• УКР
  • РУС
  • vidido.ua
  • pogliad.ua
  • Транспорт
  • Нерухомість
  • Робота
Pogliad.ua – Понеділок, 04 Липня 2022
  • Новини 
    • Чернівці
    • Буковина
    • Україна
    • Світ
    • Політика
    • Гроші
    • Інтерв'ю
    • Кримінал
    • Здоров'я
    • Освіта
    • Культура
    • Спорт
    • Архів
  • Фото
  • Відео
  • Блоги
  • Афіша
  • Пропозиції 
    • Авто
    • Побут
    • Будівництво
    • Гардероб
    • Продукти
    • Послуги
    • Різне
  • Life 
    • Авто
    • Леді
    • Кухня
    • Історія
    • Наука
    • Відпочинок
    • Поради
    • Цікаве
  • Прес-релізи
X
Пошук по сайту
Додати
X
Додати оголошення / новину
Новину на pogliad.ua
Оголошення на vidido.ua
Оголошення в газету Від і дО
Розміщення інформації на ресурсах Від і дО
X

Нове фото


Форма заявки

X
Розміщення оголошення за допомогою форми - це зручний спосіб, який економить Ваш час. Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оператор "Від і дО" з 9-00 до 18-00.
Увага! Останній термін подачі оголошення через сайт - вівторок, 18 год.



Дякуємо за ваш відгук!

У Чернівцях працівник ДАІ зупинив авто та відмовився показати посвідчення

Чернівці
30.01.2016 | 13:24
10
2550
Коментувати
Поділитись
Facebook Twitter Viber Telegram Whatsapp
Роздрукувати
A A A
Водій запевняє, що поліцейський зупинив його незаконно

У Чернівцях громадськими активістами на відеокамери був зафіксований черговий випадок провалу всієї так званої «реформи» міністерства внутрішніх справ України, так як у ніби вже переатестовані в Національну поліцію колишні працівники Державної автомобільної інспекції виявилося повне незнання законодавчої бази. Інспектор ДАІ, який зупинив автомобіль громадського активіста, відмовлявся пред’явити водію своє службове посвідчення. Про це стало відомо з відеоролику, який з'явився в мережі від користувача Дима Дмитрий.

На відео видно, що поліцейський на прізвище Продан у Чернівцях зупинив транспортний засіб активіста, що на думку водія було незаконним.

Інспектор поліції повідомив водію причину зупинки авто як "перевіряємо посвідчення водіїв та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів", що, згідно чинного законодавства та нормативно-правових актів є незаконним, так як ця причина зупинки не входить у вичерпний їх перелік, що є в Законі "Про Національну поліцію".

На зауваження громадського активіста, що мовляв, це незаконно, Продан почав тему розмови переводити на другорядне.

Водночас правоохоронець показав своє службове посвідчення лише на 5-7 вимогу, хоча зобов’язаний це зробити на першу.

Пізніше поліцейський зненацька розвернувся і втік від активіста на службовому автомобілі.

Теги: Чернівці – ДАІ – водій – посвідчення – поліцейський

Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter

Схожі записи

У ДАІ нема бланків для заміни посвідчення водія
У ДАІ нема бланків для заміни посвідчення водія
У Чернівцях патрульний під час шикування освідчився коханій
У Чернівцях патрульний під час шикування освідчився коханій
На всіх міжнародних дорогах України до травня працюватиме патрульна поліція
На всіх міжнародних дорогах України до травня працюватиме патрульна поліція
В мережі з'явилося відео, як працівники ДАІ беруть хабар у Чернівцях
В мережі з'явилося відео, як працівники ДАІ беруть хабар у Чернівцях
irinamatsko (irinamatsko)
X
Орфографічна помилка в тексті:

Залишити коментар

Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Саня
Саня 30.01.2016 17:27:11
Может этот даишник и не прав, но сколько ночью пьяных за рулём ездит калечат невинных людей и сами убиваються, буд-то не понятно зачем вечером тебя остонавлиют даи, а этот активист лучше бы ездил с даишниками и снимал кто и в каком состаяние из под баров выезжает
Відповісти
до активистов
до активистов 30.01.2016 17:58:29
етот активист просто бидло
Відповісти
Олег
Олег 30.01.2016 21:29:25
їхав би цей активист вмазаний, подивились як би він розмовляв з даїшниками, хлопці з ДАЇ хоть трошки контролюють місто вночі, щоб ті п'яні на румунських або болгарських номерах (і не тільки) не гасали б по місту , а цей понти колотить
Відповісти
Отак
Отак 30.01.2016 21:46:31
Про що ви говорите! Ніхто не каже, що не треба контролювати вулиці міста, але треба це робити згідно Закону України. А то виходить реформи провели, а ні .уя не помінялось, ті ж самі валянки махають палицями на дорозі. І бидло не активіст, а бидло то шо в погонах стояло, не знаючи елементарної правової бази. Представник закону має бути юридично підкованим, а не мичати під ніс, махати фалоімітатором і брати бабло!!! Ганьба таким "поліціянтам" фу...
Відповісти
Лилия Цикаляк
Лилия Цикаляк 30.01.2016 22:30:03
Ці самі інспектора зупинили без будь-яких підстав чоловіка який не розмовляе українською мовою ,являеться громадянином Ромунії і вимагали 100 евро або вилучають водійськи права! ГАНЬБА!!!!!
Відповісти
раком на капоте
раком на капоте 30.01.2016 22:41:34
в штатах это не проходит
Відповісти
Олег
Олег 30.01.2016 22:42:12
Для користувача Лилия Цикаляк: а ви це зафіксували ? чи ваш румун вам сам расказав, який не знав української мови ?
Відповісти
Андрей
Андрей 30.01.2016 22:48:39
Для користувача раком на капоте: так во всей европе такого нет, пискнуть не успеешь как тебя закроют и такой штраф влупят, респект, сейчас нам откроют границы и наши активисты научат европейских пулицаев за что можно остонавливать а за что нет хахахахаха
Відповісти
Андрій
Андрій 30.01.2016 22:53:10
Для користувача Лилия Цикаляк: мабуть ви не були в руминії і не бачили як і скількі там беруть і там теж не питають знаешь ти руминську мову чи ні
Відповісти
Жопа
Жопа 31.01.2016 01:15:09
Продан бидло уже не раз прославився. Ганьба таким мусорам. Шо скаже министр фейсбука?
Відповісти
Мінімальна довжина коментаря 5 символів  Вихід
Unknown user
Ми на зв’язку!

Популярні новини

Буковинця вдарив бик: через кілька годин чоловік помер у лікарні
Буковинця вдарив бик: через кілька годин чоловік помер у лікарні 28.06 18:13
  0   12915
На Буковині за добу - 3 потопельники
На Буковині за добу - 3 потопельники 30.06 12:01
  0   11442
Колишнього гендиректора лікарні на Буковині, який присвоїв гумдопомогу, взяли під варту
Колишнього гендиректора лікарні на Буковині, який присвоїв гумдопомогу, взяли під варту 01.07 17:30
  7   11138
Укртрансбезпека провела рейд на під’їзді до МПП Порубне
Укртрансбезпека провела рейд на під’їзді до МПП Порубне 15.06 15:10
  0   9262
На Буковині втопився 22-річний юнак
На Буковині втопився 22-річний юнак 13.06 15:24
  0   8464

Прес-релізи

Компанія Pentelei - український виробник якісних весільних та дитячих суконь
Компанія Pentelei - український виробник якісних весільних та дитячих суконь 27 Тра 2016 о 15:20
Фото на эмали: ярко и выгодно
Фото на эмали: ярко и выгодно 01 Чер 2017 о 14:57
Енергія Довголіття - шлях до здоров’я
Енергія Довголіття - шлях до здоров’я 29 Вер 2016 о 09:06
День захисту дітей з «АТБ»: найбільша торговельна мережа країни дарує найменшим українцям надію та допомагає повернути здоров'я
День захисту дітей з «АТБ»: найбільша торговельна мережа країни дарує найменшим українцям надію та допомагає повернути здоров'я 01 Чер 2021 о 16:30
Яка професія краща? Косметолог чи масажист?!
Яка професія краща? Косметолог чи масажист?! 15 Чер 2016 о 14:55
© 2003 – 2022
Використання матеріалів pogliad.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на pogliad.ua.
Проект входить в медіагрупу

Фоторепортажі

На Буковині відзначили День Конституції
На Буковині відзначили День Конституції 28 Чер 2022 о 13:38
Ракетний удар по Кременчуку: в області оголошено день жалоби