпіровка і багато іншого для вашої мототехніки
Мотозапчастини, аксесуари, тюнінг, мотоекіпіровка і багато іншого для вашої мототехніки 29 Чер 2016 о 17:04
Художня школа в Чернівцях запрошує на навчання
Художня школа в Чернівцях запрошує на навчання 13 Жов 2016 о 13:25
Інтернет-магазин Jeansa - надійний постачальник якісного джинсового одягу в Україні
Інтернет-магазин Jeansa - надійний постачальник якісного джинсового одягу в Україні 18 Лис 2017 о 11:46
Компанія Silviamo виробник розкішних суконь для прекрасних дам
Компанія Silviamo виробник розкішних суконь для прекрасних дам 05 Лип 2016 о 17:08

Новини партнерів

redtram.com

Loading...
*Розділ «Новини партнерів» містить матеріали, підготовлені редакцією партнерських програм «Погляд»
© 2003 – 2018
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку
Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку 19 Кві 2018 о 17:46
На початку травня у Чернівцях з'являться ще 2 нових тролейбуси
На початку травня у Чернівцях з'являться ще 2 нових тролейбуси 19 Кві 2018 о 15:47
На новому тролейбусному маршруті у Чернівцях – водій з майже 35-річним стажем
На новому тролейбусному маршруті у Чернівцях – водій з майже 35-річним стажем 19 Кві 2018 о 15:20

Відеорепортажі

Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку
Ікони, міфологія, казки, пісні: киянка презентувала буковинцям художню вишивку 19 Кві 2018 о 17:46
Приборкання норовливої по-українськи: буковинець на проекті Одруження наосліп
Приборкання норовливої по-українськи: буковинець на проекті Одруження наосліп 19 Кві 2018 о 08:35
Чернівчанам презентували інтерактивний путівник Наші Чернівці