
Докастинг на проект «Танцюють ВСІ-4» тривав третього лютого цілий день у приміщенні Центрального палацу культури. Всіх охочих взяти участь у шоу спершу анкетували, згодом знімали на відео їхні танцювальні постановки та міні-біографічну розповідь.
"Погляд" познайомився з найекспресивнішими учасниками. Участь у чернівецькому відборі взяли не лише буковинці.
Перукар-стиліст Вадим Шевчук приїхав на докастинг у Чернівці з Києва, оскільки на тамтешній відбір не встиг.
– Я займаюся танцями з чотирнадцяти років, але лише тепер зібрався з силами і вирішив випробувати себе у танцювальному проекті. Налаштовую себе, якщо не пройду цього разу, то пробуватиму наступного року, - стверджує Вадим.
А ось чернівецька студентка Анастасія Попчук взяла участь, бо до цього підштовхнув її хлопець:
– Попередньо не готувалася до передкастингу, то не сподіваюся на те, що мене відберуть, але принаймні насміялася сама з себе.
Шалений заряд адреналіну отримала й студентка Юлія Попович.
– Було трохи страшно, - ділиться дівчина, - але я зуміла показати, що вмію. На сцені станцювала чачу і джайф і, здається, все пройшло непогано. Вірю, що пройду до Києва.
На чернівецький передкастинг прийшло стільки ж учасників, як і в Луцьку, але вдвічі менше, ніж у Львові
Викладач танців Богдан Колос взяв участь у кастингу, щоб довести собі, що може й вміє танцювати і, звичайно, навчитися чогось нового на проекті.
– Опісля участі, - розповідає хлопець, - відчуваю полегшення. Давно не виступав, тому було трохи лячно. Спочатку станцював сольний номер, а потім разом із трьома іншими учасниками «спільно-індивідуальний».
Оскільки на докастинги судді не їздять, записи учасників з усіх міст відбирають продюсери та хореографи у Києві. Саме на цьому етапі вирішується, кого запрошуватимуть на основний відбір у столицю. Як все відбулося у Чернівцях, розповів, сценарист проекту Олексій Доган:
– Приходять люди, ми ставимо свою музику, але того жанру, в якому танцює учасник. Іноді танцюристи просили по два-три рази вмикати музику, бо хотіли показати, на що вони здатні. А дехто, навпаки, на першій же мелодії зупинявся і йшов геть. Одна людина в середньому танцює хвилину, потім ми записуємо коротке інтерв’ю, щоб трохи більше познайомитися з учасником.
За словами керівника групи проекту «Танцюють ВСІ-4» Катерини Єрошкіної, квоти на місця немає, все залежить від рівня підготовки танцюриста. Відібрати можуть як двох, так і десятьох.
– Хочу зазначити, що в Чернівцях було кілька танцюристів, які вразили своїм професійним рівнем, - додає О. Доган, - але розкривати їхні імена не маю права.
До учасників, які здивують київських хореографів, індивідуально зателефонують і запросять до Києва. Чекати дзвінка, за словами організаторів, варто через місяць-півтора. Опісля танцюристи матимуть час на підготовку сольних номерів і лише згодом розпочнуть зйомки.
Ті, хто все-таки не встиг на останній день докастингів шоу «Танцюють ВСІ-4» в Чернівцях, можуть сподіватися на другий шанс.
– Скоріше за все, будуть додаткові відбори, - зазначає п. Доган, - але якщо й будуть, то в Києві.
Віталія КОЗМЕНКО
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар