
У рамках співпраці Чернівецької міської ради з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах» з метою підвищення обізнаності з енергоефективного управління будівлями, ощадливого використання енергетичних ресурсів 10-11 вересня проводяться навчальні семінари. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.
Їх слухачами є відповідальні особи за енергоспоживання та енергозбереження в бюджетних установах комунальної власності Чернівців.
Теми семінарів: «Користування програмним продуктом «Енергоплан 2.0»» та «Прості зміни поведінки, які дозволяють економити електроенергію, тепло, воду».
Однією з основних запорук успіху впровадження енергоефективних заходів є проведення якісного енергетичного аудиту. Адже щоб не витрачати існуючі кошти «на вітер», а використати їх найбільш ефективно, необхідно провести енергоаудит та поставити правильний «діагноз» будівлі і виконувати заходи з підвищення енергоефективності будівлі згідно з найбільшою економічною доцільністю і не порушуючи окремими заходами всієї концепції термомодернізації будівлі.
З темою «Енергоефективність: міфи, реалії та перспективи» перед слухачами виступив представник громадської організації «Альтернатива-Є» Віктор Гищук.
При проведенні семінару були використані матеріали консультанта проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» Маріо Бодема «Технічні аспекти енергоефективного будівництва і реновації».


Якщо ви помітили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl + Enter
Залишити коментар