
У жовтні правоохоронці затримали дві групи, які скоювали квартирні крадіжки на території Чернівецької та інших областей. Зокрема, одну банду, куди входили троє людей, затримали аж у Донецьку. Вони обкрадали помешкання, розламуючи серцевини замків або підбираючи до них ключі. Діяли крадії як у нашій області, так і у Донецькій.
– Ще двох злочинців – етнічних грузинів, затримано у Хмельницькому, наразі доведено їх причетність до 4 злочинів на території Першотравневого району Чернівців, – повідомив перший заступник начальника УМВС України в Чернівецькій області Петро Продан. – Окрім нашої області, вони працювали у сусідніх Івано-Франківській та Хмельницькій областях.
У центрі Чернівців посеред вулиці затримали крадіїв-гастролерів
Також на початку вересня затримано групу місцевих квартирних крадіїв, на рахунку яких щонайменше п’ять крадіжок з помешкань у Глибоцькому та Сторожинецькому районах. Один із них розшукувався міліцією за викрадення автівок.
Олексій МИКОСЯНЧИК
Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар